Lego Disney

  (19)
Zoradiť podľa
 • Zaujmite deti od 5 rokov stavebnicou LEGO® Disney Točiaca sa Locika (43214), v ktorej nájdete otočný podstavec s dekoratívnymi detailmi, kľúčik a miesto pre figúrku LEGO chameleóna Pascala, minibábiku LEGO Lociky a „diamantové“ šaty, ktoré je možné spojiť s dážďom. deti užijú ľahké a intuitívne staviteľské dobrodružstvo .
 • Darujte stavebnicu Na umývačke s Bleskom McQueenom a Burákom (10996) od LEGO® DUPLO® Autá od Disney a Pixar fanúšikom od 2 rokov. Zábavný model umožní malým staviteľom stráviť nejaký ten čas s ich obľúbenými postavami z filmu Autá, vyladiť ich a poriadne vydrhnúť.
 • Deti od 6 rokov a všetkých fanúšikov Disneyho Vaiany čaká množstvo nápaditého dobrodružstva so stavebnicou LEGO® Disney Vaiana a jej objaviteľská loď (43210). Môžu sa tešiť na katamarán s odnímateľným prístreškom a potlačenou plachtou, úložný priestor, 2 minibábiky LEGO a figúrku LEGO delfína s ozdobnými doplnkami.
 • Učarujte malým nadšencom do vláčikov od 4 rokov touto zostaviteľnou hračkou, o ktorej sa všetci budú rozprávať! Stavebnica Slávnostný vláčik Disney od LEGO® Disney (43212) so stanicou, 3 alegorickými vozidlami a 6 LEGO minifigúrkami: Myšiakom Mickeym, Myškou Minnie, Vaianou, Petrom Panom, Zvonilkou a Woodym.
 • Nápadité hranie – Urobte fanúšikom Disneyho Ľadového kráľovstva 2 radosť neočakávaným darčekom v podobe stavebnice LEGO® ǀ Disney 43198 Anna a nádvorie hradu. Zábava začína stavaním a nebude brať konca.
 • Inšpirujte deti od 6 rokov stavebnicou Kreatívne zámky princezien od Disneyho (43219) – LEGO® Disney. V tejto stavebnici nájdete ikonické aj obyčajné dieliky, minibábiky LEGO Disney Belly a Popolušky, LEGO figúrky Lumiera a Guse a 2 návody na stavanie, ktoré umožnia zdieľať zábavu s kamarátmi či celou rodinou.
 • Na fanúšikov Petra Pana a Wendy od 5 rokov so stavebnicou Petr Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstva (43220) od LEGO® Disney čaká nekonečná zábava. Kniha je inšpirovaná pripravovaným filmom Petr Pan a Wendy a obsahuje hneď niekoľko miest na hranie. Nechýbajú ani 3 mikrobábiky LEGO, LEGO figúrka zvieraťa a kľúč. Deti si s touto prenosnou, zamykateľnou knihou užijú množstvo kreatívnych možností.
 • LEGO® Disney 43217 Dom v oblakoch

  1×1 ks, lego stavebnica
  So stavebnicou Dom z filmu Hor sa do oblakov (43217) od LEGO® Disney a Pixar na fanúšikov Disney od 9 rokov čaká množstvo dobrodružstiev. Táto sada, o ktorej si všetci budú rozprávať, obsahuje detailnú časť ikonického domu s komínom a balónikmi. Nechýbajú ani 2 minifigúrky LEGO a figúrka psa LEGO a množstvo doplnkov.
 • Stavebnica Malá morská víla a jej rozprávková kniha (43213) od LEGO® Disney fanúšikom filmu Malá morská víla od Disney od 5 rokov prinesie nekonečnú zábavu. Je inšpirovaná pripravovaným hraným filmom Malá morská víla a skladá sa z 3 častí.
 • Kreatívne hranie – Darujte fanúšikovi Disneyho stavebnicu Dobrodružstvo Jazmíny a Mulan 43208 od LEGO® ǀ Disney, v ktorej nájdu množstvo doplnkov inšpirujúcich k nápaditému hraniu.
 • Kultová tanečná scéna – Malé deti si so stavebnicou Kráska na plese (10960) od LEGO® DUPLO® ǀ Disney môžu pripomenúť magické okamihy z filmu Kráska a zviera štúdia Disney.
 • Hranie na ľadovom zámku – Urobte fanúšikom Disneyho Ľadového kráľovstva radosť neočakávaným darčekom v podobe stavebnice LEGO® ǀ Disney 43199 Elsin a hradné nádvorie. Zábava začína stavaním a nebude brať konca.
 • Zaujmite deti od 4 rokov a pomôžte im zdokonaliť staviteľské zručnosti so stavebnicou LEGO® Disney Zámok Šípkovej Ruženky (43211). Môžete sa tešiť na zámok so šmykľavkou a schodiskom, 3 minibábiky LEGO a 2 menšie modely. Aj mladší stavitelia si užijú ľahké a intuitívne tvorivé dobrodružstvo vďaka aplikácii LEGO Builder.
 • Pridajte sa k Else, Anne a Olafovi v ľadovom zámku, užite si nápaditú hru a prežite s predškolákom vývojové míľniky.
 • Deti od 6 rokov a všetci fanúšikovia filmov od Disneyho Aladin, Popoluška a Na vlásku nájdu v stavebnici LEGO® Disney Kúzelný výlet s princeznami (43216) veľa inšpirácie. Môžu sa tešiť na 3 zostaviteľné rozprávkové dopravné prostriedky, jeden ďalší malý model, 3 minibábiky LEGO a 2 figúrky LEGO zvierat. Vďaka aplikácii LEGO Builder si potom deti užijú jednoduché a intuitívne staviteľské dobrodružstvo.
 • Deti od 4 rokov sa môžu tešiť na ďalšie dobrodružstvá a príležitosť rozvíjať svoje komunikačné zručnosti so sadou Mickey and Friends Obrancovia hradu (10780) od LEGO® Disney Mickey and Friends.
 • Podporujte deti od 4 rokov v rozvíjaní staviteľských zručností so stavebnicou Mickey Mouse a Minnie Mouse idú táboriť (10777) od LEGO® Disney Mickey and Friends.
 • Podporte u detí od 4 rokov rozvoj staviteľských zručností prostredníctvom stavebníc LEGO®.
 • Inšpirujte ku kreatívnemu hraniu s Disneyho Ariel, členmi jej rodiny a priateľmi.
Lego Disney

Lego Disney