3M Nexcare

Zoradiť podľa
1×150 ml, chladivý sprej
Chladivý sprej - Studený sprej pre okamžité zmiernenie bolesti a zápalu. Obsahuje chladiace a ukľudňujúce zložky; zaistí okamžité schladenie zasiahnutej pokožky; pohodlné a jednoduché použitie; ideálne pre športovanie a cestovanie; podporuje hojenie opuchov spôsobené menšími nárazmi a výrony.
1×1 ks, gélový obklad
Chladivý / hrejivý gélový obklad pre upokojenie bolestí (26 x 11 cm) Upokojuje bolesť; možné použiť chladné alebo teplé, podľa typu bolesti či pomliaždenia; pohodlná aplikácia na bolestivú oblasť.
1×5 ks, v balení
Prirodzená úľava od bolesti svalov, krku, ramien, chrbta a bedier, Priama aplikácia na pokožku, Teplo zlepšuje lokálne krvný obeh a uvoľňuje tak svalové napätie, podporuje uvoľnenie a obnovuje pohyblivosť, Náplasť sa postupne zahreje až na teplotu 43°C. Rozmer náplasti: 95x130mm
1×1 pár, chrániče sluchu
Ušné zátky kompatibilné s hodnotiacim systémom E-A-Rfit, odolné voči vlhkosti, pomaly rozpínajúca sa pena,
1×1 ks, gélový obklad
Chladivý / hrejivý gélový obklad pre upokojenie bolestí vrátane textilného obalu pre komfortné používanie a upevnenie na tele. (26 x 11 cm) Upokojuje bolesť; možné použiť chladné alebo teplé, podľa typu bolesti či pomliaždenie; pohodlná aplikácia na bolestivú oblasť.
1×2 ks, na bolesť svalov
Prirodzená úľava od bolesti svalov, krku, ramien, chrbta a bedier, Priama aplikácia na pokožku, Teplo zlepšuje lokálny krvný obeh a uvoľňuje tak svalové napätie, podporuje uvoľnenie a obnovuje pohyblivosť, Náplasť sa postupne zahreje až na teplotu 43°C. Rozmer náplasti: 95x130mm
1×2 ks
Vrecko obkladové (gélové) s detským motívom. Pre opakované použitie za studena alebo tepla.
1×1 ks, gélový obklad
Malý chladivý / hrejivý gélový obklad pre odstránenie bolesti (11 cm x 12 cm) Upokojuje bolesť; teplé alebo studené použitie, podľa typu bolesti; jednoduchá aplikácia na bolestivú oblasť; gélová vrstva udržuje obklad dlhšie teplý / studený a zabezpečuje príjemný pocit; vrátane textilného obalu. Vďaka malým rozmerom je ideálny na menšie rany; pre ľudí trpiacich bolesťami sústredené na jednom mieste ako silné bolesti zubov, hlavy.
Produkty Nexcare, to je celý rad náplastí pre každé použitie. Či už potrebujete hypoalergénne náplaste, náplaste pre jemnú pokožku, alebo mimoriadne odolné náplaste, ktoré znesú aj vodu, s Nexcare nájdete vždy to čo potrebujete. Okrem produktov pre dospelých si môžete vybrať aj detské náplaste Batman. Bolia vás svaly? Vyskúšajte chladivý a hrejivý gélový obklad pre zmiernenie bolesti a svalových kŕčov, vhodný pri reumatizme, artróze, či stuhnutých svaloch.