MOTOROLA

Zoradiť podľa
1×1 ks, detská pestúnka
Praktická pestúnka Peekaboo od značky Motorola umožňuje diaľkové natáčanie a streamovanie videa.
1×1 ks, detská pestúnka
Majte o svojom dieťati vždy prehľad, aj keď s ním práve nie ste v jednej miestnosti.
1×1 ks, detská pestúnka
Detská digitálna video pestúnka Full HD s WIFI 5 "(12,7 cm) farebný displej monitora so stojanom Stojan pre pripevnenie kamery na detskú postieľku Monitorovanie teploty miestnosti Obojsmerná komunikácia Bezpečná a súkrommá komunikácia
1×1 ks, detská pestúnka
Buďte si istí, že vaše dieťa je s opatrovateľkou Motorola VM55 vždy v bezpečí. Sledujte dianie pomocou ergonomickej rodičovskej jednotky, ktorá sa môže pochváliť veľkou farebnou obrazovkou s uhlopriečkou 12,7 cm (5") a pôsobivým dosahom až 300 m (1000 stôp) a komunikujte so svojim partnerom alebo dieťaťom pomocou funkcie obojsmerného hovoru.
1×1 ks, detská pestúnka
Farebný displej so stojanom. Digitálne priblíženie (zoom). Monitorovanie teploty miestnosti.
1×1 ks, detská pestúnka
4,3" Wi-Fi® Video opatrovateľka Motorola VM44 Connect obsahuje rodičovskú jednotku s 4,3 "(10,9 cm) displejom a kameru, ktorá sa pripája k aplikácii Motorola Nursery cez Wi-Fi a umožňuje HD (720p) video. Či už doma, na cestách alebo v práci, hovorte so svojim malým dieťatkom obojsmerným hovorom, pomôžte mu spať pomocou uspávaniek, audiokníh a vášho osobného hlasového záznamu.
1×1 ks, detská pestúnka
5,0" video opatrovateľka – sada s dvoma kamerami Motorola VM35-2 obsahuje 5" (12,7 cm) displej a dve kamery. Umožňuje hovoriť so svojimi ratolesťami obojstranne, pomôžte im zaspávať pomocou uspávaniek a vďaka monitorovaniu izbovej teploty zistite, či nie je v ich izbách príliš horúco alebo príliš zima.

Motorola je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá podniká v oblasti telekomunikácií.

\