URIAGE ROSÉLIANE

Rad starostlivosti o pleť špeciálne určený pre potreby pleti so sklonom k začervenaniu. Tento rad obsahuje vysokoúčinné zložky, ktoré bojujú so začervenaním pleti. Pleti poskytujú komfort a upokojujú ju. Vhodné aj pre pacientov, ktorí trpia rosaceou. Redukuje pocit pnutia pleti a obnovuje ich hydratáciu.

Zoradiť podľa
 • ROSÉLIANE
 • URIAGE ROSÉLIANE Anti-Redness Cream, 40ml

  1×40 ml, krém pre citlivú pleť so začervenaním
  Krém pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu upokojuje pocit prehrievania a pnutia pleti a viditeľne redukuje jej začervenanie.
 • URIAGE ROSÉLIANE CC Cream SPF50+, 40ml

  1×40 ml, tónovací krém na začervenanú pokožku
  Krém s SPF faktorom ktorý pokožku chráni, zjednocuje jej tón a redukuje začervenanie pleti. Pleť je hydratovaná a zjemnená.
 • URIAGE ROSÉLIANE Anti-Redness Cream SPF30, 40ml

  1×40 ml, tónovací krém pre pokožku so začervenaním
  5.0
  (1)
  Krém s SPF30 pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu upokojuje pleť, znižuje začervenanie a poskytuje účinnú ochranu pred UVA/UVB žiarením.
 • URIAGE ROSÉLIANE Anti-Redness Rich Cream, 50ml

  1×50 ml, krém pre suchú pleť so začervenaním
  5.0
  (2)
  Výživný krém pre veľmi suchú a citlivú pleť so sklonom k začervenaniu upokojuje pocit prehrievania a pnutia pleti, viditeľne redukuje jej začervenanie a obnovuje hydratáciu pleti.
 • URIAGE ROSÉLIANE Dermo-Cleansing Fluid, 250ml

  1×250 ml, čistaci fluid pre citlivú pleť so začervenaním
  Čistiaci fluidný krém pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu jemne čistí a odstraňuje make-up, nečistoty a zároveň pleť upokojuje.
  Roséliane