Heimish

Zoradiť podľa
1×60 ml
Tento krém lieči nedokonalosti za 7 dní Krém na tvár bohatý na vitamíny pomáha redukovať výskyt pupienkov a pieh za sedem dní.
1×No.21 / Light Beige / 13 g
Bezchybne hladký a inovatívny cushion, naplnený kvetom tymiánu, lístkom mäty a šípkami, chráni a vyživuje tvoju pokožku a zaisťuje jej optimálne krytie.
1×110 ml
Chladiacia maska na zlepšenie pružnosti pokožky. Balenie chladiacej masky pomáha sťahovať póry a posilňuje pružnosť, tiež zvlhčuje a upokojuje pokožku. Parfémová terapia s osviežujúcou vôňou cédrového dreva robí dobrý pocit. Mäkká krémová maska ​perfektné čisti pleť a pomáha minimalizovať póry.
1×150 ml
Subkyselinový čistiaci prostriedok s nízkym pH 5,5. Vyrovnávací čistiaci prostriedok upokojuje a hydratuje pleť. Po umytí tváre udržujte jej vlhkosť. Polopriehľadný mäkky gél hydratuje, upokojuje a uvoľňuje pnutie.
1×No.23 / Natural Beige / 13 g
Bezchybne hladký a inovatívny cushion Artless Perfect Cushion SPF 50+, naplnený kvetom tymiánu, lístkom mäty a šípkami, chráni a vyživuje tvoju pokožku a zaisťuje jej optimálne krytie.
1×84 g / 60 pcs
Hydrogélové očné náplasti rozjasňujú, hydratujú a osviežujú očné okolie. Prípravok s duálnou funkciou: zjemnenie vrások a zosvetlenie pleti. Môže sa používať v akejkoľvek matnej oblasti, ako sú okolie očí, líca atď. Obsahuje bulharskú ružovú vodu, ktorá vyživuje a hydratuje pokožku.
1×50 ml
Revitalizačný krém osviežuje pokožku a má mierny zosvetľujúci účinok, tiež znižuje závažnosť stareckých škvŕn. Zlepšuje krvný obeh, bojuje s tuposťou a zlepšuje pleť.
1×110 ml
Má ľahkú textúru, ktorá je pohodlná pre normálnu zmiešanú až mastnú pleť. Pomáha udržiavať potrebnú vlhkosť v kožných bunkách, takže tvoja pokožka bude zdravá a bez podráždenia. Extrakt z melónu v zložení pomáha obnoviť hydrolipidovú rovnováhu pokožky a tiež zmierňuje zápaly a začervenanie. Žiadne umelé vône ani farby, hypoalergénne, preto vhodné aj pre citlivú pokožku.
1×55 ml
3 kroky starostlivosti (plná výživa, ochranný film, fixácia). Mäkká a zvlhčujúca výživa bez dehydratácie. Odstránenie odumretých buniek z povrchu pleti. Bohatý krém, ktorý sa dá používať cez deň aj v noci. Chráni pleť pred dehydratáciou. Dvojitá funkcia: redukcia vrások a zosvetlenie pleti.
1×150 g
Vynikajúce vstrebávanie prírodného amazonského bieleho ílu. Biely íl na čistenie pórov a starých odrenín má vynikajúci absorpčný účinok. Čistiacia pena obsahuje nízko-polárne aminokyseliny. Rýchlo regeneruje podráždenie pleti a zanecháva pocit čistoty a sviežosti.