SWISS Laktobacily JUNIOR Imunit + vitamín D3 60+12 tbl.+ darček

1×72 tbl, vitamíny

výživový doplnok, prináša deťom to najlepšie pre ich spokojné bruško (1,2) a prirodzenú imunitu (3,4). FENYKEL - unikátnu kombináciu 5 kmeňov laktobacilov a bifidobakterií, silice feniklu a prebiotickej vlákniny inulín. Zaisťuje tak potrebnú rovnováhu črevnej mikroflóry, ktorá môže byť narušená užívaním antibiotík, zmenou prostredia, zníženou imunitou alebo prijímanou stravou.
Na sklade v eshope
17,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X57434

výživový doplnok, prináša deťom to najlepšie pre ich spokojné bruško (1,2) a prirodzenú imunitu (3,4). FENYKEL - unikátnu kombináciu 5 kmeňov laktobacilov a bifidobakterií, silice feniklu a prebiotickej vlákniny inulín.

Zaisťuje tak potrebnú rovnováhu črevnej mikroflóry, ktorá môže byť narušená užívaním antibiotík, zmenou prostredia, zníženou imunitou alebo prijímanou stravou. Vysvetlenie: 1 – Inulín z čakanky; 2 - Silica z fenikla obyčajného (Foeniculum vulgare); 3 - Selén (Seleničitan sodný pentahydrát); 4 - Vitamín D3 (Cholekalciferol) Odporúčané dávkovanie: Je vhodné užívať jednu až dve tablety denne. Tableta sa pre vyššiu účinnosť odporúča nechať voľne rozpustiť v ústach.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.