Nestlé

Zoradiť podľa
1×100 g, 100% ovocia (od ukonč. 4. mesiaca)
Ovocný príkrm pre deti od ukončeného 4. mesiaca veku. Pasterizovaný.
1×300 g, mliečna kaša , od ukončeného 6. mesiaca
Nestlé mliečna kaša s príchuťou JAHODA-BANÁN je obľúbený príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku. Základom tejto kaše je starostlivo vybraná ryža a kukurica a mlieko prispôsobené pre malé deti. Receptúra je obohatená o železo a probiotické baktérie Bifidus BL.
1×300 g, mliečna kaša, od ukončeného 4. mesiaca
Nestlé mliečna kaša banánová na Dobrú noc je obľúbený príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca veku. Receptúra je obohatená o železo, probiotické baktérie Bifidus BL aj ďalšie dôležité vitamíny a minerálne látky.
1×180 g, od ukonč. 4. mesiaca
1.0
(1)
Potravina na osobitné výživové účely dojčiat a malých detí.
1×125 g, vláknina v prášku
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely, výživovo nekompletná potravina, plne rozpustná vláknina. Určené pre diétny režim pacientov na podporu s poruchami činnosti čriev (motility - zápchy alebo hnačky).
1×500 g, od ukončeného 4. mesiaca
Ide o špeciálnu kašu vhodnú pre deti i dospelých, ktorí trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka, sójové bielkoviny či celiakiu. Je výborným riešením tak pri zvýšenom riziku alergií, ako aj pre osoby s alergiou preukázanou.
1×300 g, mliečna kaša, od ukončeného 6. mesiaca
Nestlé mliečna kaša OVOCNÁ na Dobrú noc je obľúbený príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku. Receptúra je obohatená o železo, probiotické baktérie Bifidus BL aj ďalšie dôležité vitamíny a minerálne látky.
1×100 g, 100% ovocia (od ukonč. 4. mesiaca)
Ovocný príkrm pre deti od ukončeného 4. mesiaca veku.
1×300 g, mliečna kaša, od ukončeného 6. mesiaca
Nestlé mliečna kaša s príchuťou SLIVKA-MARHUĽA je obľúbený príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku. Základom tejto kaše je starostlivo vybraná ryža a mlieko prispôsobené pre dojčatá a malé deti. Receptúra je obohatená o železo a probiotické baktérie Bifidus BL.
1×90 g, kapsička, ovocná desiata (od ukonč. 6. mesiaca)
Ovocné smoothie vhodné ako ovocná desiata.
1×400 g, detská výživa
Výživa na základe hydrolyzovanej bielkoviny srvátky (peptidová výživa).
1×250 g, vláknina v prášku
OptiFibre je plne rozpustná vláknina vo forme prášku, určená na diétny režim pri zápche alebo hnačke, pomáha udržiavať správnu funkciu čriev.
1×180 g, pre deti od 1 roka
Sušienky pre deti.

Nestlé je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti výživy, zdravia a zdravého životného štýlu, ktorá spotrebiteľom na celom svete ponúka kvalitné a dostupné výrobky. Na základe vedeckých postupov pomáha riešiť nedostatok vitamínov a minerálov vo výžive. Sústredí sa tiež na boj proti obezite a investuje do zlepšovania výživovej hodnoty výrobkov vo všetkých kategóriách. Nestlé dbá na znižovanie používania umelých farbív v ich výrobkoch a pridáva viac nutričných prísad a prospešných mikroživín.

\