Lanaform

Zoradiť podľa
1×1 ks, elastický vankúš
Flex It je pohodlný a spoľahlivý elastický vankúš, prispôsobiteľný do každej polohy, či v aute, na dovolenke alebo doma.
1×1 ks, brúska na päty
Prenosná elektrická pedikúra zaisťuje skutočnú starostlivosť o nohy, vyhladzuje kožu a odstraňuje odumreté bunky pokožky pre hladšie a jemnejšie nohy. Odstraňuje hrubou a popraskanou kožu na pätách a chodidlách. Pedikúrna brúska bezpečne a bezbolestne odstraňuje zrohovatenú pokožku nielen na chodidlách.
1×1 ks, svetelná terapia
Lampa na svetelnú terapiu umožňuje bojovať s príznakmi sezónnej depresie (Sezónna afektívna porucha) a nedostatkom svetla počas jesenných a zimných mesiacov. Lampa pre svetelnú terapiu využíva veľmi jasné svetlo, ktoré simuluje slnečné lúče.
1×1 ks, kozmetické zrkadlo
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Lanaform LED Mirror X10 -
1×4 ks, samolepiace elektródy
Štyri samolepiace elektródy pre elektrostimulátor Stim Fit.
1×1 ks, tvárová sauna
Tvárová sauna na ošetrenie tváre a hĺbková hydratácia vďaka prirodzenej očistnej sile pary. FACIAL CARE využíva blahodarný účinok pary na hlbšie a starostlivejšie vyčistenie pleti, pričom odstraňuje nielen nečistoty ale aj akné. Osviežená a hydratovaná pokožka tváre vyzerá mladšia a žiarivejšia.
1×1 ks, rozptylovač vône
Ultrazvukový rozptyľovač esenciálnych olejov Bali vytvára ľahkú hmlu, ktorá so sebou prináša do domova vôňu a mäkké modré svetlo.
1×1 ks, masážna podložka
BACK MASSAGER je masážna podložka na kreslo na masáž chrbta a oblasť sedacieho svalstva. Vhodný na použite doma, v práci i počas jazdy autom. Vďaka zabudovaným 5 výkonným masážnym motorčekom poskytuje hĺbkovú masáž, zlepšuje krvný obeh a tým uvoľňuje stuhnuté svaly. Zároveň garantuje efektívnu relaxačnú masáž. Prístroj je programovateľný, ovládateľný ručným ovládačom.
1×1 ks, bublinková kúpeľ nôh
Bublinkový kúpeľ nôh s perličkovou vibračnou masážou prináša všetky výhody reflexológie, masážnej techniky využívanej v thalassoterapii.
1×1 ks, masážny prístroj na telo
Masážny prístroj na shiatsu masáž tela a ohrev nôh. Má 2 úrovne intenzity a obojsmerné otáčanie masážnych hlavíc.
1×1 ks, elektrický ohrievač nôh
Elektrický ohrievač nôh vybavený tromi úrovňami intenzity a LED indikátorom udržiava nohy teple. Okrem toho vysoko efektívny ohrievací systém ohrievača nôh ponúka stupňovité ovládanie teploty, ktoré umožňuje zahriať sa nielen v zime, ale dopriať si príjemné teplo aj vo vlhkom alebo daždivom období.
1×1 ks, rozptylovač vône
Ultrazvukový rozptyľovač vône Moya s keramickým krytom prepúšťajúci jemné svetlo a základňou z prírodného bambusu spája pohodlie a kvalitu.
1×1 ks, digitálna váha
Evolutive Scale značky Lanaform. Digitálna váha Evolutive Scale s presným a jednoduchým použitý vám umožňuje zvážiť svoje dieťa s presnosťou na 5 gramov. Akonáhle je vaše dieťa na pultík moc veľké, premení sa dojčenská váha na osobnú váhu pre deti i dospelých.
1×1 ks, vyhrievacia podložka 140x160cm
Elektrická vyhrievacia podložka Heating Blanket S2 pre dcojlôžko je ideálnym spoločníkom nielen na vlhké a daždivé zimné večery.