POWERLOGY

  (31)
POWERLOGY
Zoradiť podľa
 • Powerlogy Upgraded Sport Protein

  1×300 g, viaczložkový proteín
  Optimálny proteín na podporu športového výkonu s príchuťou kakaa. Široký profil aminokyselín vďaka kombinácii hovädzieho proteínu a kolagénu vysokej kvality. K nim sme pridali MCT tuky, ktoré fungujú ako rýchle "palivo" na tvorbu energie. A vďaka inovatívnemu polysacharidu Palatinose® organizmus dostáva energiu, ale hladina cukru v krvi stúpa pomalšie než pri sacharóze a maltóze.
 • Powerlogy Collagen

  1×350 g, kolagén
  Naturálny hydrolyzovaný kolagén peptid z hovädzieho dobytka pasúceho sa na tráve pre funkčnú výživu pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupiek. Bez laktózy, lepku, konzervantov, cukru a umelých sladidiel.
 • Powerlogy Complete Protein

  1×300 g, proteín
  Jedinečná kombinácia prvotriednych rastlinných bielkovín z organického žltého hrachu, ryže, surového konope obohatená o vitamíny a minerály. Kompletný profil aminokyselín a priama podpora tvorby kolagénu vo vašom tele.
 • Powerlogy Mak a Mandľa Cream NOBIO

  1×330 g, makovo-oriešková nátierka
  Sladká makovo-oriešková nátierka so štipkou soli. Tradičné chute spojené do jedného krému. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých konzervantov. Vyhrajte sa pri pečení najrôznejších dobrôt skôr, ako krém zjete.
 • Powerlogy Organic Kurkuma Cream

  1×200 g, kurkumovo-kokosový krém
  Extra jemný BIO kurkumovo-kokosový krém s kešu a škoricou. Doprajte si voňavú kombináciu kokosu, kešu orechov, pikantnej kurkumy a škorice. Spoznáte nové chute s lahodnou textúrou, vhodné aj pre vegánov. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých konzervantov.
 • Powerlogy Chocobar 70%

  1×50 g, čokoládová tyčinka
  Výberová BIO čokoláda Bean-to-Bar.
 • Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami.
 • Powerlogy Natural Collagen

  10×10 g, kolagén
  Samostatne balené dávky hydrolyzovaného kolagénu s čistým zložením - žiadne aditíva, umelé konzervanty ani príchute. Jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagénu. Vďaka lahodnej krémovosti sa dá použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca ako náhrada smotany do kávy.
 • Powerlogy C8 MCT Oil

  1×500 ml, MCT olej
  Prémiový C8 MCT olej zložený iba z kyseliny kaprilovej (C8), ktorá efektívne dodáva rýchlu energiu mozgu aj svalom. Čistý prémiový olej bez lacných tukov, prímesí a umelých konzervantov. 100 % kokosový pôvod.
 • Základ tohto produktu tvoria 4 klinicky overené zdroje kolagénu: hovädzí, rybací, vajíčkový a morský. Vďaka nim získate až 5 typov kolagénu I, II, III, V a X. Receptúru sme vylepšili o extra dávku L-glycínu a vitamín C z aceroly a vytvorili tak najúčinnejší kolagén na trhu.
 • Powerlogy Upgraded Vegan Protein

  1×300 g, vegánsky protein
  Unikátna zmes BIO rastlinných bielkovín na zvýšenie regenerácie. Hlavnou zložkou sú proteíny zo žltého hrachu, ryže a surového konope s celým spektrom esenciálnych aminokyselín. Proteín je obohatený o MCT tuky ako zdroj udržateľnej energie a dávku prebiotickej vlákniny. Enzýmy z ananásu a papáje podporia bezproblémové trávenie. Prírodný vanilkový extrakt dodáva skvelú chuť. Jedna porcia obsahuje až 18 g bielkovín.
 • Powerlogy Upgraded Whey Protein

  1×300 g, srvátkový protein
  BIO srvátkový proteín z mlieka od kráv kŕmených trávou. Komplexný profil aminokyselín sme obohatili o kreatín, glutamín, horčík. Kreatín podporuje výkon pri cvičení a dokonca môže zohrávať úlohu pri prevencii zranení. Glutamín je kľúčový pre fungovanie imunitného systému a súčasne pôsobí proti únave. Kľúčový horčík sa podieľa na vyše 300 enzymatických reakciách. Jedna dávka obsahuje 15 g bielkovín.
 • Powerlogy Upgraded Collagen Bar 50 g

  1×50 g, proteínová tyčinka
  Proteínová tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom, nízkym obsahom cukru a poriadnou porciou vlákniny (9 g v jednej tyčinke)
 • Powerlogy Organic MCT Oil

  1×500 ml, organický olej
  5.0
  (1)
  Špeciálne extrahovaný MCT olej zabezpečí rýchlu energiu pre telo i mozog. Obsahuje len najefektívnejšie triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8:C10 v pomere 70:30. Čistý olej bez umelých konzervantov. 100 % kokosový pôvod.
 • Powerlogy Cinnamon Almond Cream

  1×50 g, orieškové maslo
  Lahodný mandľový krém so škoricou a štipkou morskej soli. Jemne pražené mandle dochutené škoricou a trstinovým cukrom.
 • Powerlogy Choco Collagen

  1×300 g, kolagén
  Základ tohto produktu tvorí hovädzí kolagén z európskych kráv kŕmených trávou, bez hormónov a antibiotík.
 • Powerlogy Organic Almond Cream

  1×330 g, mandľový krém
  Chrumkavý a čerstvý mandľový krém (tzv. maslo) v BIO kvalite so štipkou morskej soli. Bez palmového oleja, cukru a umelých konzervantov. Vyrobené na Slovensku, ocenené zlatou hviezdou Great Taste Awards.
 • Powerlogy Pistacchio Cream

  1×200 g, pistáciový krém
  Extra jemný pistáciový krém s olivovým olejom a kešu orechami, bez palmového oleja a umelých konzervantov. Vyrobený na Slovensku. Ocenený dvoma zlatými hviezdami Great Taste Awards.
 • Powerlogy Organic Nougat Cream

  1×200 g, orieškové maslo
  Chrumkavý a čerstvý lieskovoorieškový krém s pravým kakaom v BIO kvalite. Neobsahuje lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty. GREAT TASTE 2022 1 hviezda
 • Powerlogy Nougat Cream

  1×50 g, orieškové maslo
  Čerstvý nugátový krém z lieskových orieškov s pravým kakaom a extra MCT olejom.
 • Powerlogy Organic Kurkuma Chocobar 40%

  1×50 g, čokoládová tyčinka
  Základ unikátnej čokolády tvorí až 40 % pravej bielej čokolády z kakaového masla.
 • Lahodné a čerstvé mandľové maslo so štipkou morskej soli! Chrumkavý krém Mak a mandle od Powerlogy spája dve výrazné a tradičné chute do jednej nátierky.
 • Kvalitné prepustené maslo nemeckej certifikácie DEMETER vyrobené z mlieka od kráv pasúcich sa na tráve. Ghee bez laktózy, bielkovín, vody a umelých konzervantov.