Lego City

  (62)
Zoradiť podľa
 • Deti, ktoré zbožňujú modely áut, si stavebnicu Elektrické športové auto (60383) od LEGO® City nepochybne zamilujú. Poteší ich futuristickým dizajnom s neónovo-žltými detailmi, parádnymi kolesami a veľkým zadným spojlerom. Súčasťou je aj nabíjacia stanica a minifigúrka vodiča pre ešte viac zábavy.
 • Stavebnica Medveď a kaskadérska motorka (60356) od LEGO® City prináša vzrušujúce herné možnosti. Súčasťou je parádna motorka so zotrvačníkom, na ktorej sa dá blysnúť úchvatnými skokmi a trikmi . Potom stačí len pridať minifigúrku vodiča so zábavnou medvedou helmou a kaskadérska akcia nebude brať konca.
 • Sprostredkujte deťom ďalšie herné možnosti s touto stavebnicou Kaskadérska kybermotorka (60358) od LEGO® City. Mechanizmus zotrvačníka umožňuje predvádzať parádne skoky a kúsky. Potom už stačí len pridať jazdca LEGO City Stuntz a akcia nebude brať konca.
 • Deti od 6 rokov si zamilujú plánovanie vzrušujúcich predstavení, hier a súťaží s touto stavebnicou Kaskadérska výzva s rotujúcimi kruhmi od LEGO® City (60360). Nájdete v nej otáčavý dvojitý kaskadérsky kruh, 2 rampy a 2 kaskadérske motorky so zotrvačníkom. Stačí pridať 2 LEGO® City Stuntz jazdcov na motorkách a zábava môže začať!
 • LEGO® City 60390 Traktor v parku

  1×1 ks, lego stavebnica
  So stavebnicou Traktor v parku (60390) od LEGO® City môžu deti vyraziť sadiť stromy. Nechýba model traktora s prívesom, strom, sadenice a záhradnícke nástroje, ale ani minifigúrka záhradníčky a figúrky lienky a veveričky.
 • Stavebnica LEGO® City Policajná stanica (60372) prináša modulárnu policajnú stanicu s niekoľkými miestnosťami a vonkajšiu prekážkovú dráhu, vrátane lezeckej steny, preliezky a lanového sklzu. Nechýba ani riaditeľná štvorkolka, 6 minifigúrok a figúrka koňa.
 • Stavebnica Najbláznivejšia kaskadérska výzva od LEGO® City (60361) prinesie deťom od 7 rokov celé hodiny zábavy. V tejto kaskadérskej stavebnici nájdete 2 kaskadérske motorky a 3 kombinovateľné prvky pre kaskadérske kúsky vrátane 360° slučky, ohnivého kruhu a „mimozemšťanskej veže“.
 • Nalaďte deti na letnú atmosféru stavebnicou Tučniaca dodávka s ľadovou triešťou (60384) od LEGO® City. Toto tučniačie vozidlo zaujme celým radom super prvkov a funkcií, ktoré deti motivujú k tvorivému hraniu. Nechýba oblasť na prípravu nápojov so 4 strojmi na ľadovú triešť a výsuvným výdajným okienkom. Potom už stačí len pridať minifigúrky zákazníka a predavača v tučniacom obleku a zábava môže začať!
 • So stavebnicou Dobrodružstvo s teréniakom 4×4 (60387) od LEGO® City môžu deti kempovať napríklad každý deň. Vozidlo s pohonom 4×4 zaujme veľkými pneumatikami a vysokým tlmením, ktoré dotvára jeho parádny vzhľad. Deti môžu zároveň využiť 2 horské bicykle, stan a cool doplnky, vrátane táboráku. Potom už stačí len pridať 2 minifigúrky a figúrku zvieraťa a dobrodružstvo môže začať!
 • LEGO® City 60354 Prieskum Marsu

