Lego pre chlapcov

  (53)
Zoradiť podľa
 • Učarujte malým nadšencom do vláčikov od 4 rokov touto zostaviteľnou hračkou, o ktorej sa všetci budú rozprávať! Stavebnica Slávnostný vláčik Disney od LEGO® Disney (43212) so stanicou, 3 alegorickými vozidlami a 6 LEGO minifigúrkami: Myšiakom Mickeym, Myškou Minnie, Vaianou, Petrom Panom, Zvonilkou a Woodym.
 • Deti od 6 rokov si zamilujú plánovanie vzrušujúcich predstavení, hier a súťaží s touto stavebnicou Kaskadérska výzva s rotujúcimi kruhmi od LEGO® City (60360). Nájdete v nej otáčavý dvojitý kaskadérsky kruh, 2 rampy a 2 kaskadérske motorky so zotrvačníkom. Stačí pridať 2 LEGO® City Stuntz jazdcov na motorkách a zábava môže začať!
 • Akčná stavebnica Lloydov dračí Spinjitzu útok (71779) umožní deťom od 6 rokov trénovať svojho hrdinu a pomôcť mu zdokonaliť sa v umení Spinjitzu poháňanom dračou silou. Stavebnica so spinnerom deťom zaručí neobmedzené herné možnosti. Čakajú ich hodiny plné zábavy pri prekonávaní prekážok vo Veľkom lese – či už v jednom alebo s kamarátmi.
 • Stavebnica Najbláznivejšia kaskadérska výzva od LEGO® City (60361) prinesie deťom od 7 rokov celé hodiny zábavy. V tejto kaskadérskej stavebnici nájdete 2 kaskadérske motorky a 3 kombinovateľné prvky pre kaskadérske kúsky vrátane 360° slučky, ohnivého kruhu a „mimozemšťanskej veže“.
 • LEGO® City 60354 Prieskum Marsu

