Lego pre dievčatá

  (53)
Zoradiť podľa
 • Zaujmite deti od 5 rokov stavebnicou LEGO® Disney Točiaca sa Locika (43214), v ktorej nájdete otočný podstavec s dekoratívnymi detailmi, kľúčik a miesto pre figúrku LEGO chameleóna Pascala, minibábiku LEGO Lociky a „diamantové“ šaty, ktoré je možné spojiť s dážďom. deti užijú ľahké a intuitívne staviteľské dobrodružstvo .
 • Veľká zábava pre malých staviteľov – Dom priateľstva so stromom (41703) deťom umožní dať priechod ich kreativite, keď sa spolu s ostatnými kamarátmi LEGO® Friends pustia do výroby produktov a peniaze z ich predaja dajú na charitu.
 • Deti od 6 rokov a všetkých fanúšikov Disneyho Vaiany čaká množstvo nápaditého dobrodružstva so stavebnicou LEGO® Disney Vaiana a jej objaviteľská loď (43210). Môžu sa tešiť na katamarán s odnímateľným prístreškom a potlačenou plachtou, úložný priestor, 2 minibábiky LEGO a figúrku LEGO delfína s ozdobnými doplnkami.
 • LEGO® Friends 41755 Novynova izba

  1×1 ks, lego stavebnica
  Deti od 6 rokov budú mať vďaka stavebnici Izba Novy (41755) od LEGO® Friends stále čo objavovať. Zac vôbec netušil, že toho má s Novou toľko spoločného – až do doby, kým zistil, že aj ona zbožňuje videohry! Teraz môžu rozvíjať svoje priateľstvo založené na spoločnej hráčskej vášni. Deti môžu preskúmavať rôzne prvky scény v izbičke.
 • Potešte deti od 7 rokov, ktoré zbožňujú modely lodí a cool vozidiel, stavebnicou Stephanie a dobrodružstvo na plachetnici (41716). Budú mať možnosť pridať sa ku kamarátke LEGO® Friends Stephanie a jej posádke a pomôcť jej splniť si sen – prekonať svetový rekord pri plavbe okolo sveta!
 • Doprajte malým milovníčkam prírody možnosť prežívať zábavné príbehy so sadou LEGO® Friends Vodopád v lese (41677), s ktorou ich čaká množstvo dobrodružných výprav.
 • Potešte malých nadšencov do módy štýlovou stavebnicou LEGO® Friends Pojazdný módny butik (41719). S mobilnou prevádzkarňou, ktorú Stephanie vozí za svojim elektrickým skútrom sa deti staršie ako 6 rokov môžu hrať na módnu pohotovosť pre obyvateľov mestečka Heartlake.
 • Užite si s deťmi od 4 rokov zábavu v prírode so stavebnicou LEGO® Friends Prázdninové kempovanie (41726). Mladí stavitelia pomôžu milovníčku prírody Autumn a mestskej dievčine Aliyi riadiť auto s prívesom a nájsť parádne miesto v lese pri mestečku Heartlake. Odnímateľná strecha umožní deťom preskúmať interiér prívesu, v ktorom je množstvo doplnkov.
 • LEGO® Friends 41739 Liannina izba

  1×1 ks, lego stavebnica
  Umelecky založené deti od 6 rokov budú mať vďaka stavebnici Liannin izbu (41739) od LEGO® Friends stále čo objavovať. Tešiť sa môžu na umelecký stôl, výklenok s oknom a skrytú posteľ. Priateľstvo medzi energickou Liann a pohodárkou Autumn im ponúkne množstvo podnetov na skúmanie. Súčasťou je aj množstvo doplnkov, ktoré inšpirujú ku kreatívnemu hraniu.
 • LEGO® Friends 41751 Skatepark

  1×1 ks, lego stavebnica
  Zapálite iskru detskej kreativity a naplňte ich túžbu po dobrodružstve so stavebnicou LEGO® Friends Skatepark (41751) pre deti od 6 rokov. Zamilujú si tráviť čas s hrdinami, ktorí sa prekonávajú a skúšajú nové veci v skateparku. Táto stavebnica deťom ukáže, že sila priateľstva vám môže dodať sebadôveru na skúšanie nových vecí.
 • Inšpirujte deti od 6 rokov stavebnicou Kreatívne zámky princezien od Disneyho (43219) – LEGO® Disney. V tejto stavebnici nájdete ikonické aj obyčajné dieliky, minibábiky LEGO Disney Belly a Popolušky, LEGO figúrky Lumiera a Guse a 2 návody na stavanie, ktoré umožnia zdieľať zábavu s kamarátmi či celou rodinou.
 • Deti od 7 rokov, ktoré majú rady zvieratá, si so stavebnicou LEGO® Friends Námorné záchranárske centrum (41736) užijú veľa zábavy pri hraní príbehov v oceáne. Súčasťou stavebnice sú 3 minibábiky, 2 morské vydry, morský koník a morská korytnačka a navyše aj najrôznejšie doplnky, ktoré inšpirujú ku kreatívnemu hraniu.
 • Nápadité hranie – Urobte fanúšikom Disneyho Ľadového kráľovstva 2 radosť neočakávaným darčekom v podobe stavebnice LEGO® ǀ Disney 43198 Anna a nádvorie hradu. Zábava začína stavaním a nebude brať konca.
 • Urobte radosť malým nadšencom do vedy a vesmíru – Ponúknite deťom mimozemský herný zážitok so stavebnicou Olivia a vesmírna akadémia (41713), ktorá deťom prinesie zaujímavé informácie o vesmírnom programe.
 • Stavebnica Malá morská víla a jej rozprávková kniha (43213) od LEGO® Disney fanúšikom filmu Malá morská víla od Disney od 5 rokov prinesie nekonečnú zábavu. Je inšpirovaná pripravovaným hraným filmom Malá morská víla a skladá sa z 3 častí.
 • Milovníci zvierat od 6 rokov si užijú zachraňovanie a staranie sa o roztomilé šteniatko! Stavebnica LEGO® Friends Dodávka na záchranu psov (41741) je vytvorená na rozprávanie príbehov. Deti môžu nechať hlavu šteňaťa vykukovať z krabice a potom pôjdu okolo s Novou a zavolajú do záchranného centra. Strechu dodávky je možné zložiť a odhaliť tak interiér mobilného záchranného centra.
 • LEGO® Friends 41754 Leova izba

