Seventy-one Neviditeľný slnečný sprej SPF50+

1×100 ml, sprej na opaľovanie

  • Nekvapká, neštípe v očiach a je možné ich nanášať na mokrú pokožku pri zachovaní vynikajúcej odolnosti voči plávaniu. Jeho mliečna textúra v superpohodlnom spreji sa ľahko nanáša bez zanechania mastných rúk. Vďaka svojej vôni Vanilla Flower je zaručená závislosť.
29,90
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Seventy-one Neviditeľný slnečný sprej SPF50+ 1×100 ml, sprej na opaľovanie

X56509

Hlavný popis produktu

Jeho minerálne filtre, ktoré rešpektujú pokožku a životné prostredie, z neho robia vynikajúci štít proti UVA a UVB lúčom.

Malých aj veľkých surferov zlákajú všetky jeho vlastnosti:

nekvapká, neštípe v očiach a je možné ich nanášať na mokrú pokožku pri zachovaní vynikajúcej odolnosti voči plávaniu. Jeho mliečna textúra v superpohodlnom spreji sa ľahko nanáša bez zanechania mastných rúk. Super šikovný. Vďaka svojej vôni Vanilla Flower je zaručená závislosť. Vyrobený vo Francúzsku a testovaný pod dermatologickou kontrolou.

Použitie: 

Aplikujte Eco Sun Spray SPF 50+ na telo pre maximálnu ochranu na mokrej aj suchej pokožke.

Tipy Profesionálov: 

Tento sprej sa používa veľmi jednoducho a je praktický pre všetkých členov rodiny. Pred použitím vždy zatraste!

Tipy pre Krásu: 

Môžete ho použiť aj na tvár, dvakrát streknite do dlaní a následne naneste na tvár.

Hlavné Zložky: 

- Ekologický buriti rastlinný olej: podporuje a predlžuje opaľovanie s vysokým obsahom karotenoidov a bojuje proti známkam starnutia vďaka antioxidačným vlastnostiam. Chráni unavené, poškodené a farbené vlasy a prinavracia im lesk.

- Ekologický slnečnicový rastlinný olej: bohatý na Vitamín E a Omega 6, zjemňuje a vyživuje suchú až veľmi suchú pokožku.

- Ekologický jojobový rastlinný olej: posilňuje hydrolipidovú vrstvu a reguluje tok mazu, vhodné pre normálnu až mastnú pokožku. Vďaka hydratačným, obnovujúcim, protivráskovým a zjemňujúcim vlastnostiam je skvelou voľbou pre suchú a zrelú pleť.

- Oxid titaničitý bez nanočastíc: širokospektrálna ochrana a dokonalé krytie.

Zloženie:

Dikaprylyléter, kokokrylát / kaprát, oxid titaničitý, triglycerid kaprylový / kaprínový, olej zo semien slnečnice Helianthus Annuus, olej zo semien Simmondsia Chinensis (Jojoba), hydratovaný oxid kremičitý, kyselina polyhydroxystearová, parfum (vôňa), olejová / linoleová / linoleová , Zea Mays (kukuričný) škrob, ovocný olej Mauritia Flexuosa, oxid hlinitý, kyselina stearová, voda (voda), tokoferol, linalool, beta-sitosterol, kumarín, skvalén, glycínový sójový (sójový) olej, geraniol

Neobsahuje: 

0% parabénu, síranu, silikónu, nanočastíc, fenoxyetanolu, alkoholu alebo petrochemických derivátov, alkoholu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.