BRAUN

  (188)
BRAUN
Zoradiť podľa
 • BaByliss ST298E Žehlička na vlasy

  1×1 ks, Žehlička na vlasy
  So žehličkou Smooth Control 235 si vykúzlite dokonale rovné vlasy za pár minút. Doštičky z kremennej keramiky, s maximálnou teplotou až 235 ° C, rýchlym nahriatím už za 15 sekúnd a extra dlhým telom, ktoré zachytia viac vlasov. V balení s teplovzdorným obalom pre bezpečnú manipuláciu.
 • BaByliss AS82E Kulmofén

  1×1 ks, Kulmofén
  Teplovzdušná kulma na vlasy s príkonom 800 W. Babyliss AS82E ponúka 2 výmenné kefy, 2 rýchlostné stupne a možnosť fixácie účesu chladným vzduchom. Praktický 2 m kábel s otočnou koncovkou
 • S touto profesionálnou kulmou od BaByliss dosiahnete prirodzené splývajúce vlny s dlhou výdržou. Vďaka špeciálne navrhnutému oválnemu tvaru sa s ňou ľahko vytvárajú mäkké a objemné vlny jednoduchým obtočením vlasov okolo hlavne.
 • Teplomer určený pre tých najnáročnejších spotrebiteľov, ktorí nechcú nechať nič na náhodu. BNT400 kombinuje jednoduché používanie dotykového aj hmatového merania s unikátnou technológiou Age of Precision® spoločnosti Braun, ktorá pomáha rodičom eliminovať pochybnosti pri meraní teploty. Extrémne citlivý senzor kombinovaný s inovatívnym optickým systémom zachytáva dvakrát toľko tepla vyžarovaného ľudským telom ako tradičné čelové teplomery.
 • BRAUN Silk-expert PRO PL3129 IPL

  1×1 ks, IPL epilátor
  IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL3129 zabezpečí dlhodobú redukciu chĺpkov. Senzor Skin Pro (SensoAdapt™) automaticky optimalizuje intenzitu zábleskov podľa odtieňa pokožky.
 • BRAUN Combipack 73S

  1×1 ks, Náhr.diel/príslušenstvo
  Za 18 mesiacov oholia holiace komponenty Braun viac ako 6 000 000 fúzov.
 • BRAUN náhradná hlavica XT20

  1×1 ks, Náhradná hlavica
  Inovatívna hlava s technológiou 4D-Blade má teraz 2× širšiu oblasť. S 2 centrálnymi holiacimi zónami a 2 postrannými zastrihávačmi. Vďaka technológii krytých čepieľok, ktorá chráni pokožku pred kontaktom s ostrím, oholí dostatočne hladko, aby to skvele vyzeralo a zároveň bolo šetrné k pokožke.
 • Teplovzdušná kulma na vlasy Braun je ideálny pre krátke vlasy.
 • Kulma na vlasy Braun Satin Hair 5 - AS 530 vám vytvorí nespútané vlny a dodá vlasom perfektný tvar za pár minút.
 • Dámsky epilátor.
 • Dámsky epilátor.
 • Braun ExactFit 1 je moderné zariadenie s pokročilou technológiou. Tlakomer sa vyznačuje vysokou presnosťou merania - čo sa rovná presnosti meraní vykonávaných metódou auskultácie pomocou mechanických sfygmomanometrov kvalifikovaným zdravotníckym personálom.
 • BRAUN Silk-expert Pro PL3012 IPL - epilátor "Poškodený obal"

  1×1 ks, epilátor, produkt s poškodeným obalom
  Epilátor využíva na epiláciu prelomové IPL svetlo, ktoré vás zbaví chĺpkov bezbolestne a dokáže sa priebežne prispôsobovať vašej pleti. Laserový epilátor s technológiou IPL bol inšpirovaný profesionálnou technológiou, ktorú používajú dermatologické kliniky a salóny. Produkt s poškodeným obalom.
 • Holiaci strojček Braun Braun Lady Shaver 5560 v sebe kombinuje holiaci strojček, zastrihávač a peeling. Vďaka tomuto spojeniu poskytne mimoriadne hladké a pohodlné holenie, zatiaľ čo jemne peelinguje vašu pokožku.
 • Dámský epilátor s flexibilní epilační hlavou, která se přizpůsobí konturám těla a umožňuje snadné odstranění chloupků. Technologie Micro-Grip a o 40 % širší hlava, která odstraňuje i chloupky delší než 0,5 mm.
 • BRAUN BG 3350

