SIMPL THERAPY LIGHT FACE CREAM 50ML

1×50 ml, pleťový krém

Produktový rad: Cream

Každá pleť je iná, a preto sme vyvinuli štyri rôzne krémy so štyrmi rôznymi textúrami, ktoré môžete používať podľa aktuálneho stavu svojej pleti. Ľahký pleťový krém obsahuje 10 % olejov, takže ho ocenia najmä mastná, zmiešaná a normálna pleť.

18,74
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  24,99 €  ·  zľava 6,25 €

Najnižšia cena pred zľavou: 24.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SIMPL THERAPY LIGHT FACE CREAM 50ML 1×50 ml, pleťový krém

X006003

Hlavný popis produktu

Každá pleť je iná, a preto sme vyvinuli štyri rôzne krémy so štyrmi rôznymi textúrami, ktoré môžete používať podľa aktuálneho stavu svojej pleti. Ľahký pleťový krém obsahuje 10 % olejov, takže ho ocenia najmä mastná, zmiešaná a normálna pleť. Benefity:
Šetrné zloženie ľahkého krému hydratuje, pomáha upokojovať a chrániť pokožku, posilňovať jej ochrannú kožnú bariéru. Používajte ho samostatne alebo na akékoľvek sérum. Na deň odporúčame pridať UV ochranu. Kľúčové ingrediencie:
PANTHENOL
Vitamín B5 je vynikajúca zmäkčujúca a upokojujúca ingrediencia, ktorá pomáha budovať a posilňovať kožnú bariéru a zmierňuje podráždenie aj stratu hydratácie. Zaujímavosť: Vyskytuje sa organicky a môže byť vyrobený z rastlinných aj živočíšnych zdrojov. Používame iba panthenol na rastlinnej báze, pretože veríme v spravodlivý svet pre všetky živé tvory. CERAMIDY
Nachádzajú sa v kožných bunkách a sú dôležité pri zvlhčovaní pokožky. Tieto mastné kyseliny s dlhým reťazcom podporujú bunky a sú prospešné pre všetky typy pleti vrátane citlivej a poškodenej. Zaujímavosť: Ceramidy tvoria 30 až 40% vonkajšej vrstvy ľudskej kože (alebo epidermis, ak patríte medzi skintelektuálov) a časom sa strácajú. Čím menej ich máte, tým viac je pokožka suchšia, podráždenejšia a svrbí. Dobrou správou je, že ich do pleti môžete dopĺňať s pomocou chytrej kozmetiky. Návod na použitie: Nanášajte na vyčistenú pleť každé ráno a/alebo večer. Ľahký krém pre všetky typy pleti, najmä normálnu, zmiešanú až mastnú pleť.
100% vegán
100% netestované na zvieratách
100% inkluzívne

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.