Physiomer

  (6)
Physiomer
Zoradiť podľa
 • Physiomer Express 20 ml

  1×20 ml, nosový sprej
  5.0
  (1)
  Prírodný nosový sprej. Účinkuje do 1 minúty*. Uľavuje od upchatého nosa, nádchy, kýchania, pocitu tlaku v hlave. Zdravotnícka pomôcka. Pred použitím si prečítajte návod pre používateľa. Nespôsobuje závislosť.
 • 5.0
  (5)
  Nosový sprej hypertonický s morskou vodou. Znižuje opuch sliznice nosa a tým uľahčuje voľné dýchanie. Vhodný pri alergických nádchach.
 • PHYSIOMER KIDS nosový sprej

  1×115 ml, izotonická morská voda
  5.0
  (1)
  Nosový sprej izotonický s morskou vodou. Prevlhčuje sliznicu nosa, odhlieňuje a uvoľňuje nosové dutiny. Predchádza šíreniu infekcií do oblasti ucha.
 • PHYSIOMER Baby izotonický

  1×115 ml, izotonický, s obsahom morskej vody
  4.8
  (5)
  Nosový sprej izotocký s morskou vodou. Vhodný na hygienu nosa. Uvoľňuje hlieny. Prevencia proti príznakom nádchy.
 • PHYSIOMER GENTLE JET nosový sprej

  1×135 ml, izotonická morská voda
  Nosový sprej izotonický s morskou vodou. Prevlhčuje sliznicu nosa, odhlieňuje a uvoľňuje nosové dutiny. Vhodný na hygienu nosa.
 • Nosný sprej prináša úľavu pri nádche a upchatom nose.

  Až do 1 roka deti dýchajú iba a hlavne nosom. Pokiaľ je upchatý, sú obmedzené a narušené bežné aktivity (kŕmenie, spánok vo dne aj v noci, atď.). Nosový sprej Physiomer baby efektívne uvoľní upchatý nos pri nádche, nachladnutí alebo zápale nosohltana. Urýchľuje úľavu od symptómov nádchy. Znižuje výskyt komplikácií a zápalu stredného ucha. Izotonický sprej Physiomer baby zároveň pomáha predchádzať nádche a je ideálny ako súčasť dennej hygieny nosa.

  \