LEGO

  (224)
LEGO

Lego je už desiatkami rokov overená interaktívna hračka pre deti. V dnešnej dobe sa už na trhu nachádza nespočetné množstvo druhov tejto populárnej stavebnice. Od stavebníc pre staršie deti obsahujúce drobné dieliky, až po modely s veľkými kockami, ktoré sú vhodné už aj pre najmenších.

Rozdelenie podľa veku
Rozdelenie podľa záujmov
Rozdelenie podľa druhu
Zoradiť podľa
 • LEGO® Friends 41714 Andreina divadelná škola, "Poškodený obal"

  1×1 ks, lego stavebnica, produkt s poškodeným obalom
  Poznáte dieťa vo veku 8 rokov, ktoré žije dramatickým umením? Urobte mu radosť stavebnicou Andrea a divadelná škola (41714). Umožnite deťom zabrať si pódium len pre seba v tejto nádhernej divadelnej budove, kde je všetko pripravené na strhujúce dramatické scény. Prepracovaný model ponúka množstvo funkcií. Produkt s poškodeným obalom.
 • Pridajte túto sadu LEGO® DUPLO® 10872 Príslušenstvo k vlaku - Most a trať k akémukoľvek novému alebo existujúcemu vlaku DUPLO a rozvíjajte staviteľské zručnosti svojich najmenších pri stavaní trate a vysokého mosta.
 • Lego Duplo Box so srdiečkom

  1×1 ks, lego stavebnica
  Váš malý staviteľ si zamiluje túto farebnú sadu kociek LEGO® DUPLO®. Vďaka 15 zábavným modelom a nespočetným možnostiam dáva táto sada vášmu dieťaťu do rúk svet neobmedzených možností.
 • Deti so zmyslom pre súťaženie si zamilujú stavebnicu LEGO® City Hammer Stunt Challenge (60341), ktorá obsahuje svietiace prvky v tme.
 • Vstúpte do sveta tvorivého hrania so stavebnicou Divoké zvieratá Afriky (10971) od LEGO® DUPLO® a zdieľajte s malými milovníkmi zvierat od 2 rokov vzácne vývojové míľniky. Všestranný safari model predstavuje skvelý spôsob, ako môžu deti rozvíjať schopnosti sebavyjadrenia a jemné motorické zručnosti.
 • Smetiarske vozidlo (41712)! Deti môžu s kamarátkami LEGO® Friends Emou a River hliadkovať na pláži, zbierať odpadky a chrániť divokú prírodu. Stavebnica zameraná na problematiku spracovania odpadu ponúka 3 popolnice na triedenie papiera, potravín a skla.
 • Inšpirujte deti od 8 rokov ku kreatívnemu hraniu stavebnicou Obchod s biopotravinami (41729) od LEGO Friends. Je nabitá doplnkami z obchodu, ktoré deťom umožnia objaviť, čo jednotlivé postavy zaujíma. Deti sa môžu tešiť na realistické prvky predajne potravín, ako sú posuvné dvere, nákupné vozíky, koše na triedený odpad a dodávka. Súčasťou sú aj 4 minibábiky, ak tomu navyše postavy mladšej sestričky Alby a kocúra Churro.
 • So stavebnicou Záchrana psíka na bicykli od LEGO® Friends (41738) si milovníci zvierat môžu užiť nekonečné dobrodružstvá. Preskúmajú mestečko Heartlake so skautskou vedúcou Aliyou a jej mladšou kamarátkou Victoriou a skúsia stratené šteniatko nájsť. Súčasťou parádnej stavebnice je bicykel s vozíkom, ktorý je možné otvoriť vpredu aj vzadu.
 • LEGO® Friends 41739 Liannina izba

  1×1 ks, lego stavebnica
  Umelecky založené deti od 6 rokov budú mať vďaka stavebnici Liannin izbu (41739) od LEGO® Friends stále čo objavovať. Tešiť sa môžu na umelecký stôl, výklenok s oknom a skrytú posteľ. Priateľstvo medzi energickou Liann a pohodárkou Autumn im ponúkne množstvo podnetov na skúmanie. Súčasťou je aj množstvo doplnkov, ktoré inšpirujú ku kreatívnemu hraniu.
 • Stavebnica Malá morská víla a jej rozprávková kniha (43213) od LEGO® Disney fanúšikom filmu Malá morská víla od Disney od 5 rokov prinesie nekonečnú zábavu. Je inšpirovaná pripravovaným hraným filmom Malá morská víla a skladá sa z 3 častí.
 • Deti, ktoré zbožňujú modely áut, si stavebnicu Elektrické športové auto (60383) od LEGO® City nepochybne zamilujú. Poteší ich futuristickým dizajnom s neónovo-žltými detailmi, parádnymi kolesami a veľkým zadným spojlerom. Súčasťou je aj nabíjacia stanica a minifigúrka vodiča pre ešte viac zábavy.
 • LEGO® DUPLO 10875 Nákladný vlak

  1×1 ks, lego stavebnica
  Stavebnica LEGO® DUPLO® 10875 Nákladný vlak je vhodná pre najmenších vďaka jednoduchému ovládaniu a mnohým interaktívnym prvkom.
 • Vychutnaj si 3 možnosti stavania s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav žraloka s krabom a pokladom, potom ich prestavaj na ohýbateľného kalmára alebo morského čerta s obrovskými ústami.
 • Mickeyho a Minnieho narodeninový vláčik (10941) od LEGO® DUPLO® Disney je prémiová stavebnica pre predškolákov, ktorá prináša nespočetné množstvo rozvojových aktivít a možností nápaditej hry a rozprávkovú atmosféru filmov Disney!
 • S klasickou sadou Prázdninový karavan (60283) od LEGO® City sa deti môžu vydať kamkoľvek chcú. Množstvo realistických prvkov inšpiruje k zábavnej hre ako zo života.
 • LEGO® City 60304 Križovatka

  1×1 ks, lego stavebnica
  Poskytnite svojim deťom príležitosť obohatiť svoje modely LEGO® so sadou Križovatka (60304) od LEGO City. Je to perfektný začiatok pre úžasné staviteľské výtvory.

Lego je legendárna dánska značka stavebníc, ktorá svoj pôvodný dizajn Lego kocky vytvorila už v 50. rokoch 20. storočia a používa ho dodnes. V online lekárni Dr. Max teraz nájdete širokú ponuku stavebníc Lega.