Zerex

  (66)
Zoradiť podľa
 • Zerex Astaxanthin

  1×60 cps, výživový doplnok
  Zerex Astaxanthin obsahuje látku astaxantín, prirodzene sa vyskytujúci karotenoid a extra silný antioxidant s obsahom vitamínu E, ktorý chráni bunky pred vplyvom vonkajšieho prostredia.
 • Zerex BIO Zelený jačmeň

  1×200 g, výživový doplnok
  Prirodzene obsahuje organicky viazané vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Svoje telo tak obohatíte o betakarotén, vitamíny C, E, B1, B2, B3, B6, biotín, kyselinu listovú, kyselinu pantoténovú a cholín.
 • Zerex Daily complex

  1×120 cps, výživový doplnok
  Vitamínovo-minerálové kapsuly. Doplnok výživy s vysoko koncentrovaným komplexom až 14 vitamínov a minerálov. Multivitamín obsahuje starostlivo vybrané zložky v jednoducho vstrebateľných kapsulách. Vitamínový komplex Zerex Daily Complex. BIO. VEGAN.
 • Zerex Dialexin balance

  1×60 cps, výživový doplnok
  Kapsule na optimálnu hladinu cukru v krvi, podporu metabolizmu glukózy a redukciu chuti do jedla. S obsahom extraktu z rastliny Gymnema sylvestre - inak nazývanej gurmar. Kapsuly vhodné pre diabetikov.
 • Zerex L-arginín

  1×100 cps, výživový doplnok
  L-arginín je doplnok výživy, ktorý sa podieľa na syntéze bielkovín v tele človeka a je vhodný pre športovcov a milovníkov HIIT tréningov.
 • Zerex L-Carnosine

  1×60 cps, výživový doplnok
  Robí vám starnutie vrásky? Objavte L-karnozín, udatného bojovníka za mladosť. Vplýva na regeneráciu buniek a podporuje spomalenie ich starnutia. V kombinácii s prospešnými vitamínmi E, C a koenzýmom Q10 priaznivo pôsobí proti voľným radikálom.
 • Zerex Maca

  1×100 cps, výživový doplnok
  Maca alebo žerucha peruánska je rastlina plná vitamínov, minerálov a vlákniny, vyskytujúca sa v pohorí Ánd. Podporuje fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, plodnosť a sexualitu.
 • Zerex Magnézium chelát

  1×100 tbl, doplnok výživy
  Obľúbený produkt pre ľudí, ktorí bojujú s vyčerpanosťou a únavou. Kombinácia účinných foriem horčíka a vitamínu B6 na podporu vašej prirodzenej – telesnej a duševnej energie. Prispieva okrem iného aj k správnemu fungovaniu vašej nervovej sústavy a psychiky.
 • Sibírsky ženšen je druh drevnatého kríka pôvodom z Ázie, ktorý má dlhú históriu používania v tradičnej čínskej medicíne a je bohatý na polyfenoly a elektrolyty. Obsahuje eleuterosidy.
 • Zerex Vitamín D 1000 IU

  1×60 tbl, doplnok výživy
  Myslíte si, že máte dostatok slnka? Priame slnečné žiarenie je najbežnejším zdrojom vitamínu D, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu vašej imunity. Náš vitamín D3 (cholekalciferol) je prírodná forma vitamínu D. Rovnakú si vaše telo vytvára práve zo slnečného žiarenia.
 • Zerex Vitamín D 2000 IU

  1×60 tbl, výživový doplnok
  Myslíte si, že máte dostatok slnka? Priame slnečné žiarenie je najbežnejším zdrojom vitamínu D, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu vašej imunity. Náš vitamín D3 (cholekalciferol) je prírodná forma vitamínu D. Extra silné zloženie. V jednej tablete prijmete až 10-násobnú dennú dávku tohto vitamínu.
 • Zerex Extralong

  1×12 cps, výživový doplnok
  Je určený pre ľudí s rýchlym vyvrcholením. Vďaka obsahu afrodiziakálnych zložiek priaznivo vplýva na sexuálnu vitalitu, výkon a intímny život. Má rýchly nástup účinku. Užite 60 minút pred pohlavným stykom.
 • Zerex Ultragold

