Simpl Therapy

  (16)

Simpl Therapy prináša jednoduchú a zároveň funkčnú starostlivosť o pokožku, nad ktorou nemusíte premýšľať. Je prirodzene intuitívna a jednoduchá na používanie. Simpl Therapy verí v základy v podobe trojkrokovej rutiny – čistenie, aktívna starostlivosť a hydratácia a nerozdeľuje pleť podľa typu ani veku. Simpl Therapy sa opiera o roky osvedčené ingrediencie. Drží sa vyšších štandardov a objavuje nové spôsoby, ako prinášať účinné produkty, ktoré robia presne to, čo majú v popise práce. Objavte ich aj vy, lebo Simpl Therapy je cesta ako sa ľahko, rýchlo a efektívne starať o pleť, cesta bez stresu a s radosťou.

Zoradiť podľa
 • SIMPL THERAPY FACE GEL CREAM 50ML

  1×50 ml, pleťový krém
  Každá pleť je iná, a preto sme vyvinuli štyri rôzne krémy so štyrmi rôznymi textúrami, ktoré môžete používať podľa aktuálneho stavu svojej pleti. Gél-krém obsahuje iba 5 % olejov, takže ho ocenia najmä mastná pleť a všetky ostatné v letných mesiacoch, kedy teploty stúpajú vysoko nad komfortnú zónu.
 • Simpl Therapy De-pigment serum

  1×35 ml, pleťové sérum
  Gélové sérum vhodné pre pleť so sklonom k tvorbe tmavých škvŕn a farebných nerovností.
 • SIMPL THERAPY LIGHT FACE CREAM 50ML

  1×50 ml, pleťový krém
  Každá pleť je iná, a preto sme vyvinuli štyri rôzne krémy so štyrmi rôznymi textúrami, ktoré môžete používať podľa aktuálneho stavu svojej pleti. Ľahký pleťový krém obsahuje 10 % olejov, takže ho ocenia najmä mastná, zmiešaná a normálna pleť.
 • SIMPL THERAPY ANTI-WRINKLE SERUM 35ML

  1×35 ml, pleťové sérum
  Vrásky síce patria k životu, tie od smiechu sú dokonca krásne, ale kto by po nich túžil, keď ich môžete ľahko oddialiť. Nebudeme vám sľubovať, že vás raz a navždy zbavíme známok času, od toho tu máme estetickú medicínu. Môžeme vám však garantovať, že naše protivráskové sérum plné peptidov pleti pomôže. Bude sa efektívnejšie obnovovať a uchová si dostatok energie na to, aby sa sama dokázala brániť vzniku drobných vrások a liniek.
 • SIMPL THERAPY PORE-MINIMIZE SERUM 35ML

  1×35 ml, pleťové sérum
  Póry máme všetci a buďme radi, pretože bez nich by sme neprežili. Ich veľkosť nezmeníme, ich vzhľad však áno. Ľahké pleťové sérum s aktívnymi ingredienciami podporuje optimálnu produkciu kožného mazu, pomáha udržiavať póry čisté a opticky menšie. Pri pravidelnom používaní sérum zároveň pleť upokojuje a pomáha eliminovať jej začervenanie.
 • Simpl Therapy Anti-blemish serum

  1×35 ml, pleťové sérum
  Ľahké sérum na vodnej báze vhodné pre problematickú pleť so sklonom k vyrážkam.
 • SIMPL THERAPY PURIFYING GEL CLEANSER 180ML

  1×180 ml, čistiaci pleťový gél
  Čistiaci gél bez oleja pre všetky typy pleti, najmä zmiešanú, mastnú a problematickú pleť.
 • SIMPL THERAPY GEL TO OIL CLEANSER 180ML

  1×180 ml, čistiaci pleťový gél
  Olejový gél na čistenie a odlíčenie pre všetky typy pleti, najmä dehydrovanú, suchú a veľmi suchú pleť.
 • SIMPL THERAPY MILK CLEANSER 180ML

  1×180 ml, čistiaci pleťový gél
  Čistiace a odličovacie mlieko pre všetky typy pleti, najmä normálnu a suchú pleť.
 • SIMPL THERAPY ANTIOXIDANT SERUM 35ML

  1×35 ml, pleťové sérum
  Vitamíny tvoria zásadnú, absolútne nevyhnutnú súčasť nášho jedálnička a rovnako je to i s pleťou. Preto sme vyvinuli antioxidačné sérum vhodné pre všetky typy pleti v každom veku plné skvelých ingrediencií, ktoré sa starajú o pokožku, dodávajú jej energiu a všetko potrebné na každodenný boj proti negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia.
 • SIMPL THERAPY MICELLAR GEL CLEANSER 180ML

  1×180 ml, čistiaci pleťový gél
  Micelárny gél bez oleja na čistenie a odlíčenie pre všetky typy pleti, najmä normálnu, zmiešanú a mastnú pleť. Vďaka 10 % glycerínu pleť nevysušuje a je veľmi šetrný.
 • Simpl Therapy Retinal serum

  1×35 ml, pleťové sérum
  Emulzné sérum pre pleť so sklonom k vráskam a nedokonalostiam.
 • SIMPL THERAPY HYDRATATION SERUM 35ML

  1×35 ml, pleťové sérum
  Vysoko hydratačné pleťové sérum s ľahkou textúrou pleti poskytuje potrebnú dávku hydratácie a zanecháva ju rozžiarenú a vyhladenú. Či ho nanesiete ráno, večer (alebo dvakrát denne, čo samozrejme odporúčame), okamžite pocítite, ako sa vaša pokožka bez ohľadu na typ a aktuálny stav dostáva do optimálnej kondície.
 • Simpl Therapy The richest serum

  1×35 ml, pleťové sérum
  Krémové sérum vhodné pre veľmi citlivú a suchú pleť.
 • SIMPL THERAPY FACE CREAM 50ML

  1×50 ml, pleťový krém
  Každá pleť je iná, a preto sme vyvinuli štyri rôzne krémy so štyrmi rôznymi textúrami, ktoré môžete používať podľa aktuálneho stavu svojej pleti. Pleťový krém s 20 % olejov predstavuje absolútnu klasiku a jeho textúru oceníte v každom ročnom období.
 • SIMPL THERAPY RICH FACE CREAM 50ML

  1×50 ml, pleťový krém
  Každá pleť je iná, a preto sme vyvinuli štyri rôzne krémy so štyrmi rôznymi textúrami, ktoré môžete používať podľa aktuálneho stavu svojej pleti. Pleťový krém s 30 % olejov predstavuje najhutnejší krém v celej rade Simpl Therapy a ocenia ho najmä normálna a suchá pokožka so sklonom k ​​vysušeniu. Okamžite hydratuje aj veľmi suchú pleť, rozžiari ju a prináša pocit maximálneho pohodlia.