Elasti-Q

  (5)
Elasti-Q
Zoradiť podľa
 • Elasti-Q Originál

  1×200 ml, telový krém na prevenciu strií
  Telový krém určený pre ženy v období počas a po tehotenstve na problémové partie v oblasti bruška, stehien a bokov.
 • Výživový doplnok s obsahom kyseliny listovej 800 μg (v dennej dávke).
 • Elasti-Q VITAMINS & MINERALS

  1×90 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok s výnimočným a unikátnym zložením, ktorý zabezpečuje prísun základných vitamínov a minerálov prínosných pre obdobie plánovaného tehotenstva, v jeho priebehu a pri dojčení.
 • Elasti-Q KYSELINA LISTOVÁ 800 μg

  1×180 tbl, doplnok výživy
  výživový doplnok používaný ako prevencia pri nedostatku pyridoxinu[1] a kyseliny listovej, ktorá sa odporúča pre zdravý priebeh tehotenstva. Svojím unikátnym zložením napomáha pri procese delenia a diferenciácie buniek,[2] a tak prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu,1 ako aj k tvorbe a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.2 Výživový doplnok Elasti-Q navyše prispieva k správnej funkcií imunitného systému.1 (1) Vitamín B6 (2) Kyselina listová
 • Elasti-Q Exclusive

  1×150 ml, telový krém proti striam
  Špeciálne zloženie krému pôsobí nielen ako prevencia. Už vzniknuté strie vďaka nemu blednú, splošťujú sa a sú menej výrazné.
  Prípravok Elasti-Q Original je najpredávanejším prípravkom na prevenciu strií v Slovenskej republike. Vďaka unikátnej kombinácii účinných látok (kyselina hyalurónová, D-panthenol, elastín, vitamín E, pupočník a kozinec) je ideálnym výrobkom, ktorý skutočne účinne bojuje v prevencii vzniku strií. V prevencii strií je dôležitá najmä pravidelnosť v aplikácii krému Elasti-Q Original na pokožku. Elasti-Q Original má ľahkú konzistenciu, ľahko sa vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty a má príjemnú vôňu.