Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX 30 cps

1×30 cps, výživový doplnok

Značka: BEGGS

Výživový doplnok pre ženy v období plánovania tehotenstva na báze myo-inozitolu a kyseliny listovej. Kyselina listová je vitamín skupiny B (vitamín B9), ktorého zvýšený príjem je dôležitý najmä pred plánovaným otehotnením a v prvých týždňoch tehotenstva.

9,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX 30 cps 1×30 cps, výživový doplnok

X012303

Hlavný popis produktu

Methylfolate + myo-inositol Complex, výživový doplnok, 30 kapsúl

Výživový doplnok s folátom 400 μg a myo-inozitolom 250 mg pre vývoj plodu1

Výživový doplnok pre ženy v období plánovania tehotenstva na báze myo-inozitolu a kyseliny listovej.

Denná dávka (1 kapsula) 400 μg aktívnej formy kyseliny listovej (L-metylfolát vápenatý). Kyselina listová je vitamín skupiny B (vitamín B9), ktorého zvýšený príjem je dôležitý najmä pred plánovaným otehotnením a v prvých týždňoch tehotenstva. V tele sa mení na biologicky aktívnu látku – tzv. folát. 1Foláty prispievajú k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a zohrávajú úlohu v procese delenia buniek.

Doplnkový príjem zvyšuje u tehotných žien úroveň folátu. Nízka úroveň folátu u tehotných žien je rizikovým faktorom pre poruchy neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu2.

Okrem kyseliny listovej obsahuje denná dávka aj 250 mg myo-inozitolu, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je súčasťou membrán a zúčastňuje sa rady biochemických reakcií v tele.

100 % vegan, bezgluténový, bez laktózy, bez sóje, bez syntetických aditív
Vyrobené v ČR
Starostlivosť pre ženy pri plánovaní tehotenstva a v období tehotenstva
Vhodné aj pre dojčiace ženy
Vhodné pre vegánov a vegetariánov
Testované akreditovaným laboratóriom
2Cieľovou populáciou sú ženy v reprodukčnom veku a priaznivý účinok sa dosiahne pri doplnkovom dennom užívaní kyseliny listovej v množstve 400 μg aspoň jeden mesiac pred počatím a do troch mesiacov po ňom.

Zloženie: myo-inozitol, vegánska kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, Beggs lyokomplex (lyofilizovaný špenát, lyofilizované černice, lyofilizované čučoriedky), ryžová vláknina, L-metylfolát vápenatý.

Zloženie:

1 kapsula obsahuje:

% RHP*

myo-inozitol

250 mg

-

kyselina listová (L-metylfolát vápenatý)

400 μg

200 %*RHP – Denná referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok

Dávkovanie: 1 kapsula denne. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Určené pre tehotné a dojčiace ženy. Prípravok je vhodný užívať už 3 mesiace pred plánovaným otehotnením.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávajte v suchu a tme.

Hmotnosť obsahu: 18 g. 30 kapsúl.

Vyrobené pre Simply nature, s.r.o., V zahrádkách 1952/50, Žižkov, 130 00 Praha 3, Česká republika

O značke: Sme Beggs. Tvorcovia a spokojní rodičia, ktorí rastú so svojimi deťmi. Rodičovstvo neberieme ako povinnosť. Pre nás sú deti tými najlepšími učiteľmi. Ukazujú nám, ako je v živote dôležité spomaliť, byť všímaví a mať radosť z každého dňa.

Náš cieľ bol jasný – vytvoriť inovatívnu, kvalitnú radu chutných produktov, ktoré by rozumeli deťom. Na základe toho vznikli pilotné receptúry detských mliek, príkrmov či nápojov. Sme hrdí na to, že iniciátormi a tvorcami Beggs sú mindfulness rodičia. Aktívni, všímaví a úprimne milujúci ľudia, ktorí žijú pre svoje deti tu a teraz. Pretože šťastné detstvo začína spokojným rodičovstvom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.