Walmark

Zoradiť podľa
1×60 tbl, pre pamäť
Vysoko kvalitný výťažok z Ginkgo biloby (ginka dvojlaločného) pre lepší výkon mozgu, obohatený o DMAE a magnézium.
1×30 tbl, manosa + enzýmy
Výživový doplnok obsahuje extrakt z kanadských brusníc s vysokým obsahom proanthokyanidínov (PAC), D-manózy a enzýmov. Ponúka unikátnu kombináciu troch zložiek – extraktu z kanadských brusníc s vysokým obsahom PAC*, D-manózy a enzýmov. Pomáha pri prevencií urologických ťažkostí.
1×75 ml, gél
Masážny gél prináša skutočnú úľavu pre vaše nohy. Obsahuje unikátnu kombináciu extraktov zo štyroch rastlín, ktoré pomáhajú posilňovať a stabilizovať cievne steny a prispievajú k lepšiemu prekrveniu a zásobeniu kože kyslíkom. Gél sa odporúča ľuďom, ktorí trpia pocitmi ťažkých a unavených nôh. Kozmetický prípravok má jemnú vôňu, osviežuje pokožku a dobre sa vstrebáva.
1×90 tbl, multivitamín
Výživový doplnok, multivitamín s minerálmi, v ktorom vitamíny a stopové prvky pochádzajú z organických zdrojov.
1×1 set, 60+30 tbl navyše s darčekom termohrnček
Výživový doplnok je určený na zvýšenie podpory mozgu a pamäti.
1×60 cps, výživový doplnok
Lutein PLUS je moderný výživový doplnok obsahujúci 5 starostlivo vybraných látok - luteín, zeaxantín, zinok a vitamíny A a E.
1×30 cps, výživový doplnok
Čisto prírodná žraločia chrupavka vo forme sušeného prášku, obohatená o vitamín C.
1×60 cps, výživový doplnok
Vysoko kvalitný koenzým Q10 získaný prírodnou cestou.
1×90 tbl, vápnik + horčík + zinok
Výživový doplnok so sladidlom. Vyvážená kombinácia minerálov a vitamínu D potrebná pre mnohé dôležité funkcie v ľudskom organizme.
1×90 tbl, guarana
Prírodný zdroj energie z vysoko kvalitného extraktu zo semien guarany. Guarana pomáha zvýšiť bdelosť a koncentráciu, takisto podporuje fyzickú aktivitu a posilňuje
1×120 cps, výživový doplnok
Prémiový lecitín v silnej dávke 1 325 mg. Obsahuje kyselinu linolovú, ktorá pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu v krvi.
1×30 tbl
Výživový doplnok obsahuje Echinaceu (Echinacea purpurea), pelargóniu (Pelargonium sidoides), kurkumu (Curcuma longa), bazu čiernu (Sambucus nigra), vitamín C a zinok.
1×48 cps, 40+8 navyše
Výživový doplnok s extra dávkou vitamínu A.
1×30 tbl
Výživový doplnok obsahuje kombináciu minerálov - selén a zinok s vitamínmi A,C,E.
1×8 ml, pre zvýšenie imunity
Prípravok s obsahom vitamínu D v spreji.
1×5 ks, náplasť
Náplasť uvoľňuje prírodné arómy esenciálnych olejov.
1×30 tbl, výživový doplnok
Pre celkovú relaxáciu tela i mysle. Extrakty chmeľu a valeriány lekárskej na pokojný spánok a svieže ráno.
1×30 tbl, s pomarančovou príchuťou
Obsahuje vitamín C, tiež známy ako kyselina askorbová, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi a k správnej absorpcii železa.
1×30 tbl, guarana
Prírodný zdroj energie z vysoko kvalitného extraktu zo semien guarany. Guarana pomáha zvýšiť bdelosť a koncentráciu, takisto podporuje fyzickú aktivitu a posilňuje
1×10 ks, vrecúška
Vysoká dávka D-manosy s patentovanou kombináciou brusníc a vitaminu D. Extra silné unikátnne zloženie. Breza podporuje zdravie močových ciest, vitamín D prispieva k správnej funkcii imunitného systému.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok rastlinný obsahuje štandardizovaný výťažok z koreňa ženšenu a je kombinovaný s vitamínom E.
1×90 tbl, zinok
Výživový doplnok, ktorý pomáha udržať zdravé vlasy, nechty, pokožku a imunitu.
1×30 tbl, pre zdravú prostatu
Prostenal® CONTROL kombinuje dobre zdokumentované a tradične užívané rastlinné extrakty a živiny, ktoré podporujú celkové zdravie prostaty. Udržuje správnu funkciu močových ciest a má priaznivý vplyv aj na sexuálnu aktivitu a výkonnosť.
1×30 tbl, výživový doplnok
Dlhodobá podpora energie na bunkovej úrovni na kvalitný život počas starnutia.

V oblasti zdravotníckej starostlivosti je Walmark najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v strednej Európe. Vďaka svojmu zameraniu na inovácie umožňuje svojím zákazníkom robiť tie najlepšie možné rozhodnutia v oblasti ich zdravia. Walmark úspešne prechádza pravidelnými auditmi vykonávanými príslušnými štátnymi autoritami, ako sú Štátna poľnohospodárska a potravinová inšpekcia a ŠÚKL, vykonáva kontrolu vstupných surovín, medziproduktov behom výroby a rovnako detailne skúma kvalitu hotových produktov. Veľmi starostlivo hodnotí aj svojich dodávateľov, priebežne audituje ich technologické zariadenia a výrobné priestory. To sú jedny z mnohých garancií kvalitných, účinných a zdravých produktov.

\