Beggs

  (17)
Zoradiť podľa
 • Beggs 1 počiatočné mlieko

  1×800g, počiatočné mlieko
  Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku s Bifidobacterium animalis subsp. lactis. Potravina je určená pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené.
 • Beggs 2 následné mlieko, Beggs box+ pexeso

  3× 800 g, pokračovacie mlieka
  Následná dojčenská mliečna výživa v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Pre výživu dojčiat od ukončeného 6. do 12. mesiaca.Obal Beggs Box je navrhnutý pre rozvoj všímavého rodičovstva, na ktorom je postavená filozofia značky Beggs. Ponúka 3 balenia dojčenského mlieka a 2 Montessori aktivity pre rozvíjajúcu komunikáciu, myslenie a tvorivosť dieťaťa. Súčasťou je všímavý darček naviac. Beggs Box uspokojí detské bruško, zvedavú myseľ a neposedné ručičky. Prináša spokojnosť aj rodičom, ktorí môžu so svojou ratolesťou tráviť viac času.
 • Tehotenstvo a dojčenie sú pre mamičky energeticky náročné obdobia. V tomto období môžu mať mamičky zvýšenú potrebu horčíka. Tento výživový doplnok obsahuje v dennej dávke 380 mg (2 kapsule) vysoko vstrebateľnú chelátovú formu horčíka (bisglycinát horečnatý) v kombinácii s vitamínom B6 v aktívnej forme pyridoxín-5′-fosfát (P5P).
 • Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX 60 cps

  1×60 cps, výživový doplnok
  Tento výživový doplnok obsahuje vyváženú kombináciu dôležitých vitamínov (kyselina listová, vitamín D, zinok) a minerálov (jód, železo) pre ženy v období plánovania tehotenstva až po ukončenie dojčenia.
 • Beggs 2 pokračovacie mlieko

  1×800g,pokračovacie mlieko 2
  Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Pre výživu dojčiat od ukončeného 6. do 12. mesiaca.
 • Beggs Balanced hair&skin COMPLEX 90 cps

  1×90 cps, výživový doplnok
  Pre hebké a pevné vlasy a žiarivú pleť. Doplnok stravy obsahuje v dennej dávke (1 kapsula) kombináciu 50 μg biotínu a 500 mg esenciálnej aminokyseliny L-metionínu. Táto aminokyselina je prirodzenou súčasťou stavebnej bielkoviny keratín. Ten slúži ako základný stavebný kameň vlasov a nechtov.
 • Tento výživový doplnok v dennej dávke (1 kapsula) obsahuje 20 mg chelátovej formy železa, ktorá sa vyznačuje vysokou biologickou dostupnosťou. Navyše je obohatená o extrakt zo šípok. Je vhodný tiež pre dojčiace a tehotné ženy, u ktorých počas tehotenstva často dochádza k poklesu hladiny železa, pretože telo ho v tomto období spotrebováva vo väčšej miere.
 • Výživový doplnok pre ženy v období plánovania tehotenstva na báze myo-inozitolu a kyseliny listovej. Kyselina listová je vitamín skupiny B (vitamín B9), ktorého zvýšený príjem je dôležitý najmä pred plánovaným otehotnením a v prvých týždňoch tehotenstva.
 • Potravina spracovaná na báze obilnín pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca, v prášku. Balenie obsahuje cca 6-7 porcií.
 • Tvorcovia a spokojní rodičia, ktorí rastú so svojimi deťmi. Rodičovstvo neberieme ako povinnosť. Pre nás sú deti tými najlepšími učiteľmi. Ukazujú nám, ako je v živote dôležité spomaliť, byť všímaví a mať radosť z každého dňa.
 • Beggs 4 batoľacie mlieko

  1×800g, batoľacie mlieko
  Mliečna výživa malých detí v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Potravina pre výživu deti od ukončeného 24. mesiaca.
 • Mliečna výživa malých detí v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Potravina je určená pre výživu detí od ukončeného 12. do 24. mesiaca.Obal Beggs Box je navrhnutý pre rozvoj všímavého rodičovstva, na ktorom je postavená filozofia značky Beggs. Ponúka 3 balenia dojčenského mlieka a 2 Montessori aktivity pre rozvíjajúcu komunikáciu, myslenie a tvorivosť dieťaťa. Súčasťou je všímavý darček naviac. Beggs Box uspokojí detské bruško, zvedavú myseľ a neposedné ručičky. Prináša spokojnosť aj rodičom, ktorí môžu so svojou ratolesťou tráviť viac času.
 • Vitamín D vo forme kvapiek vhodný pre celú rodinu. Kvapky umožňujú jednoduché dávkovanie. Vitamín D patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Preto základ týchto kvapiek tvorí olivový olej z ekologického poľnohospodárstva.
 • Beggs 3 batoľacie mlieko

  1×800g, batoľacie mlieko
  Mliečna výživa malých detí v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Potravina pre výživu deti od ukončeného 12. do 24. mesiaca.
 • Beggs Omega-3, EPA+DHA 90 cps

  1×90 cps, výživový doplnok
  Základom tohto výživového doplnku je kvalitný rybí olej zo sardiniek. V dennej dávke (2 kapsule) obsahuje výživový doplnok 440 mg kyseliny dokozahexaénovej (DHA) a 660 mg kyseliny eikozapentaénovej (EPA). ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca*. (*priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA)
 • Potravina spracovaná na báze obilnín pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca, v prášku. Balenie obsahuje cca 6-7 porcií.
 • Potravina spracovaná na báze obilnín pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca, v prášku. Balenie obsahuje cca 6-7 porcií.