  1×1 ks, lego stavebnica
  Vystreľte detskú predstavivosť na obežnú dráhu a doprajte deťom možnosť stať sa hlavnými hrdinami digitálnych dobrodružstiev a plniť úžasné misie so skutočnými kockami LEGO®. Stavebnica LEGO City Prieskum Marsu (60354) obsahuje úžasnú kozmickú loď a prieskumné vesmírne vozítko, 3 minifigúrky, figúrku robotického psa, a navyše množstvo dielikov LEGO, pomocou ktorých budú deti riešiť množstvo napínavých úloh a staviteľských výziev.
 • Posuň svoju hru na vyššiu úroveň s akčnou sadou LEGO® City Žraločia výzva (60342).
 • Stavebnica LEGO® City Policajná stanica (60372) prináša modulárnu policajnú stanicu s niekoľkými miestnosťami a vonkajšiu prekážkovú dráhu, vrátane lezeckej steny, preliezky a lanového sklzu. Nechýba ani riaditeľná štvorkolka, 6 minifigúrok a figúrka koňa.
 • So stavebnicou Dobrodružstvo s teréniakom 4×4 (60387) od LEGO® City môžu deti kempovať napríklad každý deň. Vozidlo s pohonom 4×4 zaujme veľkými pneumatikami a vysokým tlmením, ktoré dotvára jeho parádny vzhľad. Deti môžu zároveň využiť 2 horské bicykle, stan a cool doplnky, vrátane táboráku. Potom už stačí len pridať 2 minifigúrky a figúrku zvieraťa a dobrodružstvo môže začať!
 • Akčná stavebnica Kaiov dračí Spinjitzu útok (71777) umožní deťom od 6 rokov trénovať svojho hrdinu a pomôcť mu zdokonaliť sa v umení Spinjitzu poháňanom dračou silou. Stavebnica so saltom deťom zaručí nekonečnú zábavu. Čakajú ich hodiny plné parádnych trikov pri prekonávaní prekážok – či už v jednom alebo s kamarátmi.
 • Fanúšikovia nindžov od 7 rokov si priamo zamilujú možnosť znovu prežívať scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie a používať úplne novú otáčaciu funkciu Zaneovho dračieho Spinjitzu závodného auta (71791). Po stlačení zadného spojlera sa zadné kolesá zdvihnú a aktivujú sa dieliky dračej sily, aby nindža mohol dopadnúť zlých lovcov drakov.
 • Potešte deti interaktívnym herným zážitkom a doprajte im možnosť stať sa hlavnými hrdinami digitálnych dobrodružstiev a plniť úžasné misie so skutočnými kockami LEGO®. Stavebnica LEGO City Misia detektíva pobrežnej stráže (60355) obsahuje parádny model policajného člna, väzenskú celu a 4 zábavné minifigúrky, medzi ktorými nechýba Duke DeTain – obľúbená postava z televízneho seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • So stavebnicou Tuningová autodielňa (60389) od LEGO® City bude „tunenie“ áut naozajstná hračka. Súčasťou je autodielňa s radom cool funkcií a 2 prispôsobiteľnými modelmi. Deti si pri vymýšľaní vlastných designov môžu vybrať z množstva motorov a modulárnych predných a zadných častí, vrátane rôznych svetiel, nárazníkov a spojlerov.
 • Stavebnica Herný turnaj v kamióne (60388) od LEGO® City je doslova nabitá prvkami podporujúcimi kreatívne hranie. Otvorte príves a odkryte pódium s 2 hernými stanicami a veľkoplošnou obrazovkou so zábavnou funkciou „animácie“. Ďalej nesmie chýbať trofej pre víťazov a super tovar pre fanúšikov eSportu v LEGO City. Potom už zostáva len pridať minifigúrky moderátora a hráčov a turnaj môže začať!
 • Deti od 6 rokov a fanúšikovia skateboardingu si zamilujú stavebnicu LEGO® City Pouličný skatepark (60364). Inšpiruje k nápaditému hraniu a nájdete v nej kombinovateľné moduly rámp, z ktorých môžete postaviť množstvo tvarov parku. Súčasťou stavebnice je aj BMX bicykel, skateboard, kolobežka, kolieskové korčule, 4 minifigúrky korčuliarov a LEGO Križovatka, pomocou ktorej môžete stavebnicu spájať s ďalšími z radu LEGO City.
 • So stavebnicou Zásahová centrála od LEGO® City (60371) deti zažijú dobrodružstvo s policajtmi, záchranármi a hasiči . Dvojposchodová stanica ukrýva množstvo doplnkov, ktoré podnietia fantáziu, a nájdete v nej helikoptéru hasičov, sanitku, terénne vozidlo policajtov a motorku zloduchov. O zábavné príbehy sa potom postará 5 minifigúrok .
 • Deti a fanúšikovia psov si stavebnicu Mobilné cvičisko policajných psov od LEGO® City (60369) úplne zamilujú. Terénne auto, príves a 3 cvičebné prekážky, vrátane hojdačky, tyče na preskoky a stúpačiek, poskytnú veľa inšpirácie k nápaditému hraniu. Pridajte policajtov a figúrky psíka a šteniatka ao zábavu bude postarané.
 • Stavebnica Kai a Ras v dueli auta s motorkou (71789) je skvelý spôsob, ako deťom od 4 rokov predstaviť vzrušujúci svet NINJAGO®, ale aj radosť zo stavania z kociek LEGO®. V tejto fantastickej sade nechýba dračie auto, terénne vozidlo, minifigúrky Kaie a lorda Rase, dielik modrého blesku v stojane a 2 dieliky ohňa a deti si tak môžu prehrávať akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO Dračie povstanie.
 • Stavebnica Kaskadérska rampa s obručou od LEGO® City (60359) zaručí hodiny úžasných kaskadérskych trikov a súťaží. Deti obruč umiestnia do vodorovnej alebo zvislej polohy, rozbehnú kaskadérsku motorku a vyletí do vzduchu, kde predvedú superakčné kúsky. Sada obsahuje minifigúrku jazdca Stuntz.
 • Policajná sada na motívy seriálu z prostredia LEGO® City – Sada Policajná naháňačka so zmrzlinárskym vozidlom (60314) od LEGO City je doslova nabitá inšpiráciou. Určené deťom a fanúšikom seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • Model bohatý na funkcie - Stavebnica Policajná naháňačka v banke (60317) od LEGO City je určená deťom, ktoré zbožňujú akčné hranie, ale aj všetkým fanúšikom seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • Akčná sada pre deti od 5 rokov – Otvorte deťom bránu do sveta akčného hrania so stavebnicou Hasiči a policajná naháňačka (60319) od LEGO® City, ktorá obsahuje aj postavu zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • Požiarnícka súprava pre deti od 7 rokov – Uveďte deti do akčného sveta s viacmodelovou sadou Hasičská zbrojnica (60321) od LEGO® City, ktorá poteší 2 postavami zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • LEGO® Disney 43217 Dom v oblakoch

  1×1 ks, lego stavebnica
  So stavebnicou Dom z filmu Hor sa do oblakov (43217) od LEGO® Disney a Pixar na fanúšikov Disney od 9 rokov čaká množstvo dobrodružstiev. Táto sada, o ktorej si všetci budú rozprávať, obsahuje detailnú časť ikonického domu s komínom a balónikmi. Nechýbajú ani 2 minifigúrky LEGO a figúrka psa LEGO a množstvo doplnkov.
 • Stavebnica LEGO® City Šimpanzia kaskadérska slučka (60338) obsahuje pôsobivú mechanickú šimpanziu prekážku, slučku a rampu.
 • Stavebnica LEGO® City Stunt Double Loop (60339) ponúka množstvo zábavných funkcií - vrátane 2 kaskadérskych motoriek so zotrvačníkmi a monster truck s rampou na vykonávanie skutočných trikov.
 • Deti so zmyslom pre súťaženie si zamilujú stavebnicu LEGO® City Hammer Stunt Challenge (60341), ktorá obsahuje svietiace prvky v tme.
 • Potešte svoje deti interaktívnym herným zážitkom a dajte im možnosť stať sa hrdinami digitálnych dobrodružstiev a plniť úžasné misie so skutočnými kockami LEGO®. Sada LEGO City Záchranné misie v divočine (60353) obsahuje prieskumné vozidlo, 3 minifigúrky, mláďa krokodíla, mláďa pantera, žabu, zajaca a sovu.
Lego pre chlapcov

Lego pre chlapcov