WALMARK Selezin ACE COMPLEX

1×30 tbl

Značka: WALMARK

Výživový doplnok obsahuje kombináciu minerálov - selén a zinok s vitamínmi A,C,E.

5,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: WALMARK Selezin ACE COMPLEX 1×30 tbl

X27201 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok obsahuje kombináciu minerálov - selén a zinok s vitamínmi A,C,E.

  • selén, zinok a vitamíny C a E majú antioxidačné účinky, ktoré chránia telové bunky pred oxidačným stresom,
  • selén, zinok a vitamíny A a C pomáhajú podporovať imunitný systém,
  • selén a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov,
  • vitamín A, vitamín C a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky.

 

Spôsob použitia

Výživový doplnok užívajú dospelí v dávke 1 tableta denne, najlepšie počas jedla alebo tesne po jedle. Tabletu je potrebné užiť vcelku a  zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

Výživové doplnky od spoločnosti Walmark sa vyrábajú v súlade s certifikátom GMP. Tento certifikát je udeľovaný len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte pred tým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických liečiv, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť.   Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.  Certifikát zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.