SIMPL THERAPY HYDRATATION SERUM 35ML

1×35 ml, pleťové sérum

Produktový rad: Serum

Vysoko hydratačné pleťové sérum s ľahkou textúrou pleti poskytuje potrebnú dávku hydratácie a zanecháva ju rozžiarenú a vyhladenú. Či ho nanesiete ráno, večer (alebo dvakrát denne, čo samozrejme odporúčame), okamžite pocítite, ako sa vaša pokožka bez ohľadu na typ a aktuálny stav dostáva do optimálnej kondície.

19,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SIMPL THERAPY HYDRATATION SERUM 35ML 1×35 ml, pleťové sérum

X006008

Hlavný popis produktu

Vysoko hydratačné pleťové sérum s ľahkou textúrou pleti poskytuje potrebnú dávku hydratácie a zanecháva ju rozžiarenú a vyhladenú. Či ho nanesiete ráno, večer (alebo dvakrát denne, čo samozrejme odporúčame), okamžite pocítite, ako sa vaša pokožka bez ohľadu na typ a aktuálny stav dostáva do optimálnej kondície. Benefity:
Pomáha dodať do pleti vodu, okamžite uľavuje od nepríjemných pocitov pnutia. Šetrné zloženie posilňuje kožnú bariéru, upokojuje, optimalizuje tvorbu kožného mazu, zjemňuje a vyhladzuje pokožku. Kľúčové ingrediencie:
GOTU KOLA
Koľko mien, toľko pozitívnych výhod pre vašu pleť bez ohľadu na jej typ alebo vek. Centella asiatica je vysoko účinná prírodná zložka pre lepšiu hydratáciu a silnejšiu kožnú bariéru. Je skvelá, pretože dokáže zvýšiť mikrocirkuláciu krvi v koži a aktivovať tvorbu kolagénu I. typu. Zdôrazňujeme skutočnosť, že tento extrakt funguje ako antioxidant s protizápalovými a antimikrobiálnymi účinkami. Zaujímavosť: Pupočník ázijský alebo aj tigria tráva je tradičná liečivá bylinka, ktorá sa pridáva do šalátov alebo čerstvých džúsov. My ju rozhodne preferujeme v produktoch na pleť. CERAMID NP
Možno ste ani netušili, že túto zásadnú súčasť nášho hydratačného séra už vo svojej pleti máte. Tvorí neoddeliteľnú súčasť vrchnej vrstvy a zohráva kľúčovú úlohu v tom, či máte pokožku zdravú, odolnú a ideálne hydratovanú. Tieto tri aspekty sú dôležité pre vzhľad a zdravú kondíciu kože, preto radíme všetkým, aby lipidovú molekulu pleti dodávali každý deň. Ideálne dvakrát. Zaujímavosť: Hoci ceramidy nájdete v ľudskej aj zvieracej koži, tie naše sú stopercentne vegánske. Návod na použitie: Nanášajte na vyčistenú pleť každé ráno a/alebo večer pod krém. Ľahké krémové sérum pre všetky typy pleti, najmä dehydrovanú pleť.
100% vegán
100% netestované na zvieratách
100% inkluzívne

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.