Nestlé

Nestlé
Zoradiť podľa
 • OptiFibre

  1×125 g, vláknina v prášku
  Dietetická potravina na osobitné medicínske účely, výživovo nekompletná potravina, plne rozpustná vláknina. Určené pre diétny režim pacientov na podporu s poruchami činnosti čriev (motility - zápchy alebo hnačky).
 • Nestlé min Frukt Jahoda Jablko Banán

  1×90 g, kapsička, ovocná desiata (od ukonč. 6. mesiaca)
  Ovocné smoothie vhodné ako ovocná desiata.
 • Sunar Do ručičky Banána a jablko

  1×100 g, 100% ovocia (od ukonč. 4. mesiaca)
  Ovocný príkrm pre deti od ukončeného 4. mesiaca veku.
 • Nestlé Nemliečna kaša SINLAC allergy

  1×500 g, od ukončeného 4. mesiaca
  Ide o špeciálnu kašu vhodnú pre deti i dospelých, ktorí trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka, sójové bielkoviny či celiakiu. Je výborným riešením tak pri zvýšenom riziku alergií, ako aj pre osoby s alergiou preukázanou.
 • Nestlé Maslové sušienky

  1×180 g, pre deti od 1 roka
  Sušienky pre deti.
 • Nestlé YOGOLINO Kakao

  4×100 g, mliečny dezert
  NESTLÉ YOGOLINO mliečny dezert s kakaom je lahodná desiata s obsahom dôležitých látok pre rast vášho dieťatka a normálny vývoj jeho kostí. Tento dezert je vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca.
 • OptiFibre

  1×250 g, vláknina v prášku
  OptiFibre je plne rozpustná vláknina vo forme prášku, určená na diétny režim pri zápche alebo hnačke, pomáha udržiavať správnu funkciu čriev.
 • PEPTAMEN JUNIOR VANILLA

  1×400 g, detská výživa
  Výživa na základe hydrolyzovanej bielkoviny srvátky (peptidová výživa).
 • Sunar Do ručičky Čučoriedka a jablko

  1×100 g, 100% ovocia (od ukonč. 4. mesiaca)
  Ovocný príkrm pre deti od ukončeného 4. mesiaca veku. Pasterizovaný.
 • Nestlé YOGOLINO Sušienka

  4×100 g, mliečny dezert
  NESTLÉ YOGOLINO Mliečny dezert s drvenými sušienkami je lahodná desiata s obsahom dôležitých látok pre rast vášho dieťatka a normálny vývoj jeho kostí. Tento dezert je vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca.
 • Nestlé Mliečna kaša JAHODA - BANÁN

  1×300 g, mliečna kaša , od ukončeného 6. mesiaca
  Nestlé mliečna kaša s príchuťou JAHODA-BANÁN je obľúbený príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku. Základom tejto kaše je starostlivo vybraná ryža a kukurica a mlieko prispôsobené pre malé deti. Receptúra je obohatená o železo a probiotické baktérie Bifidus BL.

Nestlé je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti výživy, zdravia a zdravého životného štýlu, ktorá spotrebiteľom na celom svete ponúka kvalitné a dostupné výrobky. Na základe vedeckých postupov pomáha riešiť nedostatok vitamínov a minerálov vo výžive. Sústredí sa tiež na boj proti obezite a investuje do zlepšovania výživovej hodnoty výrobkov vo všetkých kategóriách. Nestlé dbá na znižovanie používania umelých farbív v ich výrobkoch a pridáva viac nutričných prísad a prospešných mikroživín.

\