proenzi

Zoradiť podľa
1×180 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok, ktorý sa odporúča na podporu všetkých kĺbov - kolenných a bedrových kĺbov, kĺbov rúk a chrbtice. 180 tabletové balenie.
1×14 ks, fľaštičky
Výživový doplnok so sladidlami, vo forme pripraveného drinku je kombináciou dvoch typov kolagénu, s vitamínmi a minerálmi
1×240 tbl
Výživový doplnok obsahuje výťažok z Boswelia serrata, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, vitamín C a kolagén typu II.
1×100 ml, krém
Krém s rýchlym vstrebávaním určený na aplikáciu a masáž v oblasti kĺbov a kĺbového okolia.
1×120 tbl
Komplexná kĺbová výživa s vylepšeným vstrebávaním. Obsahuje kombináciu látok, ktoré podporujú zdravie a dobrý stav vašich kĺbov.
1x1 set, balíček kĺbovej výživy
Obsahuje kombináciu 3 základných stavebných zložiek kĺbovej chrupavky a ďalších spojivových tkanív, ktoré sú ľudskému telu vlastné: kolagén typu II, glukozamínsulfát a chondroitínsulfát.
Prozenzi sú výživové doplnky pre vaše kĺby a kosti. Proenzi ArthroStop poskytuje úľavu pri bolestiach kĺbov a svalov. Odporúčaný je na podporu všetkých kĺbov - kolenných a bedrových kĺbov, kĺbov rúk a chrbtice. Dopstupný je ako výživový doplnok vo forme tabliet s obsahom kolagénu a tiež ako krém s rýchlym vstrebávaním určený na aplikáciu a masáž v oblasti kĺbov a kĺbového okolia.