Liftec

  (5)
Liftec
Zoradiť podľa
 • LIFTEA COLAGENOVA HA

  1×390 g, prášok na prípravu nápoja
  Výživový doplnok so sladidlom s obsahom patentovaného hydrolyzovaného kolagénu Peptan®, ktorého výrobný postup je prísne sledovaný a kyseliny hyalurónovej HyaMax™. Obsahuje tiež 18 aminokyselín, vrátane 8 z 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nevie vytvoriť.
 • LIFTEA Štíhla línia SYNEFRÍN

  1×60 cps, výživový doplnok
  Unikátny výživoý doplnok, ktorého jednotlivé účinné zložky napomáhajú lepšej kontrole telesnej hmotnosti a metobolizmu tukov, správnemu tráveniu a úbytku telesnej hmotnosti. Zmierňujú pocit hladu, nadovzujú pocit sýtosti a posobia proti sklonu k prejedaniu.
 • LIFTEA Bylinky na odvodnenie forte

  1×30 cps, výživový doplnok
  Kombinácia extraktov z jalovca, žihľavy, petržlenu a brezy pre podporu fungovania močových ciest a vylučovania nadbytočných tekutín z tela. Navyše tieto extrakty podporujú látkovú výmenu prispievajú k zmierneniu únavy a vyčerpania.
 • LIFTEA Kurkumín

  1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom extraktu z koreňa kurkumy 157 mg a inulínu 300 mg.
 • LIFTEA Hloh, imelo, cesnak

  1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom extraktov hlohu, imela, cesnaku, ktoré sa vzájomne podporujú v pôsobení na podporu správnej činnosti srdca a obehového systému. Napomáha regulovať krvný tlak a normalizovať srdcovú činnosť, priaznivo ovplyvňuje hladinu LDL cholesterolu.