Elasti-Q Exclusive

1×150 ml, telový krém proti striam

Značka: ELASTI-Q

Špeciálne zloženie krému pôsobí nielen ako prevencia. Už vzniknuté strie vďaka nemu blednú, splošťujú sa a sú menej výrazné.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

22,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Elasti-Q Exclusive 1×150 ml, telový krém proti striam

X26098 ADC

Hlavný popis produktu

Strie (niekedy tiež pajazvičky) vznikajú pri náhlych zmenách objemu akýchkoľvek častí tela. Tieto nevzhľadné jazvičky sa vyskytujú najčastejšie na bruchu, bokoch, prsiach, stehnách a bedrách.
Príčinou vzniku je narušenie hlbokých vrstiev kože. Dôsledkom toho sa na koži objavia jazvičky, ktoré môžu mať rôzne sfarbenie.
Ak ste sa s ich výskytom už stretla, telový krém proti striám Elasti-Q Exclusive zaistí vašej pokožke optimálnu výživu, vďaka ktorej na nej budú strie menej znateľné. Vďaka účinným zložkám prípravku už vzniknuté strie vyblednú a sploští.

Elasti-Q Exclusive

  • účinný v prevencii vzniku strií,
  • priaznivo pôsobí na už vzniknuté strie,
  • hydratuje a vyživuje pokožku,
  • príjemná vôňa a rýchla vstrebateľnosť.

Elasti-Q Exclusive svojim zložením a účinnosťou naväzuje na jedinečný telový krém Elasti-Q Original na prevenciu strií. Naviac je doplnený o ďalšie účinné látky, ktoré priaznivo pôsobia na už vzniknuté strie. Elasti-Q Exclusive Vám tak zaistí prevenciu vzniku strií a zároveň priaznivo pôsobí na už vzniknuté strie.

Elasti-Q Exclusive preniká a preventívne pôsobí v hlbších vrstvách kože, od čoho sa odvíja intenzívnejšia a dlhodobejšia protektívna účinnosť, teda intenzívnejšie a dlhodobejšie zvýšenie pružnosti kože.

Elasti-Q Exclusive pôsobí proti striám nielen v oblasti bruška, ale tiež stehien, bokov a v ďalších problematických partiách. Má veľmi príjemnú parfumáciu, výborne hydratuje pokožku, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Použitie

Elasti-Q Exclusive nanášajte lokálne a pravidelne na problematické partie, najlepšie 2krát denne. Do pokožky stačí vždy jemne vmasírovať dostatočné množstvo krému.

K dostaniu v lekárňach v balení 150 ml.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.