Panadol

  (12)
Panadol

Panadol je liek obsahujúci účinnú látku paracetamol, ktorá pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Jeho veľkou výhodou je, že neirrituje žalúdok. Panadol sa užíva pri bolestiach hlavy vrátane migrén, účinkuje proti bolestiam chrbta, zubov a pri bolestivej menštruácii. Panadol poskytuje rýchlu úľavu pri chrípke, prechladnutí a ochoreniach horných dýchacích ciest, pričom jeho účAinok proti horúčke sa vhodne dopĺňa s analgetickým efektom (proti bolesti svalov, kĺbov a v hrdle).

Kompletná rada produktov Panadol pre dospelých a dospievajúcich

Panadol Novum

24 filmom obalené tablety, 500 mg paracetamolu, vhodné od 6 rokov.

Tieto tablety znižujú horúčku a zmierňujú bolesť. Nedráždia žalúdok.

Účinná látka sa uvoľňuje už do 5 minút po užití a vstrebáva sa najmenej o 25 % rýchlejšie než štandardné paracetamolové tablety.



Panadol Extra Novum

24 filmom obalené tablety, 500 mg paracetamolu, 65 mg kofeín, Vhodné od 12 rokov.

Tento liek má zvýšený účinok* pri miernom až stredne silnom bolestivom stave. Znižuje horúčku.

Paracetamol poskytuje úľavu od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zvyšuje analgetický účinok paracetamolu, znižuje únavu, podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkach.

Pomáha pri bolesti hlavy a zubov, bolestiach svalov, kĺbov a bolestiach v krku pri chrípke a nachladnutí. Panadol Extra Novum obsahuje kofeín, ktorý zvyšuje účinok paracetamolu až o 37 %*.

*Obsahuje kofeín na zvýšenie účinnosti paracetamolu pri miernom až stredne silnom bolestivom stave o 37 %.



Panadol Extra Rapid

12 šumivých tabliet 500 mg paracetamolu, 65 mg kofeín, Vhodné od 12 rokov.

Tento liek má zvýšený účinok* pri miernom až stredne silnom bolestivom stave. Znižuje horúčku.

Paracetamol poskytuje úľavu od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zvyšuje analgetický účinok paracetamolu, znižuje únavu, podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkach.

Pomáha pri bolesti hlavy a zubov, bolestiach svalov, kĺbov a bolestiach v krku pri chrípke a nachladnutí. Panadol Extra Novum obsahuje kofeín, ktorý zvyšuje účinok paracetamolu až o 37 %*.

*Obsahuje kofeín na zvýšenie účinnosti paracetamolu pri miernom až stredne silnom bolestivom stave o 37 %.



Panadol Ultra Rapide

24 šumivých tabliet 500 mg paracetamolu, 8 mg  kodeín, 30 mg kofeín, Vhodné od 18 rokov.

Poskytuje úľavu od stredne silnej až silnej bolesti a znižujú horúčku.

Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Kofeín zosilňuje účinok paracetamolu. Kodeín znižuje vnímanie bolesti a reakciu na ňu; patrí do skupiny liekov nazývaných opiátové analgetiká, ktoré zmierňujú bolesť. Možno ho použiť samostatne alebo v kombinácii s inými liekmi proti bolesti, ako je paracetamol.



Kompletná rada produktov Panadol pre deti

Panadol pre deti je vhodný, keď trápia deti:

  • horúčka
  • bolesť hlavy
  • bolesť v krku pri chrípke a nachladnutí
  • bolesť zubov, vrátane bolesti pri prorezávaní prvých zúbkov

V takýchto prípadoch sú tu pre ne produkty zo detskej radu Panadol. Panadol pre deti je tiež určený na zníženie teploty (horúčky), ktorá sa vyskytuje pri chrípke, nachladnutí alebo detskej infekčnej chorobe.

Nech už ide o horúčku, bolesť hlavy, krku alebo bolesť pri prerezávaní zúbkov, nikto nechce vidieť, ako jeho dieťa trpí zbytočnou bolesťou alebo nepohodlím. Detská rada produktov Panadol pomáha zmierňovať celý rad príznakov od miernych až stredne silných bolestí u detí a dojčiat a taktiež znižovať teplotu (horúčku).



Panadol pre deti jahoda

100 ml perorálnej suspenzie

pre deti od 1 mesiaca do 12 rokov.

Znižuje horúčku sprevádzajúcu chrípku, infekčné detské choroby a teplotu po očkovaní. Tlmí miernu až stredne silnú bolesť.

Panadol pre deti je určený na zníženie horúčky sprevádzajúcej chrípku, nachladnutie, infekčné ochorenia detstva (napríklad osýpky, ružienka, ovčie kiahne, šarlach, mumps) a na zníženie horúčky po očkovaní.

Panadol pre deti je tiež vhodný na tlmenie miernych až stredne silných bolestí sprevádzajúcich prerezávanie zúbkov, bolesť zubov, bolesť hlavy alebo bolesť hrdla pri zápaloch horných dýchacích ciest.

Jahodová príchuť.



