Panadol

Zoradiť podľa
1×10 ks, čapíky proti horúčke a bolesti u detí
Liek vo forme čapíkov s obsahom paracetamolu. Uľavuje od bolesti rôzneho pôvodu a znižuje teplotu. Vhodný pre deti od 9kg.
1×12 tbl, stredne silná až silná bolesť
Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Obsahuje kofeín a kodeín. Pomáha tlmiť silnú bolesť a znižuje teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Šumivé tablety.
1×24 tbl, stredne silná až silná bolesť
Panadol Ultra Rapide sa užíva pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. bolesti reumatického pôvodu, bolesti chrbtice a lumbago, bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti pri menštruácii, bolesti sprevádzajúce poranenie kostí a kĺbov, bolesti zubov.
1×10 ks, čapíky proti horúčke a bolesti u detí
Liek vo forme čapíkov s obsahom paracetamolu. Uľavuje od bolesti rôzneho pôvodu a znižuje teplotu. Vhodný pre deti od 15kg.
tbl flm 500 mg/65 mg (blis.PVC/Al) 1x24 ks
Liek proti bolesti a horúčke s obsahom paracetamolu a kofeínu. Panadol Extra Novum, 24 tbl, je určený pre dopelých a deti od 12 rokov.
1×100 ml, proti horúčke a bolesti u detí
Panadol pre deti jahoda je určený na zníženie horúčky a bolesti sprevádzajúcej chrípku, prechladnutie, infekčné ochorenia detského veku (napr. osýpky, ružienka, ovčie kiahne, šarlach, mumps) a očkovanie.
1×10 tbl
Liek s analgetickým a spazmolytickým účinkom. Uvoľňuje kŕče a zmierňuje bolesť pri menštruácii. Vhodný od 12 rokov.
1×24 tbl, proti horúčke a bolesti
Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Šetrí žalúdok.
1×20 tbl, bolesť hlavy a migréna
Liek sa používa na akútnu liečbu bolestí hlavy a záchvatov migrény spolu s príznakmi.
1×12 tbl, zosilnený účinok proti bolesti
Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Obsahuje kofeín. Pomáha tlmiť bolesť a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Šumivé tablety.

Panadol predstavuje rad produktov, ktoré spoľahlivo uľavujú od bolesti chrbta a svalov, zubov, pri migréne, reumatických bolestiach a bolesti pri menštruácii. Vďaka kombinácii paracetamolu a kofeínu zároveň uľavuje od nepríjemných príznakov chrípky a prechladnutia. Panadol nedráždi žalúdok, pretože neobsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Panadol Extra Novum s jedinečnou technológiou Optizorb umožňuje zrýchlený nástup účinku, vďaka čomu prináša úľavu oveľa skôr.

\