POWERLOGY

Zoradiť podľa
1×400 g
Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami.
1×200 g
Lahodné a čerstvé mandľové maslo so štipkou morskej soli! Chrumkavý krém Mak a mandle od Powerlogy spája dve výrazné a tradičné chute do jednej nátierky.
1×50 g, proteínová tyčinka
Proteínová tyčinka zo srvátkového proteínu a kolagénu.
1×475 g, kešu krém
Jemný kešu krém (hovorovo "maslo") s kokosom v BIO kvalite. Bez palmového oleja, cukru a umelých konzervantov. Vyrobené na Slovensku, ocenené zlatou hviezdou Great Taste Awards.
1×330 g, lieskovoorieškový krém
Chrumkavý a čerstvý lieskovoorieškový krém s pravým kakaom v BIO kvalite. Neobsahuje lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty. Vhodný aj pre vegetariánov a vegánov, vyrobený na Slovensku.
1×1000 g, organická káva
Kilové balenie zmesi BIO kávovníkových zŕn kávy arabiky 50 % a prémiovej robusty z Indie 50 %. V chuti horká čokoláda, oriešky a bez kyslosti . Pomalé praženie na stupeň medium s laboratórnymi testami kvality.
1×50 g, proteínová tyčinka
Tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kokosu, mandlí a cejlonskej škorice. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.
1×320 g, maslo
Kvalitné prepustené maslo nemeckej certifikácie DEMETER vyrobené z mlieka od kráv pasúcich sa na tráve. Ghee bez laktózy, bielkovín, vody a umelých konzervantov.
1×330 g, mandľový krém
Chrumkavý a čerstvý mandľový krém (tzv. maslo) v BIO kvalite so štipkou morskej soli. Bez palmového oleja, cukru a umelých konzervantov. Vyrobené na Slovensku, ocenené zlatou hviezdou Great Taste Awards.
1×500 ml, MCT olej
Prémiový C8 MCT olej zložený iba z kyseliny kaprilovej (C8), ktorá efektívne dodáva rýchlu energiu mozgu aj svalom. Čistý prémiový olej bez lacných tukov, prímesí a umelých konzervantov. 100 % kokosový pôvod.
1×300 g, proteín
Jedinečná kombinácia prvotriednych rastlinných bielkovín z organického žltého hrachu, ryže, surového konope obohatená o vitamíny a minerály. Kompletný profil aminokyselín a priama podpora tvorby kolagénu vo vašom tele.
1×200 g, pistáciový krém
Extra jemný pistáciový krém s olivovým olejom a kešu orechami, bez palmového oleja a umelých konzervantov. Vyrobený na Slovensku. Ocenený dvoma zlatými hviezdami Great Taste Awards.
1×250 g, organická káva
Štvrťkilové balenie zmesi BIO kávovníkových zŕn arabiky 50 % a prémiovej robusty z Indie 50 %. V chuti horká čokoláda, oriešky a bez kyslosti . Pomalé praženie na stupeň medium s laboratórnymi testami kvality.
1×50 g, čokoládová tyčinka
Základ unikátnej čokolády tvorí až 40 % pravej bielej čokolády z kakaového masla.
1×330 g, makovo-oriešková nátierka
Sladká makovo-oriešková nátierka so štipkou soli. Tradičné chute spojené do jedného krému. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých konzervantov. Vyhrajte sa pri pečení najrôznejších dobrôt skôr, ako krém zjete.
1×475 g, mandľový krém
Chrumkavý a čerstvý mandľový krém (tzv. maslo) v BIO kvalite so štipkou morskej soli. Bez palmového oleja, cukru a umelých konzervantov. Vyrobené na Slovensku, ocenené zlatou hviezdou Great Taste Awards.
1×50 g, čokoládová tyčinka
Výberová BIO čokoláda Bean-to-Bar.