SIMPL THERAPY PORE-MINIMIZE SERUM 35ML

1×35 ml, pleťové sérum

Produktový rad: Serum

Póry máme všetci a buďme radi, pretože bez nich by sme neprežili. Ich veľkosť nezmeníme, ich vzhľad však áno. Ľahké pleťové sérum s aktívnymi ingredienciami podporuje optimálnu produkciu kožného mazu, pomáha udržiavať póry čisté a opticky menšie. Pri pravidelnom používaní sérum zároveň pleť upokojuje a pomáha eliminovať jej začervenanie.

17,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SIMPL THERAPY PORE-MINIMIZE SERUM 35ML 1×35 ml, pleťové sérum

X006009

Hlavný popis produktu

Póry máme všetci a buďme radi, pretože bez nich by sme neprežili. Ich veľkosť nezmeníme, ich vzhľad však áno. Ľahké pleťové sérum s aktívnymi ingredienciami podporuje optimálnu produkciu kožného mazu, pomáha udržiavať póry čisté a opticky menšie. Pri pravidelnom používaní sérum zároveň pleť upokojuje a pomáha eliminovať jej začervenanie. Benefity:
Ľahké, nemastné sérum hydratuje, redukuje množstvo kožného mazu a aj vznik čiernych a bielych bodiek. Adstringentný efekt pomáha zmenšovať rozšírené póry. Kľúčové ingrediencie:
KYSELINA SALICYLOVÁ
Je tzv. BHA – beta-hydroxy kyselina s trochu komplikovanou štruktúrou. Nemusíte byť hneď chemik, aby ste porozumeli jej efektu na pleť. Dokáže preniknúť hlboko do pórov a uvoľniť ich. Má protizápalové vlastnosti, podporuje exfoliáciu, pomáha rozpúšťať čierne bodky, redukuje produkciu mazu rovnako ako začervenanie a známky starnutia, vrátane zašednutia. Zaujímavosť: Kyselina salicylová sa získava z vŕbovej kôry a jej história siaha do 18. storočia. NIACINAMID
Môžete ho poznať aj ako vitamín B3. Je skutočne multifunkčnou ingredienciou s mnohými benefitmi pre vašu pokožku. Stal sa obľúbeným najmä na podporu a zlepšenie kožnej bariéry. Niacinamid vám pomôže mať pleť znova pod kontrolou. Podporuje krvný obeh, má antimikrobiálne a antipruritické účinky a je schopný regulovať tvorbu kožného mazu. Zaujímavosť: Táto aktívna látka výborne funguje už v malých koncentráciách, ale potrebuje dostatok času, aby dokázala, čo všetko vie. Návod na použitie: Nanášajte na vyčistenú pleť každé ráno a/alebo večer pod krém. Nemastné gélové sérum pre všetky typy pleti, najmä pleť s rozšírenými pórmi.
100% vegán
100% netestované na zvieratách
100% inkluzívne

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.