Lego Ninjago

  (13)
Zoradiť podľa
 • Akčná stavebnica Lloydov dračí Spinjitzu útok (71779) umožní deťom od 6 rokov trénovať svojho hrdinu a pomôcť mu zdokonaliť sa v umení Spinjitzu poháňanom dračou silou. Stavebnica so spinnerom deťom zaručí neobmedzené herné možnosti. Čakajú ich hodiny plné zábavy pri prekonávaní prekážok vo Veľkom lese – či už v jednom alebo s kamarátmi.
 • Akčná stavebnica Kaiov dračí Spinjitzu útok (71777) umožní deťom od 6 rokov trénovať svojho hrdinu a pomôcť mu zdokonaliť sa v umení Spinjitzu poháňanom dračou silou. Stavebnica so saltom deťom zaručí nekonečnú zábavu. Čakajú ich hodiny plné parádnych trikov pri prekonávaní prekážok – či už v jednom alebo s kamarátmi.
 • Fanúšikovia nindžov od 7 rokov si priamo zamilujú možnosť znovu prežívať scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie a používať úplne novú otáčaciu funkciu Zaneovho dračieho Spinjitzu závodného auta (71791). Po stlačení zadného spojlera sa zadné kolesá zdvihnú a aktivujú sa dieliky dračej sily, aby nindža mohol dopadnúť zlých lovcov drakov.
 • Stavebnica Coleov dračí teréniak (71769) od LEGO® NINJAGO® umožní deťom od 8 rokov prehrávať si zábavné scény zo seriálu NINJAGO: Crystallized. Nindžovské vozidlo poteší pôsobivými čepeľami v podobe zlatých bleskov, ktoré je možné v režime útoku vysunúť, ďalej 2 vystreľovači, 4 veľkými pneumatikami a miestom pre minifigúrky vodiča a spolujazdca.
 • Stavebnica Kai a Ras v dueli auta s motorkou (71789) je skvelý spôsob, ako deťom od 4 rokov predstaviť vzrušujúci svet NINJAGO®, ale aj radosť zo stavania z kociek LEGO®. V tejto fantastickej sade nechýba dračie auto, terénne vozidlo, minifigúrky Kaie a lorda Rase, dielik modrého blesku v stojane a 2 dieliky ohňa a deti si tak môžu prehrávať akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO Dračie povstanie.
 • Vysoko polohovateľná figúrka draka – Deti si môžu prehrávať akčné príbehy so stavebnicou Jayov búrlivý drak EVO (71760) od LEGO® NINJAGO®.
 • Stavebnica Sora a jej transformačný motorobot (71792) ponúka všetko, čo deťom od 8 rokov umožní znovu prežiť akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. V stavebnici nájdete polohovateľného robota, ktorý sa ľahko transformuje do výkonného nindžovského motorobota so zlatými čepeľami a 2 vystreľovačmi.
 • Fanúšikovia nindžov od 8 rokov si s hernou stavebnicou Heatwave a jeho transformačný lávový drak (71793) môžu prehrávať svoje obľúbené scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. Súčasťou je úplne nový drak s dvoma režimami. V mierumilovnom režime drak majestátne stojí, ale po obrátení hore nohami sa drak pripraví na boj a môže z hrude strieľať fialové dieliky dračej sily.
 • Model auta 3 v 1 – Dajte fanúšikom stavebníc LEGO® všetko, čo potrebujú na prehrávanie nindžovských dobrodružstiev – teda sadu Lloydov pretekár EVO (71763) na motívy seriálu NINJAGO® s možnosťou upgradu na 3 rôzne modely.
 • Akčná stavebnica Nyin dračí Spinjitzu útok (71778) umožní deťom od 6 rokov trénovať svoju hrdinku a pomôcť jej zdokonaliť sa v umení Spinjitzu poháňanom dračou silou. Stavebnica so spinnerom deťom zaručí neobmedzené herné možnosti. Čakajú ich hodiny plné zábavy pri prekonávaní vodnej prekážky – či už v jednom alebo s kamarátmi.
 • Stavebnica Cisársky lovec drakov (71790) obsahuje desivú príšeru a 3 minifigúrky a deťom tak ponúka všetko, čo potrebujú k hodinám nekončiacej zábavy, a pripomenú si odvážne bitky z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. Príšera Photac má polohovateľnú hlavu, chvost a končatiny a navyše aj pôsobivé pazúry a ostne.
 • Dynamický model draka – So stavebnicou Kaiov ohnivý drak EVO (71762) od LEGO® NINJAGO® si deti môžu prehrávať nindžovské príbehy. Draka je možné vylepšiť zlatým brnením tak, aby bol dvakrát väčší, silnejší a rýchlejší.
 • Stavebnica Dračí chrám nindžov (71759) pomôže deťom od 4 rokov s rozvojom staviteľských zručností. Zaujme pohyblivým drakom, 2 chrámami nindžov, 2 pohyblivými stromami, dračím vajcom a 4 minifigúrkami. Čakajú na vás nindžovia Kai a Nya a zloduchovia kobrí mechanik a prehnaný had.
Lego Ninjago

Lego Ninjago