  1×120 cps, výživový doplnok
  Dlhodobo podporuje sexuálnu vitalitu. Priaznivo ovplyvňuje intímny život v každom veku. Vhodný pre seniorov, mužov ktorí sú vystavení dlhodobému stresu alebo plánujú splodenie dieťaťa. Odporúčaná doba užívania minimálne 3 mesiace.
 • 5.0
  (1)
  Originálna receptúra čaju kombinuje tradičné byliny, ktorých účinky pôsobia priaznivo nielen na sexuálnu túžbu, ale aj na výkonnosť – v posteli, v práci, v športe…
 • ZEREX Káva Ženšen

  1×150 g, výživový doplnok
  Zerex Ženšen Káva je lahodná instantná káva, ktorá zjednocuje bohatú chuť kávy s blahodárnymi účinkami ženšenu, ktorý je známy svojimi pozitívnymi účinkami na telo a myseľ.
 • ZEREX Minerál PLUS

  1×90 tbl , výživový doplnok
  Výživový doplnok Zerex Minerál Plus s obsahom vápnika, horčíka a zinku je zameraný na posilnenie kostí, svalov a celkového zdravia. Vápnik podporuje silné kosti, horčík zlepšuje svalovú funkciu a zinok podporuje imunitný systém a hojenie tkanív. Táto kombinácia minerálov podporuje optimálne zdravie kostí, svalov a celkovú vitalitu organizmu.
 • Zerex Enzemax

  1×60 cps, výživový doplnok
  Podporte svoje trávenie. Vďaka Enzemaxu budú vaše útroby dobre naladené a jediným zvukom, ktorý sa z nich ozve, bude spokojné pradenie.
 • Zerex Kotvičník zemný

  1×100 cps, výživový doplnok
  Kotvičník zemný obsahuje 100 účinných kapsúl, ktoré pochádzajú z rastliny kotvičník zemný a postarajú sa o normálnu hladinu mužských a ženských hormónov, správnu funkciu pohlavných orgánov a svalový tonus.
 • Zerex L-karnitín

  1×100 cps, výživový doplnok
  Chystáte sa vyformovať vašu postavu? L-karnitín je obľúbený prípravok športovcov v rôznych oblastiach fitnes, ktorí sa chystajú dostať „do formy“. Či už sú v tréningu, ktorým odbúravajú svoju nadbytočnú tukovú hmotu, alebo potrebujú lepšie regenerovať svoje svalstvo.
 • Zerex L-tryptofán

  1×100 cps, výživový doplnok
  L-tryptofán je prírodná esenciálna aminokyselina, ktorú v dnešnej dobe vyhľadávajú najmä vyťažení ľudia. Je známa najmä tým, že ovplyvňuje syntézu serotonínu v mozgu. V ľudskom tele spolupracuje s vitamínom B6. Ten pomáha správnemu fungovaniu vašej imunity, nervovej sústavy i psychiky.
 • Zerex Omega 3

  1×100 cps, výživový doplnok
  Omega 3 slúži ako zdroj omega-3 mastných kyselín a prírodných antioxidantov, pričom už jedna kapsula v sebe ukrýva až 1 000 mg zdravých tukov.
 • Zerex Optichol Balance

  1×60 cps, výživový doplnok
  Optichol Balance je doplnok stravy, ktorý v sebe spája účinné látky na podporu zníženia hladiny cholesterolu v krvi. Obsahuje 3% extrakt monakolínu K, cholín a škoricovník cejlónsky.
 • Zerex Probiotic

  1×60 cps, výživový doplnok
  Až 20 miliárd aktívnych organizmov pre vaše črevá. Probiotikám sa často hovorí aj „dobré baktérie“. Sú obľúbené u ľudí, ktorí prekonali liečbu anibiotikami.
 • Zerex Prostanax

  1×60 cps, výživový doplnok
  Vďaka obsahu zložiek saw palmetto (serenoa plazivá), pŕhľava dvojdomá a zinok priaznivo pôsobí na správnu funkciu prostaty, močového ústrojenstva, na zachovanie reprodukčnej schopnosti a súčasne podporuje rast vlasov. Pozitívne ovplyvňuje mužské pohlavné hormóny a prispieva k prevencii zápalov prostaty.