  1×1 ks, lego stavebnica
  Vystreľte detskú predstavivosť na obežnú dráhu a doprajte deťom možnosť stať sa hlavnými hrdinami digitálnych dobrodružstiev a plniť úžasné misie so skutočnými kockami LEGO®. Stavebnica LEGO City Prieskum Marsu (60354) obsahuje úžasnú kozmickú loď a prieskumné vesmírne vozítko, 3 minifigúrky, figúrku robotického psa, a navyše množstvo dielikov LEGO, pomocou ktorých budú deti riešiť množstvo napínavých úloh a staviteľských výziev.
 • Posuň svoju hru na vyššiu úroveň s akčnou sadou LEGO® City Žraločia výzva (60342).
 • Cink cink cink! To je dobrota! Zmrzlinárske auto dorazilo do LEGO® City!
 • Kreativita vám dáva krídla – So stavebnicou Kaskadérske lietadlo (60323) od LEGO® City sa deti môžu vzniesť vysoko do oblakov. Parádny úvod do radu Skvelé vozidlá LEGO City.
 • Zábava na stavbe – S modelom Nákladiak s miešačkou na betón (60325) od LEGO® City bude stavanie ešte zábavnejšie. Inšpiratívna súprava je určená deťom od 4 rokov a ponúka viac než len betón.
 • So stavebnicou Zásahová centrála od LEGO® City (60371) deti zažijú dobrodružstvo s policajtmi, záchranármi a hasiči . Dvojposchodová stanica ukrýva množstvo doplnkov, ktoré podnietia fantáziu, a nájdete v nej helikoptéru hasičov, sanitku, terénne vozidlo policajtov a motorku zloduchov. O zábavné príbehy sa potom postará 5 minifigúrok .
 • Deti od 6 rokov a fanúšikovia skateboardingu si zamilujú stavebnicu LEGO® City Pouličný skatepark (60364). Inšpiruje k nápaditému hraniu a nájdete v nej kombinovateľné moduly rámp, z ktorých môžete postaviť množstvo tvarov parku. Súčasťou stavebnice je aj BMX bicykel, skateboard, kolobežka, kolieskové korčule, 4 minifigúrky korčuliarov a LEGO Križovatka, pomocou ktorej môžete stavebnicu spájať s ďalšími z radu LEGO City.
 • Akčná sada pre deti od 5 rokov – Otvorte deťom bránu do sveta akčného hrania so stavebnicou Hasiči a policajná naháňačka (60319) od LEGO® City, ktorá obsahuje aj postavu zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • S hasičskou záchrannou loďou a člnom od LEGO® City (60373) si deti užijú množstvo napínavých dobrodružstiev. Môžu strieľať dieliky vody LEGO z hasiaceho dela lode alebo vyslať do akcie hasiča s jetpackom, aby uhasil požiar. O veľkú porciu zábavy sa potom zaručene postarajú 3 minifigúrky.
 • Dodajte hre na hasičov šťavu s veliteľským vozidlom hasičov od LEGO® City (60374). Prepracovaný hasičský automobil sa pýši odnímateľným riadiacim centrom, hasičským dronom a pozemným dronom. Deti môžu z vozidla a dronu strieľať dieliky vody a uhasiť tak požiar. Doplnky, ktoré znázorňujú lesné a mestské prostredie, a 3 minifigúrky potom zaistia dlhé hodiny akčnej zábavy!
 • Model bohatý na funkcie - Stavebnica Policajná naháňačka v banke (60317) od LEGO City je určená deťom, ktoré zbožňujú akčné hranie, ale aj všetkým fanúšikom seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • Policajná sada na motívy seriálu z prostredia LEGO® City – Sada Policajná naháňačka so zmrzlinárskym vozidlom (60314) od LEGO City je doslova nabitá inšpiráciou. Určené deťom a fanúšikom seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • Stavebnica Herný turnaj v kamióne (60388) od LEGO® City je doslova nabitá prvkami podporujúcimi kreatívne hranie. Otvorte príves a odkryte pódium s 2 hernými stanicami a veľkoplošnou obrazovkou so zábavnou funkciou „animácie“. Ďalej nesmie chýbať trofej pre víťazov a super tovar pre fanúšikov eSportu v LEGO City. Potom už zostáva len pridať minifigúrky moderátora a hráčov a turnaj môže začať!
 • So stavebnicou Tuningová autodielňa (60389) od LEGO® City bude „tunenie“ áut naozajstná hračka. Súčasťou je autodielňa s radom cool funkcií a 2 prispôsobiteľnými modelmi. Deti si pri vymýšľaní vlastných designov môžu vybrať z množstva motorov a modulárnych predných a zadných častí, vrátane rôznych svetiel, nárazníkov a spojlerov.
 • S klasickou sadou Prázdninový karavan (60283) od LEGO® City sa deti môžu vydať kamkoľvek chcú. Množstvo realistických prvkov inšpiruje k zábavnej hre ako zo života.
 • LEGO® City 60198 Nákladný vlak

  1×1 ks, lego stavebnica
  Doruč svoj náklad načas s nákladným vlakom 60198 od LEGO® City!
 • Lunárne prieskumné vozidlo od LEGO® City pre deti od 6 rokov.
 • Potešte svoje deti interaktívnym herným zážitkom a dajte im možnosť stať sa hrdinami digitálnych dobrodružstiev a plniť úžasné misie so skutočnými kockami LEGO®. Sada LEGO City Záchranné misie v divočine (60353) obsahuje prieskumné vozidlo, 3 minifigúrky, mláďa krokodíla, mláďa pantera, žabu, zajaca a sovu.
Lego City

Lego City