  1×1 ks, lego stavebnica
  Či už zbožňujú pečenie, tvorivé hranie alebo oboje, deti od 6 rokov budú mať so stavebnicou Leova izba (41754) od LEGO® Friends stále čo objavovať. Leo si vytvoril v izbičke štúdio, aby mal kde natáčať obsah na svoj kanál o pečení. Chýbať nesmie veľa prvkov a doplnkov , ktoré inšpirujú k nápaditému hraniu, vrátane kocúra, kuchárskej knihy a kamery.
 • Nadchnite malých záhradníkov – Urobte radosť deťom, ktoré zbožňujú prírodu, stavebnicou Auto sadič stromov (41707) od LEGO® Friends. Súčasťou je ekologické vozidlo a stromová škôlka.
 • Kreatívne hranie – Darujte fanúšikovi Disneyho stavebnicu Dobrodružstvo Jazmíny a Mulan 43208 od LEGO® ǀ Disney, v ktorej nájdu množstvo doplnkov inšpirujúcich k nápaditému hraniu.
 • LEGO® Friends 41704 Hlavná ulica

  1×1 ks, lego stavebnica
  Nekonečné kreatívne hranie - Sada Hlavná ulica (41704) od LEGO® Friends ponúka deťom plne flexibilné modulárne budovy a zostavu 8 postáv, takže o tvorivé nápady pri hraní nebude núdza.
 • Na fanúšikov Petra Pana a Wendy od 5 rokov so stavebnicou Petr Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstva (43220) od LEGO® Disney čaká nekonečná zábava. Kniha je inšpirovaná pripravovaným filmom Petr Pan a Wendy a obsahuje hneď niekoľko miest na hranie. Nechýbajú ani 3 mikrobábiky LEGO, LEGO figúrka zvieraťa a kľúč. Deti si s touto prenosnou, zamykateľnou knihou užijú množstvo kreatívnych možností.
 • Stavebnica Olivia a jej elektrické auto (41443) od LEGO® Friends je vhodná najmä pre deti, ktoré sa zaujímajú o moderné vozidlá a ochranu životného prostredia. Tento zostaviteľný model podporuje tvorivé príbehy a dobrodružstvá s otvoreným koncom!
 • Táto stavebnica LEGO® Friends bola navrhnutá pre staršie deti a ponúka pokročilú staviteľskú výzvu s množstvom zábavných detailov. Stavitelia od 12 rokov, ktorí milujú riešenie problémov, si pri stavaní jednotlivých prvkov stavebnice LEGO Friends Zábavný park na pláži (41737) môžu rozširovať zručnosti.
 • Darujte malým milovníkom koní od 7 rokov stavebnicu Autumn a jej konská stajňa (41745). Súčasťou sú minibábiky Autumn a Aliy, 2 kone a doplnky, ktoré prinesú hodiny kreatívneho hrania. Deti sa môžu starať o kone, zapriahnuť ich za kočiar a vyjsť na prechádzku.
 • So stavebnicou Bistro v centre mestečka Heartlake od LEGO® Friends (41728) si deti vyskúšajú množstvo rolí, s ktorými sa môžu stretnúť v reštaurácii. K dispozícii budú mať pestrú škálu doplnkov, ktoré inšpirujú ku kreatívnemu hraniu. Model sa pýši výdajným okienkom, vonkajším posedením, videoherným automatom a pohyblivým jukeboxom.
 • Obohaťte detský pohľad na svet so stavebnicou Mia a záchranná akcia v divočine (41717). Malí stavitelia od 7 rokov budú mať za úlohu starať sa o zranené zvieratá. Pripojte sa k Mie z LEGO® Friends na vysnívanej stáži v záchrannom stredisku.
 • Stavebnica Auto ochrancov korytnačiek (41697) od LEGO® Friends deti vezme na záchrannú misiu. Nadchnite malých hrdinov neočakávaným darčekom a doprajte im možnosť pridať sa k Eme z LEGO Friends a zachrániť korytnačie mláďa pred krabom.
Lego pre dievčatá

Lego pre dievčatá