Natures

Zoradiť podľa
1×50 ml, gél
Dermatologicky testovaný, neparfumovaný a neprifarbovaný kozmetický produkt s obsahom beta-1,3/1,6-D-glucanu. Je vhodný pre citlivú a problematickú pokožku.
1×100 ml, s príchuťou lesnej jahody
Deti od 1 roka čajovú lyžičku (5 ml) 1x denne, deti od 3 rokov 1 polievkovú lyžičku (15 ml) 1-krát denne užiť priamo alebo v nápoji. Odporúčaná doba podávanie je 2-3 mesiace. Pri začínajúcom ochorení je možné prechodne (niekoľko dní) zvýšiť dávkovanie na dvojnásobok.
1×100 ml, s príchuťou lesnej jahody
Výživový doplnok pre deti s obsahom vysokočistého beta glucanu a vitamínu C prispievajúcemu k správnemu fungovaniu imunitného systému.
1×30 cps
4 vedecky preskúmané probiotické kmene na pomoc pri hnačkách a zápalovom ochorení čriev IBS-D.
1×30 cps
Výživový doplnok obsahuje vysoko čistý (čistota 93 %), mikronizovaný betaglucan z hlivy ustricovej 240mg, vitamín D 5µg (100 % ODD), vitamin C 80mg (100% ODD).
1×30 kapsúl, výživový doplnok
Vhodný pre pacientov s vážne oslabenou imunitou i ako podpora pri liečbe onkologických ochorení.
1×30 cps, výživový doplnok
Na podporu imunity.

Natures je slovenská biotechnologická firma, ktorá sa špecializuje na vývoj, výskum a výrobu produktov s obsahom prírodného polysacharidu beta glucanu. Ten prispieva k správnej funkcii imunitného systému, pomáha pri obnove tkaniva a predlžuje životnosť krviniek. Produkty Natures neobsahujú farbivá, aditíva ani konzervačné látky. Sú dostupné vo forme kapsúl, sirupov, alebo gélov.

\