GS

Zoradiť podľa
1×130 tbl, vápnik + horčík + zinok
Výživový doplnok obsahujúci vápnik pre zdravé kosti, horčík pre zníženie únavy a vyčerpania a zinok pre správnu funkciu imunitného systému, zdravé vlasy, nechty a pokožku.
1×30 tbl, vápnik + horčík + zinok
Výživový doplnok obsahujúci vápnik pre zdravé kosti, horčík pre zníženie únavy a vyčerpania a zinok pre správnu funkciu imunitného systému, zdravé vlasy, nechty a pokožku.
1×20 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy, ktorý je vhodný pri ťažkostiach so zaspávaním a nespavosťou. Pomáha pri psychickom nepokoji.
1×15 tbl, echinacea + zázvor
Výživový doplnok pre krátkodobé užívanie na podporu imunity a dýchacích ciest.
1×90 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci ploštičník, ľubovník, vápnik a vitamín D3. Pomáha pri hormonálnych zmenách, podporuje psychickú a fyzickú pohodu, spevňuje kosti.
1×10 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok. Obsahuje komplex 9 odolných kmeňov laktobacilov, bifidobakterií a dalších užitočných mikroorganizmov, inulín a selén. Určené pri a po užívaní antibiotík.
1×25 tbl
GS Extra C 500 šumivý citrón (bez umelých farbív). Výživový doplnok so sladidlami.
1×90 tbl, (60+30 tbl navyše)
Prémiové ginkgo s obsahom 60 mg extraktu z mladých lístkov ginkga pre podporu pamäti a prekrvenia. Obohatené o koncentrovanú silu hlohu, gotu koly a horčíka.
1×60 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy, ktorý pomáha pri nepokoji, úzkosti a napätí. Valeriána a ľubovník majú upokojujúci účinok, horčík a vitamín B6 priaznivo vplývajú na nervový systém.
1×120 cps, výživový doplnok
Prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Pomáha získať a udržať krásnu farbu pokožky najmä pri intenzívnejšom opaľovaní.
1×120 ks, doplnok výživy
Výživový doplnok GS Extra Strong Multivitamin 50+ je komplex vitamínov a minerálov pre osoby staršie ako 50 rokov.
1×90 ks, doplnok výživy
Výživový doplnok GS Omega 3 obsahuje vyvážené množstvo najdôležitejších nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA v prirodzenej forme.
1×60 tbl, Vitamín C + šípky
Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete Time-Release, ktorá zaisťuje jeho postupné uvoľňovanie. Navyše je obohatený o šípky – zdroj flavonoidov.
1×30 cps, výživový doplnok
GS Betakarotén FORTE s nechtíkom je prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Pomáha získať a udržať krásnu farbu pokožky najmä pri intenzívnejšom opaľovaní.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom silnej dávky betakaroténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok.
1×60 tbl
Výživový doplnok GS Ginkgo 60 PREMIUM je prémiový prípravok s vysokým obsahom extraktu ginkga z mladých lístkov, obohatený o hloh, ktorý podporuje prekrvenie a gotu kolu pre podporu pamäti a sústredenia.
1×30 tbl
Doplnok výživy s komplexným zložením vitamínov a minerálov pre ženy plánujúce tehotenstvo, tehotné a kojace. Bez farbív, konzervantov, cukru. Vhodný pre diabetičky.
1×120 tbl, Vitamín C + šípky
Výživový doplnok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete Time-Release, ktorá zaisťuje jeho postupné uvoľňovanie.
1×150 cps, (100+50 tbl navyše)
1 600 mg glukozamín sulfátu v dennej dávke a DIAMANT FORTESCIN®. Vitamín C pre tvorbu kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.
1×90 cps, (60+30 cps navyše)
Za studena lisovaný olej z požltu farbiarskeho pre účinnú výživu pokožky a vlasov. Biotín pre správnu činnosť buniek pre obnovu vlasov.
1×130 cps, 100+30 cps navyše
Obsahuje zvýšenú dávku 1325 mg lecitínu vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje. Mäkké želatínové kapsuly s vysokou vstrebateľnosťou.
1x90 cps, doplnky výživy
Výživový doplnok s obsahom čistého vitamínu D3 v extra panenskom olivovom oleji.
1×60 tbl, Vitamín C + šípky
Doplnok stravy s obsahom vitamínu C, ktorý: podporuje obranyschopnosť, je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
1×90 tbl, ginko
Výživový doplnok GS Ginkgo 60 PREMIUM je prémiový prípravok s vysokým obsahom extraktu ginkga z mladých lístkov, obohatený o hloh, ktorý podporuje prekrvenie a gotu kolu pre podporu pamäti a sústredenia.
GreenSwan pharmaceuticaks vždy dbá na najvyššiu kvalitu výrobkov. Prípravky GS preto obsahujú vyvážené a overené množstvá aktívnych zložiek a sú založené na najnovších farmaceutických poznatkoch. Predstavujú najvyššiu kvalitu a overenú účinnosť podloženú niekoľkoročnou spoluprácou s poprednými lekárskymi a farmaceutickými odborníkmi doma aj v zahraničí.