seventy-one

Zoradiť podľa
1×40 ml, hydratačná starostlivosť o tvár
Prírodná, multiochranná a dokonalá hydratačná starostlivosť o tvár. Znečistenie, UV lúče a modré svetlo sú blokované našou kombináciou kompletných a ultra účinných aktívnych látok. Perfektný základ pod make-up.
Pre telo, tvár, pery i vlasy. Veľkosť vhodná na cesty a krásna vôňa. Ekologický obal: 55% z recyklovaných plastov, 100% recyklovateľný.
1×100 ml, olej na opaľovanie
Špičková ochrana, účinná na pokožku a vlasy, pre mladých i starých, nulový mastný film, vôňa snov ... Účinne chráni pokožku pred UVA a UVB lúčmi a jej zlatá receptúra dodáva pokožke saténový vzhľad a zamatový pocit s okamžitým prienikom opaľovania.
Gél-krém na tvár poskytuje hĺbkovú dlhotrvajúcu hydratáciu, dá sa použiť ako denný krém alebo obnovujúce ošetrenie po pridlhom pobyte na slnku. Poskytuje okamžitý pocit sviežosti vďaka Aloe Vera.
Opaľovacia tyčinka na tvár a citlivé miesta SPF50+ je veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením. Je maximálne vodoodolná. Varianta Západ slnka: Glow effect - jej farba sa spojí s pokožkou ako prirodzená lícenka, krásny efekt zaručený. Na perách vytvára prirodzený efekt, ako keby ste si hryzli do pery.
Veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením na tvár. Vysoká odolnosť voči vode a potu. Je preferovaným produktom pre surferov a nadšencov outdoorových športov.
Veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením na tvár. Vysoká odolnosť voči vode a potu. Môže sa dokonca aplikovať na mokrú pokožku.
1×10 g, tyčinka na opaľovanie
Opaľovacia tyčinka na tvár a citlivé miesta SPF50+ je veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením. Je maximálne vodoodolná. Varianta Originál: Biele viečko - jej bielu farbu schvaľujú surfisti po celom svete.
Opaľovacia tyčinka na tvár a citlivé miesta SPF50+ je veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením. Je maximálne vodoodolná. Varianta Modrá lagúna: Out of the blue - vychutnajte si lagúnovo modrú farbu a vitajte v raji.
5.0
(1)
Opaľovacia tyčinka na tvár a citlivé miesta SPF50+ je veľmi vysoká ochrana pred slnečným žiarením. Je maximálne vodoodolná. Varianta Zelená izba: Laguna b**ch - jej smaragdové sfarbenie vás naladí na potápanie.
Nekvapká, neštípe v očiach a je možné ich nanášať na mokrú pokožku pri zachovaní vynikajúcej odolnosti voči plávaniu. Jeho mliečna textúra v superpohodlnom spreji sa ľahko nanáša bez zanechania mastných rúk. Vďaka svojej vôni Vanilla Flower je zaručená závislosť.