Seventy-one Slnečná tyčinka SPF50 Pobozkanie slnkom

1×15 g, slnečná tyčinka

Vysoká ochrana tváre, pier a najcitlivejších častí tela. Transparentná nelepivá textúra. 100 % prírodný s vanilkovou vôňou. Pre všetky typy pleti.

18,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Seventy-one Slnečná tyčinka SPF50 Pobozkanie slnkom 1×15 g, slnečná tyčinka

X020750

Hlavný popis produktu

Táto opaľovacia tyčinka pre celú rodinu je vaším novým každodenným spojencom. A dokonca ju ani nie je vidno.
Objavte v tejto tyčinke všetku kondenzovanú ochranu pred slnkom. Vďaka praktickej veľkosti balenia ju môžete ľahko nosiť všade so sebou. Vďaka svojej hladkej textúre sa ľahko nanáša.

Filtre UVA 18,5 a UVB chránia vašu pokožku pred UV žiarením, ktoré má na svedomí jej predčasné starnutie. Okrem toho bude vaša pleť vďaka jej rozmanitým vlastnostiam hĺbkovo hydratovaná.

Neviditeľná opaľovacia tyčinka poskytuje maximálnu ochranu vašej tváre, pier a najcitlivejších častí tela. Transparentná nelepivá textúra. Ľahko sa nanáša na všetky typy pleti!
Jej vanilková vôňa vo vás vyvolá pocit čistého šťastia a cestovania do ďalekých krajín.

Vedecky zmeraný a overený minimálny vplyv na životné prostredie.
Výber novej generácie „čistých“ filtrov, ultraúčinných UVA/UVB má veľmi nízky vplyv na morskú biodiverzitu. Stopercentne prírodný základ bez nežiaducich látok.
Na obal bol použitý 100 % recyklovaný plast, je 100 % recyklovateľný, monomateriál.

Kľúčové vlastnosti:
Tyčinka obsahuje organické mangové maslo, prírodný produkt bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty. Hĺbkovo hydratuje a vyživuje pokožku a zároveň chráni pred voľnými radikálmi a poškodením vplyvom životného prostredia.
Jojobový, slnečnicový a mimózový vosk je 100 % prírodné texturizačné činidlo na báze komplexu voskov funkcionalizovaných polyglycerolom Acticire® MB. Vytvára jemný, hladký film, ktorý chráni pokožku pred vysušovaním a poskytuje pocit celodenného pohodlia.
Ryžový vosk, prírodný rastlinný vosk, pomáha vyhladiť kožný mikroreliéf a drsnosť pokožky a chráni pokožku pred vonkajšími agresormi, čím pomáha udržiavať pokožku v optimálnom stave.
Vhodné pre vegánov.
Tyčinka je vodoodolná.

O značke: Francúzsku značku SeventyOne Percent založili dvaja priatelia, vášniví surferi, s myšlienkou ponúkať ekologické výrobky, ktoré poskytujú maximálnu ochranu a zároveň sa správne starajú o pokožku namáhanú slnkom a slanou vodou.
Názov značky je odvodený od percentuálneho zastúpenia vody: 70 % Zeme tvorí voda a rovnako aj 70 % ľudského tela tvorí voda. 1 % predstavuje percento zo zisku značky, ktoré venuje organizácii World Vision, ktorá podporuje deti v rozvojových oblastiach.
Opaľovacie výrobky obsahujú minerálne filtre, ktoré odrážajú slnečné lúče. Pôsobia okamžite po nanesení a obsahujú 80 – 99 % prírodných zložiek (vosky, oleje, rastlinné maslá). Neobsahujú parabény, sulfáty, silikóny, nanočasticový fenoxyetanol ani alkohol.
Výrobky sú vysoko odolné voči vode, potu a iným vonkajším vplyvom a sú vhodné pre veľmi citlivú a detskú pokožku.
Obaly sú z 55 % vyrobené z recyklovaných fliaš od mlieka a sú ďalej recyklovateľné.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.