Zentiva

Zoradiť podľa
1×30 cps, podporný liek
Podporný liek pri hormonálnej liečbe porúch menštruačného cyklu.
1×20 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok - Zdroj vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej.
1×100 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok - Zdroj vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej.
1×50 tbl, liečivo
Liek, ktorého obe liečivá rutosid a kyselina askorbová upravujú zvýšenú lámavosť a priepustnosť krvných vlásočníc.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok so železom Sucrosomial® a vitamínom C užitočný pri ich nedostatku v potrave alebo zvýšenej potrebe. Železo Sucrosomial® prechádza nezmenené žalúdkom a je priamo vstrebávané v čreve, čím nezaťažuje žalúdok.
1×100 tbl, výživový doplnok
Obsahuje unikátny komplex vitamínov skupiny B, je určený pre dospelých a deti staršie ako 3 roky pri nedostatku vitamínov B v organizme vhodný ako doplnok bežnej stravy.
1×20 ks, vrecúška
Výživový doplnok so železom Sucrosomial® a vitamínmi užitočný pri ich nedostatku v potrave alebo zvýšenej potrebe. Železo Sucrosomial® prechádza nezmenené žalúdkom, je priamo absorbované v čreve, čím nezaťažuje žalúdok.
1×30 cps, podporný liek
Liek sa používa na prevenciu vývojových porúch plodu, ako podporný liek pri hormonálnej liečbe porúch menštruačného cyklu.Ďalej sa užíva ako podporná liečba pri ochoreniach pri stavoch vyčerpania, svalovej slabosti a bolesti svalov a kĺbov, nedostatočnej výžive, kožných problémoch, ochoreniach ďasien.
1×5 g, očná masť
Očná masť s antiseptickým účinkom . Používa sa na liečbu nehnisavých zápalov spojiviek a rohovky.
1×30 tbl, výživový doplnok
B-komplex Zentiva je určený pre dospelých a deti staršie ako 3 roky, pri nedostatku vitamínov skupiny B v organizme za účelom doplnenia bežnej stravy.
1×30 cps, podporný liek
Vitamín E Zentiva je liek, ktorý sa používa ako podporná liečba pri stavoch vyčerpania, svalovej slabosti a bolesti svalov a kĺbov, poruchách menštruačného cyklu, nedostatočnej výžive, kožných problémoch, ochoreniach ďasien.
1×14 cps, liek na pálenie záhy
Účinná pomoc pri pálení záhy-znižuje množstvo kyseliny, ktorá sa tvorí vo Vašom žalúdku. Stačí jedna tableta denne.

Zentiva je pôvodom česká spoločnosť, ktorá má v strednej európe dlhú tradíciu. Momentálne patrí k najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam v oblasti farmaceutických prípravkov, vďaka tomu, že ponúka moderné, vysoko kvalitné a cenovo dostupné generické lieky. Tieto atribúty jej zákazníci oceňujú, čoho dôkazom je aj fakt, že ročne vyrobí a predá 500 miliónov balení liekov. Do jej portfólia patria prípravky na liečbu bolesti, infekcií, kardiovaskulárnych ochorení, lieky na tráviace ťažkosti, či prípravky zamerané na zdravie ženy.
\  

\