Xiaomi

Zoradiť podľa
1×1 ks, inteligentné hodinky
Smart hodinky Amazfit GTS 3 sa stanú vašim pomcníkom pri sledovaní zdravia a so 150 športovými režimami vám pomôžu udržať sa vo forme.
1×1 ks, robotický vysávač
Robotický vysávač a mop Xiaomi Vaacum Mop 2 Ultra udrží podlahu vždy dokonale čistú. Je vybavený vysokým sacím výkonom, automatickým rozpoznávaním miestnosti a môžete ho ovládať aj na diaľku.
1×1 ks, čistička vzduchu
Xiaomi Mi Air Purifier Pro H - inteligentná čistička vzduchu s dotykovým OLED displejom, ktorý zobrazuje kvalitu vzduchu, teplotu, vlhkosť apod. HEPA filter eliminuje častice s veľkosťou 0.1μm vrátane dymu, prachu, peľu, plesní ai. Rýchlosť čistenia 600 m3/h, vhodné do priestorov o veľkosti 42-72m2, ovládanie aj cez mobilnú aplikáciu, podpora Google Assistant, Amazon Alexa, Mi Home.
1×1 ks, robotický vysávač
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty station - dokovacia stanica pre robotický vysávač Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra s automatickým zberom prachu. Dvojkanálový zber prachu s výkonom 16500 Pa, vyprázdni zásobník na prach vysávača za 10 sekúnd, objem prachového vrecka 4 l. Automatické nabíjanie vysávača.
1×1 ks, robotický mop
Robotický vysávač s funkciou mopovania. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro (black) je vybavený LDS navigáciou, ktorá vytvára mapu v reálnom čase a tvorí cestu čistenia. Prístroj môžete vzdialene ovládať pomocou aplikácie v mobilnom telefóne alebo využiť hlasového asistenta Google alebo Alexa.
1×1 ks, chytré hodinky
Chytré fitness hodinky Amazfit GTS 2 Midnight Black sa pýši displejom s 3D zakriveným dizajnom bez rámčeka v luxusnom zlatom prevedení.
1×1 ks, inteligentné hodinky
1,55" farebný dotykový displej • Vysoké rozlíšenie a farebné zobrazenie viacerých detailov • Väčší pomer medzi obrazovkou a telom, 10% nárast oproti predchodcovi. • Lepšie vizuálne a dotykové ovládanie. Meranie SpO2 a 24-hodinové sledovanie tepovej frekvencie • Získajte informácie o hladine ..
1×1 ks, inteligentné hodinky
Smart hodinky Amazfit GTR 3 sa stanú vašim pomcníkom pri sledovaní zdravia a so 150 športovými režimami vám pomôžu udržať sa vo forme.
1×1 ks, čierne 3D sklo
Dizajn verzie Zepp E circle je inšpirovaný harmonickými prírodnými prvkami. Je vybavený bezchybným unibody, vďaka ktorému každý lúč svetla a tieňa potečie jemne cez 3D ciferník.
1×1 ks, inteligentná čistička vzduchu
Čistička vzduchu Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4EU sa postará o domácnosť plnú sviežeho vzduchu.
1×1 ks, robotický vysávač
Robotický vysávač a mop Xiaomi Vaacum Mop 2 udrží podlahu vždy dokonale čistú. Je vybavený vysokým sacím výkonom, štíhlym telom a môžete ho ovládať aj na diaľku.
1×1 ks, hodinky
Xiaomi Amazfit GTR 42mm boli navrhované s ohľadom na maximálnu diskrétnosť pri dôležitom rokovaní, ale aj na potreby športovcov i bežných užívateľov.
1×1 ks, inteligentné hodinky
Smart hodinky Amazfit GTR 3 Pro sa stanú vašim pomcníkom pri sledovaní zdravia a so 150 športovými režimami vám pomôžu udržať sa vo forme.
1×1 ks, elektrická kolobežka
ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA. Viac bezpečnosti a viac sily. Maximálny výkon 600 W napája skúter pre jednoduchšiu jazdu na dlhšej trase. Zvláda prevýšenie až 16%. Režim spánku batérie. Pokiaľ je úroveň nabitia batérie nižšia.
1×1 ks, inteligentná čistička vzduchu
Inteligentná čistička vzduchu Xiaomi 4 Pro udrží váš domov plný sviežeho a čistého vzduchu bez zvieracích chlpov, prachu, spórov, rôznych pachov a mnoho iného.
1×1 ks, čierne 3D sklo
Čisto čierne 3D zakrivené sklo bez rámu je vyrobené do bezšvového tvaru s hladkými líniami z každého uhla, čím sa dosahuje vynikajúci, neuveriteľne štýlový vzhľad a dojem.
1×1 ks, robotický mop
Robotický vysávač druhej generácie disponuje funkciou mopovania a je skvelým spoločníkom na zabezpečenie čistoty vašich podláh v domácnosti.
1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá
Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi FlipBuds Pro ponúkajú elegantný čierny dizajn, 11 mm dynamické meniče, skvelú kvalitu zvukového výstupu, aktívne potláčanie okolitého hluku až do 40 dB, tri úrovne eliminácie okolitého hluku, Bluetooth 5.2, podporu kodeku aptX Adaptive s nízkou latenciou, trojicu mikrofónov, dotykové ovládanie, výdrž samotných slúchadiel 7 hodín, výdrž s nabíjacím puzdrom až 28 hodín, USB Type-C port,
1×1 ks, robotický vysávač
Robotický vysávač a mop Xiaomi Vaacum Mop 2 Pro udrží podlahu vždy dokonale čistú. Je vybavený vysokým sacím výkonom, automatickým rozpoznávaním miestnosti a môžete ho ovládať aj na diaľku.
1×1 ks, chytré hodinky
Smart hodinky – unisex s meraním tepu na zápästí, výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, pripojenie pomocou Bluetooth, prehrávač hudby, vibrácie, hľadanie telefónu, bezpečnostné funkcie, telefonovanie pomocou hodiniek cez spárovaný telefón, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM), Amazfit OS, kompatibilné s iOS a Android, kapacita úložiska 3000 MB, Gorilla Glass sklíčko, materiál remienka: silikón, materiál puzdra: hliník.
1×1 ks, ručný vysávač
Ručný vysávač s maximálnym sacím výkonom až 13 Pa. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner mini ponúka 2 úrovne sacieho výkonu, umývateľným HEPA filtrom a je schopný vysať až 99,97 % jemného prachu.
1×1 ks, inteligentné hodinky
Smart hodinky Xiaomi Redmi Watch 2 Lite budú vašim osobným trénerom a sprievodcom zdravým životným štýlom.
1×1 ks, inteligentný náramok
Pohodlné nosenie Užite si pohodlné nosenie smart náramku Redmi Smart Band Pro. Remienok náramku je hladký a ľahký a tak ihneď po nasadení na ruku s vami splynie a vy si môžete užiť jeho celodenné pohodlné nosenie. Odštartujte svoj tréning s jedným ...
1×1 ks, robotický vysávač
Robotický vysávač a mop Xiaomi Vaacum Mop 2 Pro udrží podlahu vždy dokonale čistú. Je vybavený vysokým sacím výkonom, automatickým rozpoznávaním miestnosti a môžete ho ovládať aj na diaľku.