Lego Technic

  (8)
Zoradiť podľa
 • LEGO® Technic 42132 Motocykel

  1×1 ks, lego stavebnica
  Hľadáte niečo, čím by ste urobili deťom radosť? – Model 42132 Motocykel od LEGO® Technic je určený fanúšikom motoriek, ktorí sa svoj výtvor najskôr chcú sami zostaviť a potom sa s ním hrať.
 • Stavebnica LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ 42123 je úžasná a autentická replika inšpirovaná kultovým autom, ktorá nadchne všetkých fanúšikov pretekov
 • Postavte si so stavebnicou Ford Mustang Shelby ® GT500 ® (42138) od LEGO ® Technic. Športový automobil nie je len stavebnica, ale aj skvelá dekorácia pre váš domov alebo kanceláriu. Vystavte si svoju novú hračku na poličku alebo ju postavte na stôl ako stredobod pozornosti.
 • Poznáte dieťa od 7 rokov, ktoré miluje show Monster Jam™? Potom je naťahovací model monster trucku Monster Jam Monster Mutt Dalmatín (42150) od LEGO® Technic pre neho tým pravým! Táto replika sa pýši autentickým dizajnovým prevedením a farbami a vzdáva hold milovanému monster trucku. Naťahovací pohon deťom umožní pretekať alebo predvádzať triky a kúsky, ktoré videli v skutočnej aréne Monster Jam.
 • LEGO® Technic 42133 Nakladač

  1×1 ks, lego stavebnica
  Model 2 v 1 42133 N­akladač od LEGO® Technic.
 • Hľadáte darček pre malých staviteľov? Tento model Nákladiak so sklápačkou (42147) od LEGO® Technic si deti nepochybne zamilujú. Ide o skvelý úvod do sveta LEGO Technic, ktorý malým staviteľom sprostredkuje nové technické zručnosti. A aplikácia LEGO Builder s návodmi na stavanie sa postará o to, aby deti mohli získavať potrebné sebavedomie.
 • LEGO® Technic 42148 Ratrak

  1×1 ks, lego stavebnica
  Deti od 7 rokov, ktoré milujú zimné športy, si s rolbou od LEGO® Technic (42148) užijú veľa zábavy. A zatiaľ čo budú preskúmavať všetky funkcie vozidla, ako sú pohyblivé pásy a páčky, ktoré zdvíhajú a znižujú lopaty, dozvedia sa množstvo zaujímavých vecí.
 • Deti od 7 rokov, ktoré milujú show monster truckov Monster Jam™, budú z naťahovacieho vozidla Monster Jam Dragon od LEGO® Technic (42149) úplne nadšené. Pýši sa dračími detailmi, ako sú ostne a rohy, a autentickým dizajnovým spracovaním a farbami. Malí milovníci akcie si tak budú môcť prehrávať obľúbené vzrušujúce scény z arény Monster Jam.
  Lego Technic

  Lego Technic