Imunit

Zoradiť podľa
1×1 set, tablety pre deti 60 ks + Darček 3D morský svet
Výživový doplnok so sladidlami. Obsahuje beta glukan z hlivy ustricovej, extrakt z rakytníka a ďalšie vitamíny a minerály. Darčekové balenie pre deti s vystrihovačkou.
1×60 cps, doplnok stravy
Výživový doplnok obsahuje kombináciu zložiek: Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus), 100% Rakytníkový olej (z Rakytníka rešetliakového), Echinacea angustifolia (Echinacea purpurová), extrakt z chlorelly, selén.
1×80 tbl, (s nukleotidami a betaglukánom)
Výživový doplnok so sladidlami s jahodovou príchuťou obsahuje nukleotidy (získané zo sladkovodnej riasy chlorelly), betaglukány (z hlivy ustricovej), vitamíny a minerály.
1×90+30 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok, vitamín C v kombinácii s extraktom zo šípok. Obsahuje vysokú dávku (1 200 mg) vitamínu C v jednej tablete s postupným uvoľňovaním.
1×200 cps, 100+100 naviac (BONUS)
Výživový doplnok obsahuje Hlivu ustricovú (Pleurotus ostreatus), Rakytníkový olej (z Rakytníka rešetliakového), Echinaceu angustifolia (Echinacea purpurová), extrakt z chlorelly (obsahuje nukleotidy a oligopeptidy) a selén.
1×36 cps, 30+6 zadarmo
Výživový doplnok obsahuje kombináciu 5 kmeňov živých kultúr  (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus) + selén + inulín.
IMUNIT je značka doplnkov výživy, zameraná najmä na posilnenie obranyschopnosti organizmu. Ponúka prípravky pre dospelých aj deti. Medzi najznámenšie patria výrobky s obsahom hlivy ustricovej, ktorá pomáha prispievať k normálnej funkcii imunitného systému a štítnej žľazy, obsahuje vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, ktoré telo potrebuje pre správnu funkciu imunitného systému každý deň.