URIAGE

  (97)
URIAGE

Hlavnou zložkou produktov URIAGE je termálna voda URIAGE získavaná z prameňa v srdci francúzskych Álp. Voda je izotonická, pôsobí ako anti-oxidant. Pomáha upokojovať podráždenú pokožku a už niekoľko desiatok rokov je využívaná aj na zmierňovanie príznakov kožných ochorení v termálnych kúpeľoch URIAGE.

Okrem termálnej vody však každý produkt obsahuje aj špeciálne patenty, ktoré z nich robia vysokoúčinné v zmierňovaní príznakov kožných ochorení. Pokožke dodávajú hydratáciu, ochranu a pocit komfortu.

EAU THERMALE
Hydratácia

Termálna voda Uriage je plnená priamo z prameňa francúzskych Álp. Je izotonická a  neobsahuje žiadne konzervačné látky. Zachováva svoju prirodzenú bohatosť a pôvodnú čistotu a je skvelá pre hĺbkovú hydratáciu pleti.

BARIÉDERM-CICA
Upokojenie a reparácia

Starostlivosť špeciálne prispôsobená potrebám popraskanej a poškodenej pokožky. Vďaka obsahu CICA a iných aktívnych látok rad Bariéderm pomáha reparovať poškodenú pokožku, upokojuje jej podráždenie a hydratuje ju.

XÉMOSE
Atopická a veľmi suchá pokožka

Rada novej generácie emolienčných produktov, ktoré poskytujú pokožke výnimočne vysoký a dlhotrvajúci komfort. Upokojujú svrbenie, pokožku hĺbkovo hydratujú a napomáhajú obnoveniu ochrannej bariéry pokožky.

DÉPIDERM

Starostlivosť o mdlú pleť so sklonom k tvorbe pigmentových škvŕn. Vďaka špeciálnej a unikátnej MELA TECHNOLÓGII a 20% KOMPLEXU VITAMÍNU C pomáha predchádzať tvorbe pigmentových škvŕn a bojovať s tými už existujúcimi.

HYSÉAC
Aknózna a problematická pleť

Hyséac komplexný program starostlivosti o zmiešanú až mastnú pleť. Vďaka účinným látkam pomáha zmenšovať viditeľné póry a aktívne bojuje so vznikom akné a nedokonalostí. Pre čistú, zmatnenú a bezchybnú pleť.

AGE LIFT & AGE ABSOLU
Vrásky a starnúca pleť

Inovácia Uriage - ochrana pred modrým svetlom, ktoré produkujú LED a digitálne obrazovky. Modré svetlo spôsobuje predčasné starnutie pleti. Patentovaná bariéra proti modrému svetlu chráni fibroblasty a keratinocyty pred oxidačným stresom. Navyše obsahuje množstvo anti-agingových zložiek, ktoré aktívne bojujú so starnutím pleti.

DS HAIR
Starostlivosť o vlasy

Produkty radu D.S. sú určené pre citlivú a podráždenú pokožku hlavy. Rýchlo zmierňujú svrbenie a obnovujú komfort pokožky trpiacej začervenaním a tvorbou lupín a šupín.

ROSÉLIANE
Začervenanie pleti

Tento rad obsahuje vysokoúčinné zložky, ktoré bojujú so začervenaním pleti. Pleti poskytujú komfort a upokojujú ju. Vhodné aj pre pacientov, ktorí trpia rosaceou. Redukuje pocit pnutia pleti a obnovuje ich hydratáciu.

TOLÉDERM
Citlivá pleť

Program starostlivosti o pleť, ktorý citlivej pleti dodáva okamžitý pocit komfortu. Posilňuje ochrannú bariéru pleti a znižuje pocit jej pnutia. Jedná sa o produkty s minimalistickým zložením, ktoré nedráždi ani tú najcitlivejšiu pokožku.

BARIÉSUN
SPF ochrana

Fotoprotekcia pre deti a dospelých. Výrobky fotoprotekcie s najnovšími technologickými inováciami, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a vysoký stupeň ochrany pri pobyte na slnku. Určené pre všetky typy a potreby pleti.

HYGIENA
Telo a tvár

Produkty určené pre odlíčenie a dočistenie pleti, ale aj na starostlivosť o telo obsahujú patentovanú termálnu vodu URIAGE, ale aj mnoho iných látok, ktoré sú prospešné pre pokožku tela a tváre.

BÉBÉ
Pre jemnú detskú pokožku

Jemné výrobky s vysokou toleranciou a obsahom termálnej vody Uriage pre deti a dojčatá. Všetko od hygieny, až po špeciálnu starostlivosť na mliečnu chrastu a pre podráždené okolie úst bábätiek.

Zoradiť podľa