Seventy-one Urban Feel Good fluid "Všetko v jednom" SPF30

1×40 ml, hydratačná starostlivosť o tvár

Prírodná, multiochranná a dokonalá hydratačná starostlivosť o tvár. Znečistenie, UV lúče a modré svetlo sú blokované našou kombináciou kompletných a ultra účinných aktívnych látok. Perfektný základ pod make-up.

29,90
Doprava zadarmo

O produkte: Seventy-one Urban Feel Good fluid "Všetko v jednom" SPF30 1×40 ml, hydratačná starostlivosť o tvár

X56513

Hlavný popis produktu

URBAN FEEL GOOD SPF30 je 85% prírodná, multiochranná a dokonalá hydratačná starostlivosť o tvár, vaša pokožka môže zostať chladná uprostred mestskej džungle:

znečistenie, UV lúče a modré svetlo sú blokované našou kombináciou kompletných a ultra účinných aktívnych látok. Dehydratácia, nepohodlie, strata jasu, naša receptúra ​​je naplnená morskými aktívnymi látkami a kyselinou hyalurónovou, ktoré vypĺňajú a rehydratujú pokožku, samozrejme, keď milujeme, chránime, opravujeme, predchádzame. Vybrali sme úžasné probiotiká, ktoré sa neustále aktivujú, aby posilnili a ochránili vašu pokožku…

HLAVNÉ ZLOŽKY:

Čistá Hydratácia:

Feohydran je morský komplex so 100% prírodnými a biomimetickými hydratačnými vlastnosťami. Komplexné spojenie extraktu z mikrorias bohatého na NMF (prírodný hydratačný faktor) posilňujúce aminokyseliny, s morskými cukrami s vlastnosťami druhej pokožky a remineralizačným koncentrátom morskej vody je ideálnym komplexom na okamžitú hydratáciu pokožky a zabránenie strate vody.

Kyselina Hyalurónová:

jediný druh s vysokou molekulovou hmotnosťou. Navyše vďaka svojej silnej hygroskopickej sile udržuje vodu na povrchu pokožky a pôsobí tak ako zásobáreň vody. Táto kyselina hyalurónová vďaka svojej povahe a fyziologickej úlohe poskytuje pokožke optimálnu hydratáciu tým, že na jej povrchu vytvára neokluzívny ochranný film, ktorý zanecháva jemný a zamatový vzhľad.

Prebiotiká:

Je to α-glukánový oligosacharid získaný z prírodných cukrov. Jeho asimilácia kožnou flórou podporuje ochranu a biostimuláciu prirodzenej obranyschopnosti pokožky. Naši najlepší spojenci pre rovnováhu prirodzeného ekosystému našej pokožky.

OCHRANA 360:

Soamyl P-metoxycinnamát:

Neo Heliopan E1000 je bezpečný a vysoko účinný UVB filter. Je ideálny pre formuláciu produktov odolných voči vode.

Bis-etylhexyloxyfenol metoxyfenyl triazín:

Tinosorb S bol špeciálne vyvinutý pre vysoký SPF a dobrú UVA ochranu. Má vynikajúcu fotostabilitu umožňujúcu dlhotrvajúcu ochranu.

Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate:

Výrobky na opaľovanie s dodatočnými účinkami proti starnutiu majú špeciálnu príťažlivosť. Uvinul® A Plus nielen filtruje škodlivé UVA lúče, ale chráni aj pred voľnými radikálmi, ktoré spôsobujú poškodenie pokožky. Jeho lipofilný charakter z neho robí ideálnu zložku pre dlhotrvajúcu starostlivosť o pleť.

Ethylhexyl Triazone:

Ethylhexyl Triazone je najúčinnejší UVB filter. Polárna povaha tohto filtra mu dáva dobrú afinitu ku kožnému keratínu, čo má za následok dobrú odolnosť voči vode. Tento filter má tiež veľmi vysokú fotostabilitu.

Použitie:

Buďte pravidelní v aplikácii Urban Feel Good, milovať svoju pokožku znamená hydratovať a chrániť ju každý deň, nezabúdajte tiež piť vodu, tvorí 70% vášho tela, je dôvodom existencie našej značky, zachovávame to spolu vďaka vašim rozhodnutiam ako spotrebiteľa. Aplikujte ráno na čistú a suchú pleť, ak máte čas, jemne vmasírujte jej sviežu a vyhladzujúcu textúru, aby ste stimulovali epidermis. Ak sa chcete nalíčiť, Urban Feel Good je perfektný základ pod make-up, ktorý umožňuje veľmi dobré nanesenie pleťového produktu a dodáva pleti krásny jas.

Zloženie:

Voda, izoamyl P-metoxycinnamát, dikaprylkarbonát, hydrogenovaný etylhexyl olilát, bis-etylhexyloxyfenol metoxyfenyl triazín, dietylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoát, glycerín, polystearát sacharózy, lauroyl benzazol, lauroyl lauryl laulát, sothyldium lauryl laulát, E Glycerín P-kresol, xantánová guma, hydrogenovaný nezmydliteľný olivový olej, parfum (vôňa), kyselina citrónová, cetylpalmitát, pentylénglykol, benzoát sodný, alfa-glukánový oligosacharid, oxychlorid bizmutitý, sorbát draselný, taraxacum officinale, root (taraxandelium) Hyaluronát sodný, Hydroxid sodný, Sľuda, CI 77491 (oxid železitý), hydrolyzovaný algin, chlorid sodný, Maris Aqua (morská voda), extrakt Chlorella vulgaris, tokoferol


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.