Lego pre deti od 7 rokov

  (53)
Zoradiť podľa
 • LEGO® Technic 42132 Motocykel

  1×1 ks, lego stavebnica
  Hľadáte niečo, čím by ste urobili deťom radosť? – Model 42132 Motocykel od LEGO® Technic je určený fanúšikom motoriek, ktorí sa svoj výtvor najskôr chcú sami zostaviť a potom sa s ním hrať.
 • Vychutnaj si 3 možnosti stavania s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav žraloka s krabom a pokladom, potom ich prestavaj na ohýbateľného kalmára alebo morského čerta s obrovskými ústami.
 • Poznáte dieťa od 7 rokov, ktoré miluje show Monster Jam™? Potom je naťahovací model monster trucku Monster Jam Monster Mutt Dalmatín (42150) od LEGO® Technic pre neho tým pravým! Táto replika sa pýši autentickým dizajnovým prevedením a farbami a vzdáva hold milovanému monster trucku. Naťahovací pohon deťom umožní pretekať alebo predvádzať triky a kúsky, ktoré videli v skutočnej aréne Monster Jam.
 • So stavebnicou Exotický papagáj (31136) od LEGO® Creator 3 v 1 sa malí stavitelia a milovníci zvierat od 7 rokov vypravia do pralesa, kde zažijú akčné dobrodružstvo. Môžu sa tešiť na pestrofarebného papagája, ktorý sedí na vetve, kde sa otáča a hýbe krídlami a chvostom.
 • Veľká zábava pre malých staviteľov – Dom priateľstva so stromom (41703) deťom umožní dať priechod ich kreativite, keď sa spolu s ostatnými kamarátmi LEGO® Friends pustia do výroby produktov a peniaze z ich predaja dajú na charitu.
 • Stavebnica Nadzvukové prúdové lietadlo obsahuje 3 modely v 1 krabici.
 • Fanúšikovia nindžov od 7 rokov si priamo zamilujú možnosť znovu prežívať scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie a používať úplne novú otáčaciu funkciu Zaneovho dračieho Spinjitzu závodného auta (71791). Po stlačení zadného spojlera sa zadné kolesá zdvihnú a aktivujú sa dieliky dračej sily, aby nindža mohol dopadnúť zlých lovcov drakov.
 • Stavebnica Najbláznivejšia kaskadérska výzva od LEGO® City (60361) prinesie deťom od 7 rokov celé hodiny zábavy. V tejto kaskadérskej stavebnici nájdete 2 kaskadérske motorky a 3 kombinovateľné prvky pre kaskadérske kúsky vrátane 360° slučky, ohnivého kruhu a „mimozemšťanskej veže“.
 • Urobte radosť malým nadšencom do vedy a vesmíru – Ponúknite deťom mimozemský herný zážitok so stavebnicou Olivia a vesmírna akadémia (41713), ktorá deťom prinesie zaujímavé informácie o vesmírnom programe.
 • Potešte deti od 7 rokov, ktoré zbožňujú modely lodí a cool vozidiel, stavebnicou Stephanie a dobrodružstvo na plachetnici (41716). Budú mať možnosť pridať sa ku kamarátke LEGO® Friends Stephanie a jej posádke a pomôcť jej splniť si sen – prekonať svetový rekord pri plavbe okolo sveta!
 • Stavebnica LEGO® City Stunt Double Loop (60339) ponúka množstvo zábavných funkcií - vrátane 2 kaskadérskych motoriek so zotrvačníkmi a monster truck s rampou na vykonávanie skutočných trikov.
 • Darujte malým milovníkom koní od 7 rokov stavebnicu Autumn a jej konská stajňa (41745). Súčasťou sú minibábiky Autumn a Aliy, 2 kone a doplnky, ktoré prinesú hodiny kreatívneho hrania. Deti sa môžu starať o kone, zapriahnuť ich za kočiar a vyjsť na prechádzku.
 • Táto stavebnica LEGO® Friends bola navrhnutá pre staršie deti a ponúka pokročilú staviteľskú výzvu s množstvom zábavných detailov. Stavitelia od 12 rokov, ktorí milujú riešenie problémov, si pri stavaní jednotlivých prvkov stavebnice LEGO Friends Zábavný park na pláži (41737) môžu rozširovať zručnosti.
 • Deti od 7 rokov, ktoré majú rady zvieratá, si so stavebnicou LEGO® Friends Námorné záchranárske centrum (41736) užijú veľa zábavy pri hraní príbehov v oceáne. Súčasťou stavebnice sú 3 minibábiky, 2 morské vydry, morský koník a morská korytnačka a navyše aj najrôznejšie doplnky, ktoré inšpirujú ku kreatívnemu hraniu.
 • Stavebnica Herný turnaj v kamióne (60388) od LEGO® City je doslova nabitá prvkami podporujúcimi kreatívne hranie. Otvorte príves a odkryte pódium s 2 hernými stanicami a veľkoplošnou obrazovkou so zábavnou funkciou „animácie“. Ďalej nesmie chýbať trofej pre víťazov a super tovar pre fanúšikov eSportu v LEGO City. Potom už zostáva len pridať minifigúrky moderátora a hráčov a turnaj môže začať!
 • Dodajte hre na hasičov šťavu s veliteľským vozidlom hasičov od LEGO® City (60374). Prepracovaný hasičský automobil sa pýši odnímateľným riadiacim centrom, hasičským dronom a pozemným dronom. Deti môžu z vozidla a dronu strieľať dieliky vody a uhasiť tak požiar. Doplnky, ktoré znázorňujú lesné a mestské prostredie, a 3 minifigúrky potom zaistia dlhé hodiny akčnej zábavy!
 • Požiarnícka súprava pre deti od 7 rokov – Uveďte deti do akčného sveta s viacmodelovou sadou Hasičská zbrojnica (60321) od LEGO® City, ktorá poteší 2 postavami zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • LEGO® Disney 43217 Dom v oblakoch

