Lego dopravné prostriedky

  (39)
Zoradiť podľa
 • LEGO® Technic 42132 Motocykel

  1×1 ks, lego stavebnica
  Hľadáte niečo, čím by ste urobili deťom radosť? – Model 42132 Motocykel od LEGO® Technic je určený fanúšikom motoriek, ktorí sa svoj výtvor najskôr chcú sami zostaviť a potom sa s ním hrať.
 • Deti, ktoré zbožňujú modely áut, si stavebnicu Elektrické športové auto (60383) od LEGO® City nepochybne zamilujú. Poteší ich futuristickým dizajnom s neónovo-žltými detailmi, parádnymi kolesami a veľkým zadným spojlerom. Súčasťou je aj nabíjacia stanica a minifigúrka vodiča pre ešte viac zábavy.
 • LEGO® City 60390 Traktor v parku

  1×1 ks, lego stavebnica
  So stavebnicou Traktor v parku (60390) od LEGO® City môžu deti vyraziť sadiť stromy. Nechýba model traktora s prívesom, strom, sadenice a záhradnícke nástroje, ale ani minifigúrka záhradníčky a figúrky lienky a veveričky.
 • Sprostredkujte deťom ďalšie herné možnosti s touto stavebnicou Kaskadérska kybermotorka (60358) od LEGO® City. Mechanizmus zotrvačníka umožňuje predvádzať parádne skoky a kúsky. Potom už stačí len pridať jazdca LEGO City Stuntz a akcia nebude brať konca.
 • Poznáte dieťa od 7 rokov, ktoré miluje show Monster Jam™? Potom je naťahovací model monster trucku Monster Jam Monster Mutt Dalmatín (42150) od LEGO® Technic pre neho tým pravým! Táto replika sa pýši autentickým dizajnovým prevedením a farbami a vzdáva hold milovanému monster trucku. Naťahovací pohon deťom umožní pretekať alebo predvádzať triky a kúsky, ktoré videli v skutočnej aréne Monster Jam.
 • Cink cink cink! To je dobrota! Zmrzlinárske auto dorazilo do LEGO® City!
 • Nalaďte deti na letnú atmosféru stavebnicou Tučniaca dodávka s ľadovou triešťou (60384) od LEGO® City. Toto tučniačie vozidlo zaujme celým radom super prvkov a funkcií, ktoré deti motivujú k tvorivému hraniu. Nechýba oblasť na prípravu nápojov so 4 strojmi na ľadovú triešť a výsuvným výdajným okienkom. Potom už stačí len pridať minifigúrky zákazníka a predavača v tučniacom obleku a zábava môže začať!
 • Stavebnica Nadzvukové prúdové lietadlo obsahuje 3 modely v 1 krabici.
 • Kreativita vám dáva krídla – So stavebnicou Kaskadérske lietadlo (60323) od LEGO® City sa deti môžu vzniesť vysoko do oblakov. Parádny úvod do radu Skvelé vozidlá LEGO City.
 • Zábava na stavbe – S modelom Nákladiak s miešačkou na betón (60325) od LEGO® City bude stavanie ešte zábavnejšie. Inšpiratívna súprava je určená deťom od 4 rokov a ponúka viac než len betón.
 • S hasičskou záchrannou loďou a člnom od LEGO® City (60373) si deti užijú množstvo napínavých dobrodružstiev. Môžu strieľať dieliky vody LEGO z hasiaceho dela lode alebo vyslať do akcie hasiča s jetpackom, aby uhasil požiar. O veľkú porciu zábavy sa potom zaručene postarajú 3 minifigúrky.
 • S klasickou sadou Prázdninový karavan (60283) od LEGO® City sa deti môžu vydať kamkoľvek chcú. Množstvo realistických prvkov inšpiruje k zábavnej hre ako zo života.
 • Dodajte hre na hasičov šťavu s veliteľským vozidlom hasičov od LEGO® City (60374). Prepracovaný hasičský automobil sa pýši odnímateľným riadiacim centrom, hasičským dronom a pozemným dronom. Deti môžu z vozidla a dronu strieľať dieliky vody a uhasiť tak požiar. Doplnky, ktoré znázorňujú lesné a mestské prostredie, a 3 minifigúrky potom zaistia dlhé hodiny akčnej zábavy!
 • Dobrodružstvo pri preprave a záchranárskych misiách – Stavebnica Preprava záchranárskeho vrtuľníka (60343) od LEGO® City takmer prekypuje inšpiráciou a možnosťami tvorivého hrania.
 • Doprajte deťom možnosť zaradiť vyššiu hernú rýchlosť so stavebnicou Vaňová kaskadérska motorka (60333) od LEGO® City, ktorá obsahuje motorku so zotrvačníkom v tvare vane. S penovým pretekárom Simonom z tímu LEGO City Stuntz, kúpacou kačičkou, šnorchlom a záchrannou vestou čaká deti poriadne potrhlá kaskadérska show!
 • Lunárne prieskumné vozidlo od LEGO® City pre deti od 6 rokov.
 • Naštartujte hravosť a predstavivosť svojho dieťaťa so stavebnicou LEGO® City
 • Smetiarske vozidlo (41712)! Deti môžu s kamarátkami LEGO® Friends Emou a River hliadkovať na pláži, zbierať odpadky a chrániť divokú prírodu. Stavebnica zameraná na problematiku spracovania odpadu ponúka 3 popolnice na triedenie papiera, potravín a skla.
 • LEGO® Creator 31127 Pretekár