  1×1 ks, Zastrihávač na telo
  Zastrihávač Braun 3 vám poskytuje pohodlnú starostlivosť o všetky časti tela. Vďaka technológii SkinShield chráni pokožku aj v tých najcitlivejších oblastiach, takže sa môžete starať o všetky časti tela úplne bez obáv.
 • BRAUN MGK 3410 Black

  1×1 ks, Multifunkčný zastrihávač
  Pomocou sady Braun Stylingová Sada Všetko V Jednom Series 3 upravujte všetko od fúzov a tváre až po vlasy na hlave. Sada 6v1 pre starostlivosť o fúzy, vlasy, detaily a ďalšie. S extrémne ostrými čepieľkami a dobou prevádzky bezdrôtovej prevádzky 50 minút.
 • BRAUN MGK 7460 Black

  1×1 ks, Multifunkčný zastrihávač
  Upravujte sa od hlavy až po päty pomocou sady Braun Stylingová Sada Všetko V Jednom Series 7. Sada pre starostlivosť o fúzy, vlasy, detaily a úpravu tela. S extrémne ostrým kovovým britom, technológiou AutoSense upravujúcou výkon hustote fúzov a 100-minútovou dobou bezdrôtovej prevádzky.
 • BRAUN HC 5310 Black

  1×1 ks, Strihač na vlasy
  Upravte svoj účes doma pomocou zastrihávačov vlasov Braun. Extrémne ostré brity uľahčujú zastrihávanie vlasov v akejkoľvek dĺžke a hustote. S 1 hrebeňom, 9 nastavení dĺžky a bezpečnostný zámok Memory SafetyLock pre uzamknutie posledného nastavenia. Má výkonnú Ni-MH batériu pre dobu prevádzky 50 minút a umývateľný dizajn.
 • Hygienický zastrihávač, Napájanie: 230V + batéria, Doba nabíjania: 480 min., Výdrž batérie: 45 min., Vodotesnosť, Umývateľná hlava, Počet nastavení zostrihu: 3, Nastavenie dĺžky (od-do): 0,15-5 mm, Indikácia stavu nabitia, Nastaviteľný hrebeň, Odoberateľná strih.hlava, Hmotnosť: 311,47 g
 • BaByliss 6714E Fén

  1×1 ks, Fén
  Vysoko výkonný sušič vlasov Super Pro 2300 s rýchlosťou prúdenia vzduchu až 120 km/h pre ultra rýchle vysúšanie. S 3 nastaveniami teploty, 2 nastaveniami rýchlosti a studeným vzduchom. S funkciou ionizácie a príkonom 2300W. Vyrobené v Taliansku. V balení s dvoma úzkymi vzduchovými tryskami.
 • BaByliss MT861E Multifunkčný zastrihávač

  1×1 ks, Multifunkčný zastrihávač
  Zastrihujte a tvarujte fúzy a chĺpky na celom tele s jedným zastrihávačom. Výkonný zastrihávač 11v1 sa pýši čepeľami z titánu, až 70 minútami bezdrôtovej prevádzky a plným nabitím za 8 hodín. Zastrihávač je 100% vodeodolný pre bezproblémovú údržbu aj pohodlné použitie v sprche.
 • BaByliss 5910E Fén

  1×1 ks, Fén
  Vysokootáčkový fén s príkonom 2000 W od BaByliss vás nadchne kvalitou a výkonom, ktorým disponuje. Bol vyrobený v Taliansku v super ľahkom prevedení pre rýchle a pohodlné vysúšanie
 • Sušič Braun Satin Hair 7 Colour - zabraňuje strate vlhkosti pri sušení. Sušič Braun Satin Hair 7 Colour: špeciálne navrhnutý k ochrane jemných, farbených vlasov. Zabraňuje presušeniu a prináša optimálnu ochranu - cez dokonalý výkon. Výsledok? Vaše farbené vlasy vyzerajú dlhodobo zdravo a živo. Aktivujte svoj štýl - dokonalá žiara, maximálna ochrana.