Vanish

Zoradiť podľa
1×650 g, čistič kobercov
Odstraňovač škvŕn na koberce dokáže ľahko a rýchlo vyčistiť veľké plochy a dodať im sviežosť. Čistič v podobe vlhkého prášku pomáha účinným spôsobom odstrániť aj veľmi odolnú a zažranú špinu, zápach aj prach, ktorý sa zachytil hlboko vnútri vlasu koberca.
1×1000 ml, odstraňovač škvŕn
Odstraňovač škvŕn Vanish účinne odstraňuje špiny od čaju, kávy a vína.
1×500 ml, čistiaci prostriedok
Odstraňovač škvŕn
1×1000 ml, odstraňovač škvŕn
Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action pred praním preniká do hĺbky vlákien a účinne odstraňuje aj odolné nečistoty.
1×500 ml, čistiaci prostriedok
Vysávate koberce, a napriek tomu sa vám zdajú vyblednuté a máte pocit, že sú zatuchnuté? Využite na ich údržbu šampón na ručné čistenie kobercov značky Vanish. Pomôže vám koberec vyčistiť, prevoňať a celkovo osvieži jeho vzhľad.
1×500 ml, čistiaci prostriedok
Odstraňovač škvŕn – na bielu bielizeň
1×200 ml, prací gél
Odstraňovač škvŕn – na bielu bielizeň a na farebnú bielizeň, škvrny od oleja a od trávy

Značka Vanish prináša do domácností produkty, ktoré si hravo poradia so škvrnami najrôznejšieho pôvodu. Tekuté či sypké odstraňovače škvŕn Vanish poskytujú riešenie ako pre bielu, tak aj pre farebnú bielizeň, a to pri zachovaní maximálnej šetrnosti k ošetrovaným materiálom. Veľkej obľube sa teší aj Vanish na koberce. Jednoduché použitie a vysoká účinnosť je to, čo robí odstraňovače škvŕn Vanish výnimočnými.

\