Lego pre deti od 3 rokov

  (18)
Zoradiť podľa
 • Učarujte malým nadšencom do vláčikov od 4 rokov touto zostaviteľnou hračkou, o ktorej sa všetci budú rozprávať! Stavebnica Slávnostný vláčik Disney od LEGO® Disney (43212) so stanicou, 3 alegorickými vozidlami a 6 LEGO minifigúrkami: Myšiakom Mickeym, Myškou Minnie, Vaianou, Petrom Panom, Zvonilkou a Woodym.
 • Zábava na stavbe – S modelom Nákladiak s miešačkou na betón (60325) od LEGO® City bude stavanie ešte zábavnejšie. Inšpiratívna súprava je určená deťom od 4 rokov a ponúka viac než len betón.
 • Užite si s deťmi od 4 rokov zábavu v prírode so stavebnicou LEGO® Friends Prázdninové kempovanie (41726). Mladí stavitelia pomôžu milovníčku prírody Autumn a mestskej dievčine Aliyi riadiť auto s prívesom a nájsť parádne miesto v lese pri mestečku Heartlake. Odnímateľná strecha umožní deťom preskúmať interiér prívesu, v ktorom je množstvo doplnkov.
 • Stavebnica Kai a Ras v dueli auta s motorkou (71789) je skvelý spôsob, ako deťom od 4 rokov predstaviť vzrušujúci svet NINJAGO®, ale aj radosť zo stavania z kociek LEGO®. V tejto fantastickej sade nechýba dračie auto, terénne vozidlo, minifigúrky Kaie a lorda Rase, dielik modrého blesku v stojane a 2 dieliky ohňa a deti si tak môžu prehrávať akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO Dračie povstanie.
 • LEGO® Friends 41724 Paisleyho dom

  1×1 ks, lego stavebnica
  V dome Paisley od LEGO® Friends (41724) budú mať mladí stavitelia od 4 rokov stále čo preskúmavať. Na hornom poschodí je spálňa a kúpeľňa, ale možno ho zložiť, aby bolo jednoduchšie hrať sa aj v kuchyni dole. Nechýba množstvo doplnkov pre hranie príbehov, vrátane dobrôt a ovocia, vonkajšieho stola a koša na triedenie odpadkov. V záhrade má Paisley útulný kútik, kde hráva na gitaru a píše pesničky.
 • Malí milovníci dobrôt od 4 rokov si zamilujú vymýšľanie príbehov so stavebnicou Obchod s donutmi od LEGO® Friends 41723. Nápaditá hračka pomôže deťom osvojiť si stavanie a zoznámi ich s kreatívnou milovníčkou umenia Liann a fanúšikom pečenia Leom. Môžete sa tešiť na množstvo doplnkov, s ktorými sa deti pustia do tvorenia a objavovania sveta prostredníctvom hry.
 • Naservírujte deťom vo veku od 4 rokov sladkú zábavu vo forme stavebnice Zmrzlinárske auto (41715) od LEGO® Friends. Súprava obsahuje minibábiky LEGO Friends Andreu a Roxy, a tiež figúrku roztomilého psíka. Deti si postavia parádnu pojazdnú predajňu, z ktorej budú môcť predávať zmrzlinu a nanuky, alebo môžu tráviť čas s priateľmi v blízkosti posedenia.
 • Zapálite iskru detskej fantázie so stavebnicou LEGO® City Hasičská stanica a auto hasičov (60375), v ktorej je stanica so spacou miestnosťou, garáž a zábavná tyč na rýchle skĺznutie do akcie. Deti budú mať k dispozícii aj parádne hasičské auto s ohybnou hadicou a rebríkom na streche.
 • Budúci veterinári a milovníci zvierat si nepochybne zamilujú túto stavebnicu Veterinárna záchranka (60382) od LEGO® City, ktorá poteší modelom záchranného vozidla s odnímateľnými nosidlami, 2 minifigúrkami veterinárov, figúrkami psa a mačky a zábavnými doplnkami pre dlhé hodiny nápaditého hrania.
 • LEGO® City 60322 Pretekárske auto

  1×1 ks, lego stavebnica
  Akčné preteky pre deti od 4 rokov – So stavebnicou Pretekárske auto (60322) od LEGO® City naberie kreatívne hranie vyššie obrátky. Zábavný úvod do radu Skvelé vozidlá LEGO City.
 • Zaujmite deti od 4 rokov a pomôžte im zdokonaliť staviteľské zručnosti so stavebnicou LEGO® Disney Zámok Šípkovej Ruženky (43211). Môžete sa tešiť na zámok so šmykľavkou a schodiskom, 3 minibábiky LEGO a 2 menšie modely. Aj mladší stavitelia si užijú ľahké a intuitívne tvorivé dobrodružstvo vďaka aplikácii LEGO Builder.
 • Podporte u detí od 4 rokov rozvoj staviteľských zručností prostredníctvom stavebníc LEGO®.
 • Uveďte malé deti do vzrušujúceho sveta LEGO® City so stavebnicou Hasičský vrtuľník (60318), ktorá poteší modelom helikoptéry s úložným priestorom a funkčnými vrtuľami. Ďalej nechýbajú minifigúrky hasičov a predavačov hotdogov. Potom už stačí pridať len smetiaku, dieliky LEGO v podobe plameňov a spálený hotdog a hodinám kreatívneho hrania už nebude nič stáť v ceste.
 • Stavebnica Dračí chrám nindžov (71759) pomôže deťom od 4 rokov s rozvojom staviteľských zručností. Zaujme pohyblivým drakom, 2 chrámami nindžov, 2 pohyblivými stromami, dračím vajcom a 4 minifigúrkami. Čakajú na vás nindžovia Kai a Nya a zloduchovia kobrí mechanik a prehnaný had.
 • Potešte malých staviteľov zábavnou stavebnicou LEGO® Friends Čistenie poníka v stajni (41696). Farebný model naučí deti stavať a umožní im s Miou a Danielom starať sa o figúrka poníka na farme.
 • Čakajú ťa zábavné dobrodružstvá na farme so stavebnicou LEGO® City Stodola a zvieratká z farmy
 • Deti od 4 rokov sa môžu tešiť na ďalšie dobrodružstvá a príležitosť rozvíjať svoje komunikačné zručnosti so sadou Mickey and Friends Obrancovia hradu (10780) od LEGO® Disney Mickey and Friends.
 • Podporujte deti od 4 rokov v rozvíjaní staviteľských zručností so stavebnicou Mickey Mouse a Minnie Mouse idú táboriť (10777) od LEGO® Disney Mickey and Friends.
Lego pre deti od 3 rokov

Lego pre deti od 3 rokov