Frudia

Zoradiť podľa
1×55 g
Rozjasňujúcim krémom, ktorý zanechá tvoju pokožku jasnú a žiarivú. Výťažok z kôry mandarínok Jeju s vysokým obsahom vitamínu C nielen zlepšuje svietivosť pokožky po 4 týždne, ale tiež zosvetľuje pigmentáciu znížením obsahu melanínu v pokožke. Okrem toho olej z mangového oleja a komplex z ovocných semien dodávajú pokožke žiarivý, zvlhčujúci účinok.
1×145 ml
Citrus Brightening Micro Cleansing Foam - tento jedinečný penivý čistiaci prostriedok obsahuje prírodné extrakty citrusov a vitamín C na odstránenie nečistôt, ako je pot a špina. Pena zanecháva pokožku jasnú a hydratovanú. Komplex cenných olejov udržuje pružnosť pokožky, eliminuje odlupovanie a pomáha kontrolovať ochrannú bariéru pokožky.
1×30 g
Jemná ľahká textúra krému si poradí s poškodením, suchosťou a drsnosťou rúk. Revitalizačný vzorec krému dodáva rukám ochrannú bariéru, ktorá ich chráni pred negatívnymi vplyvmi prostredia a robí ich hebkými a hodvábnymi vďaka hodnotným minerálom, vitamínom z granátového jablka, manga a mučenky. Med v zložení sa postará o nežnosť a pupočník pomôže zahojiť všetky rezy a odstrániť praskliny.
1×50 g
Toto sérum vytvára jasnú a čistú pleť. Niacínamid pomáha bieliť pokožku, zatiaľ čo olej zo semien manga a ovocného oleja dodáva pokožke žiarivý lesk so silným zvlhčovacím účinkom. Toto čerstvé a vitálne vitamínové sérum mandarínky je vhodné aj pre citlivú pokožku.
1×195 ml
Pleťový toner obsahujúci extrakt z mandarínky (86%). Je bohatý na vitamíny a dodáva pokožke lesk. Zložka niansinamid pomáha bieliť pokožku, zatiaľ čo olej z mangového oleja a ovocného oleja dodáva pokožke žiarivosť so silným zvlhčovacím účinkom. Tento bieliaci toner, ktorý má skutočnú čistotu v mandarínkach, prešiel testom podráždenia pokožky, a preto ho možno ľahko použiť na citlivú pokožku.
1×30 g
Tento krém je plnou náplňou vitamínov a živín z grapefruitu. Superhydratačná vrstva tohto liečivého krému na ruky s extraktom zo sladkého ovocia jemne chráni suché a poškodené ruky, poskytuje pohodlie a lieči drobné poranenia.
1×145 ml
Čistiaca pena obsahuje výťažok z čučoriedok s bohatou hydratačnou zložkou, ktorá zbavuje pokožku nečistôt a zanecháva ju jemnú a hydratovanú. Výťažky z paradajok, manga, bambusu a grapefruitu v zložení dokonale zvládnu problémy so suchosťou, opuchom a nerovnomerným tónom. Táto pena dokáže vyriešiť všetky problémy so suchou, poškodenou a nepružnou pokožkou.