Seventy-one Slnečná tyčinka SPF50+ Original

1×15 g, slnečná tyčinka

Maximálne vodoodolná opaľovacia tyčinka s veľmi vysokou ochranou tváre. Biela textúra s jednoduchým nanášaním. Ideálny na všetky exteriérové športy.

12,74
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  16,99 €  ·  zľava 4,25 €

Najnižšia cena pred zľavou: 16.98 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Seventy-one Slnečná tyčinka SPF50+ Original 1×15 g, slnečná tyčinka

X020752

Hlavný popis produktu

Dermatologicky testovaná opaľovacia tyčinka s bielym krytím. Ideálna na exteriérové športové aktivity vrátane surfovania.
Praktické, kompaktné a ergonomické balenie, ktoré si môžete vziať všade so sebou. Vďaka svojej hladkej textúre sa ľahko nanáša.

Opaľovacia tyčinka s ochranným faktorom SPF 50+ poskytuje maximálnu ochranu vašej tváre, pier a najcitlivejších častí tela. Je maximálne vodoodolná.
Veľmi vysoké ochranné filtre pôsobia ako bariéra proti UVA (34) a UVB (SPF50+) žiareniu a antioxidačné a hydratačné účinné látky chránia pokožku pred vonkajšími vplyvmi počas pobytu na slnku a vo vode, a to nielen pre športovcov, ale aj pre deti do 3 rokov a tehotné ženy.

Vedecky zmeraný a overený minimálny vplyv na životné prostredie.
Výber novej generácie „čistých“ filtrov, ultraúčinných UVA/UVB má veľmi nízky vplyv na morskú biodiverzitu. Stopercentne prírodný základ bez nežiaducich látok.
Mimoriadne praktický, 100 % recyklovateľný obal, monomateriál.

Kľúčové vlastnosti:
Obsahuje karnaubský vosk, ktorý sa získava z listov brazílskej palmy Copernic Cerifera. Vďaka schopnosti vytvárať na pokožke film sú tieto tyčinky veľmi odolné voči teplu a majú dlhú životnosť.
Ekologický ricínový olej, zaujímavý svojimi vlastnosťami označovanými aj ako „magické“, je bohatý na mastné kyseliny a vitamín E, vďaka čomu má čistiace a vyživujúce účinky.
Organické bambucké maslo sa získava z afrického stromu Butyrospermum Parkii. Je známe svojimi hydratačnými, regeneračnými, zvláčňujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami a je veľmi bohaté na kyselinu olejovú a stearovú.
Jojobový, slnečnicový a mimózový vosk je 100 % prírodné texturizačné činidlo na báze komplexu voskov funkcionalizovaných polyglycerolom Acticire® MB. Vytvára jemný, hladký film, ktorý chráni pokožku pred vysušovaním a poskytuje pocit celodenného pohodlia.
Vhodné pre vegánov.
Tyčinka je vodoodolná.

O značke: Francúzsku značku SeventyOne Percent založili dvaja priatelia, vášniví surferi, s myšlienkou ponúkať ekologické výrobky, ktoré poskytujú maximálnu ochranu a zároveň sa správne starajú o pokožku namáhanú slnkom a slanou vodou.
Názov značky je odvodený od percentuálneho zastúpenia vody: 70 % Zeme tvorí voda a rovnako aj 70 % ľudského tela tvorí voda. 1 % predstavuje percento zo zisku značky, ktoré venuje organizácii World Vision, ktorá podporuje deti v rozvojových oblastiach.
Opaľovacie výrobky obsahujú minerálne filtre, ktoré odrážajú slnečné lúče. Pôsobia okamžite po nanesení a obsahujú 80 – 99 % prírodných zložiek (vosky, oleje, rastlinné maslá). Neobsahujú parabény, sulfáty, silikóny, nanočasticový fenoxyetanol ani alkohol.
Výrobky sú vysoko odolné voči vode, potu a iným vonkajším vplyvom a sú vhodné pre veľmi citlivú a detskú pokožku.
Obaly sú z 55 % vyrobené z recyklovaných fliaš od mlieka a sú ďalej recyklovateľné.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.