MOTOROLA

  (16)
MOTOROLA
Zoradiť podľa
 • MOTOROLA VM 55 DETSKA PESTUNKA

  1×1 ks, detská pestúnka
  Buďte si istí, že vaše dieťa je s opatrovateľkou Motorola VM55 vždy v bezpečí. Sledujte dianie pomocou ergonomickej rodičovskej jednotky, ktorá sa môže pochváliť veľkou farebnou obrazovkou s uhlopriečkou 12,7 cm (5") a pôsobivým dosahom až 300 m (1000 stôp) a komunikujte so svojim partnerom alebo dieťaťom pomocou funkcie obojsmerného hovoru.
 • MOTOROLA VM 44 CONNECT DETSKA PESTUNKA

  1×1 ks, detská pestúnka
  4,3" Wi-Fi® Video opatrovateľka Motorola VM44 Connect obsahuje rodičovskú jednotku s 4,3 "(10,9 cm) displejom a kameru, ktorá sa pripája k aplikácii Motorola Nursery cez Wi-Fi a umožňuje HD (720p) video. Či už doma, na cestách alebo v práci, hovorte so svojim malým dieťatkom obojsmerným hovorom, pomôžte mu spať pomocou uspávaniek, audiokníh a vášho osobného hlasového záznamu.
 • VM 483 detská pestúnka MOTOROLA

  1×1ks detská pestúnka
  VM 483 je digitálna detská video opatrovateľka Motorola. Digitálna technológia Vám dáva istotu zabezpečenej komunikácie, takže nemôže nikto odpočúvať a zároveň zaisťuje vysoko kvalitný prenos zvuku i obrazu medzi detskou a rodičovskou jednotkou.
 • VM 35 detská pestúnka MOTOROLA

  1×1ks detská pestúnka
  Monitorujte izbu svojho dieťaťa pomocou Motorola VM35. Použite veľkú 5-palcovú obrazovku, aby ste získali jasný obraz o malej a skontrolujte funkcie fotoaparátu. Získajte detail svojho dieťaťa pomocou funkcie digitálneho priblíženia. Sledujte teplotu v miestnosti, aby bola detská izba pre vaše bábätko pohodlná.
 • 5,0" Wi-Fi HD Video detská pestúnka s diaľkovým natáčaním a naklápaním
 • 5,0" video opatrovateľka – sada s dvoma kamerami Motorola VM35-2 obsahuje 5" (12,7 cm) displej a dve kamery. Umožňuje hovoriť so svojimi ratolesťami obojstranne, pomôžte im zaspávať pomocou uspávaniek a vďaka monitorovaniu izbovej teploty zistite, či nie je v ich izbách príliš horúco alebo príliš zima.
 • Detská digitálna video pestúnka Full HD s WIFI 5 "(12,7 cm) farebný displej monitora so stojanom Stojan pre pripevnenie kamery na detskú postieľku Monitorovanie teploty miestnosti Obojsmerná komunikácia Bezpečná a súkrommá komunikácia
 • AM 21 Detská audio opatrovateľka MOTOROLA

  1×1ks detská audio pestúnka
  Motorola AM21 je audio monitor, ktorý využíva technológiu DECT, aby zostal v spojení s vaším dieťaťom bez rušenia frekvencie Wi-Fi®. Môžete sa pohybovať po dome bez straty spojenia s dosahom až 300 m* (*Keď je medzi rodičovskou a detskou jednotkou jasná viditeľnosť. Akákoľvek prekážka medzi rodičovskou a detskou jednotkou výrazne zníži dosah. S rodičovské aj detské jednotky v interiéri, spoločný dosah je do 50 metrov).
 • Digitálna video pestúnka Motorola VM481 s digitálnou technológiou 2,4 GHz FHSS, s ktorou si môžete byť istí, že signál je bezpečný a nikto ho neodpočúva. S plnofarebným 2,0" LCD displejom s externým zoomom a infračerveným nočným videním, takže môžete sledovať aj pri veľmi slabom osvetlení.
 • AM 24 detská audio pestúnka MOTOROLA

  1×1ks detská audio opatrovateľka
  Detská audio opatrovateľka, obojsmerná komunikácia, dosah až 300 m (1 000 ft), ovládanie hlasitosti, vysoká citlivosť, podsvietený displej, upozornenie mimo dosahu.
 • Detská opatrovateľka s kamerou vždy perfektne vaše bábätko postráži. Aby bol zvuk pestúnky dokonale čistý, je jeho prenos vyriešený digitálne a bez problémov dosiahne do vzdialenosti až 300 m .
 • PIP 1010 Connect video pestúnka MOTOROLA

  1×1ks smart detská pestúnka
  Detská pestúnka s upokojujúcimi zvukmi a nočným videním, monitorovaná priamo z mobilu cez Wi-Fi.
 • MOTOROLA EASE 35 detská pestúnka "Poškodený obal"

  1×1 ks, detská pestúnka, produkt s poškodeným obalom
  Detská opatrovateľka EASE 35 značky Motorola je skvelý pomocník do domácnosti pre všetkých rodičov. Pestúnka disponuje veľkým farebným displejom s uhlopriečkou 12,7 cm a dosahom až 300 metrov. Majte vaše dieťa pod kontrolou, aj keď ste v inej miestnosti. Produkt s poškodeným obalom.
 • MOTOROLA MBP 855 HD - Detská pestúnka "Produkt s poškodeným obalom"

  1×1 ks, detská pestúnka s wifi, produkt s poškodeným obalom
  Majte o svojom dieťati vždy prehľad, aj keď s ním práve nie ste v jednej miestnosti. Produkt s poškodeným obalom.
 • Obojsmerná pestúnka s farebnou obrazovkou s uhlopriečkou 2,8" a fotoaparátom s digitálnym zoomom. Infračervené nočné videnie, aby ste mali svojho drobca stále pod dohľadom aj v tme. Prehráva aj uspávanky.
 • VM 482 detská pestúnka MOTOROLA

  1×1ks detská pestúnka
  Zaistite si dokonalý prehľad nad tým, čo sa deje v detskej postieľke. Detská opatrovateľka Motorola zaistí nielen prenos zvuku, ale zároveň aj obrazu. Ide totiž o detskú opatrovateľku s kamerou. Úplne čistý zvuk je prenášaný digitálne s dosahom pokrytia až 300 m .

Motorola je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá podniká v oblasti telekomunikácií.

\