  1×1 ks, lego stavebnica
  Stavebnica Pretekár prináša hneď 3 kreatívne a zábavné modely v 1 krabici.
 • Zapálite iskru detskej predstavivosti so stavebnicou Hasičský tereňák 4×4 od LEGO® City (60393), v ktorej nájdete parádne terénne vozidlo 4×4 s veľkými kolesami, otváracím kokpitom a odnímateľným vystreľovačom dielikov vody LEGO. Nechýba ani prostredie táboriska s plameňmi LEGO a minifigúrka hasiča a figúrka mačky.
 • Stavebnica LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ 42123 je úžasná a autentická replika inšpirovaná kultovým autom, ktorá nadchne všetkých fanúšikov pretekov
 • LEGO® City 60337 Rýchlik

  1×1 ks, lego stavebnica
  Vlak LEGO® City Express (60337) obsahuje lokomotívu na diaľkové ovládanie s technológiou LEGO Powered Up a funkčnými svetlometmi, jedálenský a osobný vagón, nástupište, 24 dielikov koľají a 6 minifigúrok, aby si milovníci vlakov mohli užiť nespočetné dobrodružstvá na železnici.
 • Postavte si so stavebnicou Ford Mustang Shelby ® GT500 ® (42138) od LEGO ® Technic. Športový automobil nie je len stavebnica, ale aj skvelá dekorácia pre váš domov alebo kanceláriu. Vystavte si svoju novú hračku na poličku alebo ju postavte na stôl ako stredobod pozornosti.
 • Naštartujte predstavivosť detí s touto akčnou stavebnicou. Stavebnica Naháňačka auta s policajnou motorkou od LEGO® City (60392) prináša modely policajnej motorky a športiaku zloducha. Minifigúrky policajného strážnika a zloducha a ukradnutá bankovka potom sľubujú dlhé hodiny dobrodružnej zábavy.
 • Budúci veterinári a milovníci zvierat si nepochybne zamilujú túto stavebnicu Veterinárna záchranka (60382) od LEGO® City, ktorá poteší modelom záchranného vozidla s odnímateľnými nosidlami, 2 minifigúrkami veterinárov, figúrkami psa a mačky a zábavnými doplnkami pre dlhé hodiny nápaditého hrania.
 • Vrhnite sa do akcie so stavebnicou Ťahač s ohnivými kruhmi od LEGO® City (60357). Súčasťou tejto akčnej stavebnice pre deti od 6 rokov je parádny ťahač, ktorému z výfuku šľahajú plamene, plochý príves s vyklápacou rampou na vypúšťanie a 3 upraviteľné ohnivé kruhy. Stačí pridať kaskadérsku motorku so zotrvačníkom, vodiča ťahača a 2 minifigúrky jazdcov Stuntz a čakajú vás hodiny akcií nabitého hrania.
 • Deti a milovníci parádnych vozidiel od 8 rokov si môžu užívať dlhé hodiny pretekania so stavebnicou LEGO® Creator 3v1 Retro motorka (31135). Model klasickej motorky sa pýši riadidlami, pohyblivým predným kolesom, prednými svetlometmi, veľkým výfukom a stojanom na vystavenie.
Lego dopravné prostriedky

Lego dopravné prostriedky