Panadol baby čapíky 250 mg

10 čapíkov

pre deti s hmotnosťou nad 9 kg

Znižuje horúčku sprevádzajúcu chrípku, infekčné detské choroby a teplotu po očkovaní. Tlmí miernu až stredne silnú bolesť.

Prípravok Panadol Baby je určený na zníženie horúčky sprevádzajúcej chrípku a nachladnutie, rovnako ako infekčné ochorenia detstva (napríklad ovčie kiahne, čierny kašeľ, osýpky a mumps) a očkovanie.

Prípravok Panadol Baby je tiež vhodný na tlmenie bolesti sprevádzajúcej prerezávanie zúbkov, bolesť zubov, bolesť hrdla pri chrípke a nachladnutí a bolesť hlavy.



Panadol Junior čapíky 125 mg

10 čapíkov

pre deti s hmotnosťou nad 15 kg

Znižuje horúčku sprevádzajúcu chrípku, infekčné detské choroby a teplotu po očkovaní. Tlmí miernu až stredne silnú bolesť.

Prípravok Panadol Baby je určený na zníženie horúčky sprevádzajúcej chrípku a nachladnutie, rovnako ako infekčné ochorenia detstva (napríklad ovčie kiahne, čierny kašeľ, osýpky a mumps) a očkovanie.

Prípravok Panadol Baby je tiež vhodný na tlmenie bolesti sprevádzajúcej prerezávanie zúbkov, bolesť zubov, bolesť hrdla pri chrípke a nachladnutí a bolesť hlavy.

Zoradiť podľa
  • Panadol Extra Novum

    tbl flm 500 mg/65 mg (blis.PVC/Al) 1x24 ks
    Liek proti bolesti a horúčke s obsahom paracetamolu a kofeínu. Panadol Extra Novum, 24 tbl, je určený pre dopelých a deti od 12 rokov.
  • Panadol ULTRA RAPIDE

    1x24 tbl, stredne silná až silná bolesť
    Panadol Ultra Rapide šumivé tablety na stredne silnou až silnou bolesť rôzneho pôvodu a na zníženie horúčky.
  • Panadol Migréna flm 20x250m

    1x20 tbl, liek proti bolesti
    Panadol Migréna - Zosilnená úľava od migrény do 30 minút vďaka obsahu 2 liečiv proti bolesti a kofeínu. Od 18 rokov.
  • Panadol Baby čapíky 125 mg

    1x10 ks, od 9kg+, proti horúčke a bolesti zúbkov u detí
    Panadol Baby čapíky 125 mg na bolesť zúbkov, ucha, krku a zniženie horúčky u detí.
  • Panadol Extra Rapid šumivé tablety s koefeínom

    1x12 tbl, proti bolesti a horúčke
    Panadol Extra Rapid šumivé tablety s kofeínom na bolesť a tlmenie horúčky.
  • Liek s analgetickým a spazmolytickým účinkom. Uvoľňuje kŕče a zmierňuje bolesť pri menštruácii. Vhodný od 12 rokov.
  • Panadol Junior čapíky 250 mg

    1x10 ks, od 15kg+, proti horúčke a bolesti zúbkov u detí
    Panadol Junior čapíky 250 mg na bolesť zúbkov, ucha, krku a zniženie horúčky u detí.
  • Panadol Novum 500 mg

    1×24 tbl, proti horúčke a bolesti
    Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Šetrí žalúdok.
  • Panadol pre deti jahoda suspenzia

    1x100ml, od 3M+, suspenzia proti horúčke a bolesti zúbkov
    Panadol suspenzia pre deti jahoda na bolesť zúbkov, ucha, krku a zniženie horúčky u detí. Pre deti a dojčatá už od 1 mesiaca. Jahodová príchuť.
  • Panadol Ultra Rapide šumivé tablety

    1x12 tbl, stredne silná až silná bolesť
    Panadol Ultra Rapide tablety na stredne silnou až silnou bolesť rôzneho pôvodu a na zníženie horúčky.
  • Panadol Migréna

    1x20 tbl, liečba bolesti hlavy a migrény
    Panadol Migréna tablety na akútnu liečbu bolesti hlavy a záchvatov migrény.
  • Panadol Extra Novum

    1×48 tbl, liek
    Panadol Extra Novum tablety so zosilneným účinkom proti bolesti a rýchlejším nástupom účinku. Obsahujú kofeín, ktorý zvyšuje efekt paracetamolu o 37%*. Používa sa pri bolestiach hlavy, migréna, menštruačné bolesti, bolesť chrbta, bolesť zubov.

Panadol predstavuje rad produktov, ktoré spoľahlivo uľavujú od bolesti chrbta a svalov, zubov, pri migréne, reumatických bolestiach a bolesti pri menštruácii. Vďaka kombinácii paracetamolu a kofeínu zároveň uľavuje od nepríjemných príznakov chrípky a prechladnutia. Panadol nedráždi žalúdok, pretože neobsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Panadol Extra Novum s jedinečnou technológiou Optizorb umožňuje zrýchlený nástup účinku, vďaka čomu prináša úľavu oveľa skôr.

\