WALMARK GinkoPrim MAX

1×30 tbl

Značka: WALMARK

Vysoko kvalitný výťažok z Ginkgo biloby (ginka dvojlaločného) pre lepší výkon mozgu, obohatený o DMAE a magnézium.

7,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: WALMARK GinkoPrim MAX 1×30 tbl

X37394 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok obsahuje 3 účinné látky: ginkga biloba, DMAE a pre ľudský organizmus základný minerál - magnézium (horčík).

DMAE (Dimetylaminoetanol) je organická zložka príbuzná cholínu.
 

Horčík

  • je potrebný pre nervový a svalový systém
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • prispieva k zachovaniu zdravých kostí, zubov a svalov
  • prispieva k správnej funkcii psychiky

 

Spôsob použitia

Odporúča sa 1 tableta denne, najlepšie po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. V prípade porúch krvnej zrážanlivosti konzultujte užívanie s lekárom. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

 

Výživové doplnky od spoločnosti Walmark sa vyrábajú v súlade s certifikátom GMP. Tento certifikát je udeľovaný len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte pred tým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických liečiv, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť.   Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.  Certifikát zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.