3M Nexcare

  (8)
3M Nexcare
Zoradiť podľa
 • 3M Nexcare ColdHot Classic [SelP]

  1×1 ks, gélový obklad
  Chladivý / hrejivý gélový obklad pre upokojenie bolestí (26 x 11 cm) Upokojuje bolesť; možné použiť chladné alebo teplé, podľa typu bolesti či pomliaždenia; pohodlná aplikácia na bolestivú oblasť.
 • 3M Nexcare ColdHot COLD SPRAY [SelP]

  1×150 ml, chladivý sprej
  Chladivý sprej - Studený sprej pre okamžité zmiernenie bolesti a zápalu. Obsahuje chladiace a ukľudňujúce zložky; zaistí okamžité schladenie zasiahnutej pokožky; pohodlné a jednoduché použitie; ideálne pre športovanie a cestovanie; podporuje hojenie opuchov spôsobené menšími nárazmi a výrony.
 • 3M Nexcare ColdHot Mini [SelP]

  1×1 ks, gélový obklad
  Malý chladivý / hrejivý gélový obklad pre odstránenie bolesti (11 cm x 12 cm) Upokojuje bolesť; teplé alebo studené použitie, podľa typu bolesti; jednoduchá aplikácia na bolestivú oblasť; gélová vrstva udržuje obklad dlhšie teplý / studený a zabezpečuje príjemný pocit; vrátane textilného obalu. Vďaka malým rozmerom je ideálny na menšie rany; pre ľudí trpiacich bolesťami sústredené na jednom mieste ako silné bolesti zubov, hlavy.
 • 3M EAR Classic chrániče sluchu

  1×1 pár, chrániče sluchu
  Ušné zátky kompatibilné s hodnotiacim systémom E-A-Rfit, odolné voči vlhkosti, pomaly rozpínajúca sa pena,
 • Vrecko obkladové (gélové) s detským motívom. Pre opakované použitie za studena alebo tepla.
 • 3M Nexcare ColdHot Comfort [SelP]

  1×1 ks, gélový obklad
  Chladivý / hrejivý gélový obklad pre upokojenie bolestí vrátane textilného obalu pre komfortné používanie a upevnenie na tele. (26 x 11 cm) Upokojuje bolesť; možné použiť chladné alebo teplé, podľa typu bolesti či pomliaždenie; pohodlná aplikácia na bolestivú oblasť.
 • Prirodzená úľava od bolesti svalov, krku, ramien, chrbta a bedier, Priama aplikácia na pokožku, Teplo zlepšuje lokálne krvný obeh a uvoľňuje tak svalové napätie, podporuje uvoľnenie a obnovuje pohyblivosť, Náplasť sa postupne zahreje až na teplotu 43°C. Rozmer náplasti: 95x130mm
 • Prirodzená úľava od bolesti svalov, krku, ramien, chrbta a bedier, Priama aplikácia na pokožku, Teplo zlepšuje lokálny krvný obeh a uvoľňuje tak svalové napätie, podporuje uvoľnenie a obnovuje pohyblivosť, Náplasť sa postupne zahreje až na teplotu 43°C. Rozmer náplasti: 95x130mm
  Produkty Nexcare, to je celý rad náplastí pre každé použitie. Či už potrebujete hypoalergénne náplaste, náplaste pre jemnú pokožku, alebo mimoriadne odolné náplaste, ktoré znesú aj vodu, s Nexcare nájdete vždy to čo potrebujete. Okrem produktov pre dospelých si môžete vybrať aj detské náplaste Batman. Bolia vás svaly? Vyskúšajte chladivý a hrejivý gélový obklad pre zmiernenie bolesti a svalových kŕčov, vhodný pri reumatizme, artróze, či stuhnutých svaloch.