Salutem Pharma

Zoradiť podľa
1×30 tbl
Pomáha tráveniu a cielenému rozkladu lepku v tenkom čreve. Prispieva k odstráneniu príznakov spojených s intoleranciou na lepok.
1×30 cps, výživový doplnok
Obsahuje 18.000 FCC laktázových jednotiek, dokáže pomocou 1 kapsule rozštiepiť obsah laktózy odpovedajúci až 0,5 litra mlieka a je obohatený o unikátne črevné baktérie, ktoré podporujú naše trávenie.
1×10 ks, výživový doplnok
Pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľná forma horčíka s výbornou višňovou príchuťou. Horčík podporuje správnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B6 prispieva k riadnemu fungovaniu nervového systému a znižuje únavu a vyčerpanie.
1×60 cps, tráviaci trakt bez parazitov
Výživový doplnok s extraktom z vrcholáku a papáje pre správne fungovanie tráviaceho traktu bez parazitov.
1×30 tbl, výživový doplnok
Pro rychlé usnutí a lepší spánek. Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie.
1×100 tbl
Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspávanie.
1×60 tbl, cmúľacie tablety
S kurkumou a zázvorom s pomarančovou príchuťou.
1×60 cps, výživový doplnok
Základom prípravku je redukovaný L-Glutathion, a to v extra vysokej dennej dávke 1000 mg. Glutathion je najdôležitejší antioxidant v ľudskom organizme a býva preto označovaný ako "master" alebo tiež "zlatý" antioxidant.
1×60 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok na obnovu buniek s obsahom bioaktívneho peptidu L-Karnozín (v dennej dávke 500 mg) a ďalšími 6 aktívnymi látkami.
1×10 tbl, výživový doplnok
Výhody Immuno Boosteru Akut: • Najsilnejšia kombinácia betaglukánu (300 mg) a vitamínu C (500 mg) na „nakopnutie“ (boostrovanie) imunity • Jedinečná forma produktu na ľahké užívanie • Navyše s Guaranou na dodanie potrebnej energie • Na akútne užívanie v období COVIDu či pri nástupe chrípky a nachladnutí
1×30 ks, pomarančová príchuť
Ochutený rozpustný kolagén na udržanie mladistvého vzhľadu pleti.
1×120 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok pre správnu funkciu kostí a chrupaviek a pre lepšiu pohyblivosť. V balení sa nachádzajú 2 balenia po 60 kusov.
10×25 ml, liečivo
Prípravok je výnimočný vysokým obsahom brusníc a D-Manózy spolu s vitamínom D3 a extraktom zo Zlatobyle, ktorá podporuje zdravie močových ciest. Silné zloženie v tekutej forme na akútnu potrebu.
1×30 ks, malinová príchuť
Prípravok DermoCollagen Marine je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky.
1×180 tbl, výživový doplnok
Základom prípravku Carnosine komplex je bioaktívny peptid L-Karnozín, a to v extra vysokej dennej dávke 500 mg. Prípravok navyše obsahuje 6 ďalších overených aktívnych látok so silným antioxidačným účinkom, ktoré podporujú vitalitu, činnosť mozgu a regeneráciu buniek. Tieto látky s postupujúcim vekom v tele ubúdajú a je potrebné ich dopĺňať.