Grace Cole

  (98)
Zoradiť podľa
  • Darčeková sada obsahujúca telový krém, krém na ruky a nechty, sprchový gél, perličky do kúpeľa a kúpeľovú hubku. Obsahuje telový krém 50ml, krém na ruky a nechty 50 ml, ,sprchový gél 50ml, perličky do kúpeľa 80g, kúpeľovou hubku.
  • Darčeková sada so sprchovacím gélom a telovým mliekom so sladkou a sviežou vôňou hrušky a kvetov nektárinky, charizmaticky vyvážené tóny grapefruitu, pomaranča a ruží. A k tomu ešte kúpeľovú hubku. Obsahuje telové mlieko 100ml, sprchový gél 100ml, kúpeľovou hubku.
  • Grace Cole Darčeková sada s prípravkami do kúpeľa - Ruže Geranium Darčeková sada Grace Cole obsahuje všetko, čo môžete potrebovať počas kúpeľa aj po nej. Telový krém, krém na ruky a nechty, sprchový gél, perličky do kúpeľa, to všetko s kvetinovou vôňou ruží a Gerania spojenou s ovocnou vôňou mandarínok a malín, zakončená sladkou vôňou vanilky. A k tomu ešte kúpeľovú hubku. Obsahuje telový krém 50ml, krém na ruky a nechty 50 ml, sprchový gél 50ml, perličky do kúpeľa 80g, kúpeľovou hubku.
  • Grace Cole Darčeková sada do kúpeľa v plechovke - Vianočné pečivo a Vanilka Darčeková sada do kúpeľa obsahuje sprchový gél, telový krém a penu do kúpeľa, to všetko s vôňou orieškového pečiva a sladkej vanilky pre jedinečnú arómu Vianoc a príjemnú sviatočnú atmosféru. A k tomu ešte kúpeľovú hubku. Obsahuje pena do kúpeľa 50ml, sprchový gél 100ml, telový krém 100ml, kúpeľovou hubku.
  • Darčeková sada Grace Cole so sladkou vôňou vanilky obohatenou o jemnú arómu mandľových orieškov.
  • Luxusná darčeková sada obsahuje sprchový gél 100ml a telové mlieko 100ml s vôňou pomarančového kvetu, tonka fazule a vanilky. A k temu špongia do kúpeľa.
  • Krásna darčeková sada obsahuje telový sprej 100ml, sprchový gél 100ml, krém na ruky 50ml a telový krém 50ml s vôňou pomarančového kvetu, tonka fazule a vanilky.
  • Darčeková sada starostlivosti o ruky obsahuje tekuté mydlo 300ml a krém na ruky 300ml s vôňou pomarančového kvetu, tonka fazule a vanilky. V krásnych retro fľaštičkách s pumpičkou.