  1×1 ks, lego stavebnica
  So stavebnicou Dom z filmu Hor sa do oblakov (43217) od LEGO® Disney a Pixar na fanúšikov Disney od 9 rokov čaká množstvo dobrodružstiev. Táto sada, o ktorej si všetci budú rozprávať, obsahuje detailnú časť ikonického domu s komínom a balónikmi. Nechýbajú ani 2 minifigúrky LEGO a figúrka psa LEGO a množstvo doplnkov.
 • LEGO® Friends 41704 Hlavná ulica

  1×1 ks, lego stavebnica
  Nekonečné kreatívne hranie - Sada Hlavná ulica (41704) od LEGO® Friends ponúka deťom plne flexibilné modulárne budovy a zostavu 8 postáv, takže o tvorivé nápady pri hraní nebude núdza.
 • Stavebnica LEGO® City Šimpanzia kaskadérska slučka (60338) obsahuje pôsobivú mechanickú šimpanziu prekážku, slučku a rampu.
 • Obohaťte detský pohľad na svet so stavebnicou Mia a záchranná akcia v divočine (41717). Malí stavitelia od 7 rokov budú mať za úlohu starať sa o zranené zvieratá. Pripojte sa k Mie z LEGO® Friends na vysnívanej stáži v záchrannom stredisku.
 • Deti od 8 rokov sa vďaka stavebnici Medzinárodná škola v mestečku Heartlake (41731) od LEGO Friends zoznámia s množstvom nových kultúr. Môžu sa vydať na prieskum učební, ktoré sú nabité výukovými pomôckami. Modulárna konštrukcia deťom umožní školu prestavovať podľa ich vlastných záujmov. Či už sa deti starajú o triedneho škrečka Bunsena, rozvíjajú svoju kreativitu v učebni umenia alebo sa hrajú vonku, stále budú mať čo objavovať.
 • LEGO® Friends 41730 Dom Autumn

  1×1 ks, lego stavebnica
  Objavte dom naplnený priateľstvom až po strechu so stavebnicou Dom Autumn od LEGO® Friends (41730). Deti sa rady zoznámia s milou Autumn. Pozvala aj Lea a Aliyu a čaká ich veľa zábavy. Milovníci zvierat sa zase môžu s Aliyou starať o nové žriebätko. V dome je veľa izieb na preskúmanie, vrátane kuchyne, útulnej obývačky, jedálne, kúpeľne a izby Autumn, ktorý je inšpirovaný prírodou.
 • Inšpirujte deti od 8 rokov ku kreatívnemu hraniu stavebnicou Obchod s biopotravinami (41729) od LEGO Friends. Je nabitá doplnkami z obchodu, ktoré deťom umožnia objaviť, čo jednotlivé postavy zaujíma. Deti sa môžu tešiť na realistické prvky predajne potravín, ako sú posuvné dvere, nákupné vozíky, koše na triedený odpad a dodávka. Súčasťou sú aj 4 minibábiky, ak tomu navyše postavy mladšej sestričky Alby a kocúra Churro.
 • Model bohatý na funkcie - Stavebnica Policajná naháňačka v banke (60317) od LEGO City je určená deťom, ktoré zbožňujú akčné hranie, ale aj všetkým fanúšikom seriálu LEGO City Dobrodružstvo.
 • Stavebnica Coleov dračí teréniak (71769) od LEGO® NINJAGO® umožní deťom od 8 rokov prehrávať si zábavné scény zo seriálu NINJAGO: Crystallized. Nindžovské vozidlo poteší pôsobivými čepeľami v podobe zlatých bleskov, ktoré je možné v režime útoku vysunúť, ďalej 2 vystreľovači, 4 veľkými pneumatikami a miestom pre minifigúrky vodiča a spolujazdca.
 • LEGO® Creator 31127 Pretekár

  1×1 ks, lego stavebnica
  Stavebnica Pretekár prináša hneď 3 kreatívne a zábavné modely v 1 krabici.
Lego pre deti od 7 rokov

Lego pre deti od 7 rokov